Nepravoslavni kao "dežurni krivci" za sve međupravoslavne probleme u Crnoj Gori.

Da li su za sve međupravoslavne probleme u Crnoj Gori krivi nepravoslavni?

  • Da.

    glasova: 5 38,5%
  • Ne.

    glasova: 8 61,5%

  • Ukupno glasova
    13
Ne mogu da verujem,da toliko ima srba u srbiji,koji ne mogu da svare cinjenicu,da je srbija konacno,postala zemlja srba.Stalno neki zele,da se po svaku
cenu,srbiji prisljamci Crna Gora,Republika Srpska.Ne treba nam niko.Najlepse je sada,kada smo sami u svojoj zemlji srbiji.!
Kako mozes da razdvajas Srbe. Oni preko Drine ne zasluzuju takav prekor.
 
Kako mozes da razdvajas Srbe. Oni preko Drine ne zasluzuju takav prekor.
Ti Srbi preko Drine,sve su to Bosanci.Evo i Colic za sebe kaze,da je Bosanac i ako je Srbin.Svi koji zive u Bosni,oduvek su bili Bosanci.To je onaj
zlotvor Milosevic,izmislio stanovnike Bosne,po verskoj pripadnosti.To je budalastina,Crkve su kao i kafane,svako ide u onu koja mu se svidja,ili ne ide
ni u jednu (kao ja na primer).
 
Ti Srbi preko Drine,sve su to Bosanci.Evo i Colic za sebe kaze,da je Bosanac i ako je Srbin.Svi koji zive u Bosni,oduvek su bili Bosanci.To je onaj
zlotvor Milosevic,izmislio stanovnike Bosne,po verskoj pripadnosti.To je budalastina,Crkve su kao i kafane,svako ide u onu koja mu se svidja,ili ne ide
ni u jednu (kao ja na primer).
Pusti ti colu. I balasevic je pisao "janezi cekaju vas kavezi" pa je prvi potrcao njima zarad interesa..

Evo savo Milosevic kaze da je srbin, dodik kaze da je Srbin, mnogi kazu da su srbi, skoro njih 99,9 % preko Drine iz republike Srpske. Nemoj da lažeš.
 
Ti Srbi preko Drine,sve su to Bosanci.Evo i Colic za sebe kaze,da je Bosanac i ako je Srbin.Svi koji zive u Bosni,oduvek su bili Bosanci.To je onaj
zlotvor Milosevic,izmislio stanovnike Bosne,po verskoj pripadnosti.To je budalastina,Crkve su kao i kafane,svako ide u onu koja mu se svidja,ili ne ide
ni u jednu (kao ja na primer).
Samo Srbi i mogu biti Bosanci ali danas se svako Bosancom naziva
 
Dundurije - Burazeru.Moras malo da uzmes neke istorijske udzbenike,pa ces videti,da su Crnogorci ne samo iznad Srba u srbiji,vec oni pretstavljaju
originalno plemstvo,jace i plemenitije,mozda cak i od engleskog plemstva.Crna Gora je starija od Knezevine Monako.Loza Petrovica,starija od loze
monaskog Princa.Svaki Srbin iz Srbije,treba kada sretne Crnogorca,da stane u stav mirno.!
 
Bošnje najviše pjene kad je crkva u pitanju 😁
20200119_182300.jpg
 
"Ptičica" mu šapnula da je vreme da "faktor mira i stabilnosti" ide niz vodu...

A Milu se tada nije išlo niz vodu, baš kao što mu se ne ide ni danas...
Necu da branim Mila,jer nisam njegov odvjetnik.Ali,moramo priznati da je on mnogo ucinio za Monte Negro.Postali su clan NATO Pakta,bice primljeni
u Evropsku Uniju,dosta pre nas.Pa sta ces vise.Malo li je.???
 
Necu da branim Mila,jer nisam njegov odvjetnik.Ali,moramo priznati da je on mnogo ucinio za Monte Negro.Postali su clan NATO Pakta,bice primljeni
u Evropsku Uniju,dosta pre nas.Pa sta ces vise.Malo li je.???

Mislim da smo to već rasčivijali.

Uradio je on dosta i dobrih, i loših stvari.

Ovo sa Crkvom mu je loše
 


Evo mene na ovom snimku iz 1986 godine, sa svojom voljenom suprugom, 0:35, 0:40 , 0: 43 tek smo tri godine bili u braku, otišli kod punca i punice i zaigrali u kolu. Srećna vremena.
Komplimenti i za tvoju suprugu i tebe,lepo ste izgledali. Sto se kaze ,zdravi i pravi. Meni je zao ovih mladih sto nisu doziveli zivot pre 90tih jer stvarno je bio odlican. Mozda i nekoliko puta bolji nego danas. Ja sam te godine bio u JNA i to u Bosni ,lepe uspomene imalo se gde i izaci i videti.
 

Back
Top