Quantcast

Neprecizan touchpad na laptopu?

Dany6

Obećava
Poruka
90
Dakle strelica mi ne ide precizno/pravo npr kada povlacim prst u jednom pravcu ne ide pravo vec drhti/bezi levo desno (ne previse) i bas me iritira,i cesto se zna desiti npr kada sam na yt ili nebitno na nekom sajtu kada brze pomeram strelicu tj.kada odignem i vratim prst na touchpad u brzem momentu jednostavno mi otvori ono sto nisam htjeo,napravi nezeljeni dvoklik i to me takodje zivcira.Pokusavao sam stimati brzinu u control panel vise puta ali nista nije uspjelo,kud su ta 2 problema pa stvar cini jos goru....U pitanju je Hp EliteBook 840 G2...Moze li mi neko reci da li je nesto do touchpada,ne funkcionise kako treba ili je jednostavno tako napravljeno?

Sizif

Buduća legenda
Poruka
33.694
Probaj da odeš na ovu stranu:
https://support.hp.com/rs-en/drivers/selfservice/hp-elitebook-840-g2-notebook-pc/7343202

Tamo skini firmware update za tvoj Synaptics Touchpad (fajl se zove TM-02768-002_1.2 Rev.A u odeljku "Firmware").

Instaliraj i restartuj.

Onda sa iste web strane skini originalni drajver za Synaptics Touchpad (19.0.19.68 Rev.A) (u odeljku "Driver-Keyboard, Mouse and Input Devices")

Instaliraj i to, restartuj, probaj, i javi šta se dešava...

Poslednja izmena:

Dany6

Obećava
Poruka
90
Probaj da odeš na ovu stranu:
https://support.hp.com/rs-en/drivers/selfservice/hp-elitebook-840-g2-notebook-pc/7343202

Tamo skini firmware update za tvoj Synaptics Touchpad (fajl se zove TM-02768-002_1.2 Rev.A u odeljku "Firmware").

Instaliraj i restartuj.

Onda sa iste web strane skini originalni drajver za Synaptics Touchpad (19.0.19.68 Rev.A) (u odeljku "Driver-Keyboard, Mouse and Input Devices")

Instaliraj i to, restartuj, probaj, i javi šta se dešava...
Uradio sam sve kako si objasnio,instalirao driver,i malo samo izmjenio podesavanja u control panel u podesavanjima drivera za trunku,i cini mi se da sada radi dosta bolje...Mada cuo sam se sa covjekom od koga sam uzeo laptop rekao je da ga mogu i zamjeniti za drugi (isti model),tako mozda da ne bi bilo lose da i zamjenim,jer od kud znam da nije to touchpada i da nece za koje vrijeme opet neki problem doci...
Hvala na pomoci.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.