Nepravda za ostavljene komentare koje niko ne objavljuje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ale1981

Početnik
Poruka
17
Prvo bih napomenuo da sam jedan od povratnika. Nisam bio na forumu godinama. Vratio sam se ovde, jer volim da ostavljam komentare na raznorazne vesti. Često, te vesti su smešne, toliko da moram da ostavim po neki komentar, ako me razumete... Pogotovo od strane političara. Njih bi mogao da komentarišem uvek...
Vesti pripadaju raznoraznim novinama, "normalnim" novinama. Skoro nikada tabloidi, stvarno ih ne čitam.
I iz nepoznazih razloga ili ti samo njima (administratorima) poznatih razloga, ne objavljuju moje komentare. Naravno ni jedan komentar nije bio vulgaran, bezobrazan ali kritičan jeste. Pogotovo ako to smeta nekome, a očigledno da smeta.
Zašto ne bi objavili komentare, ako su komentari normalani i na mestu?
 
Прво добродошлица новом члану форума :bye: Што се тиче новинских таблоида за коментаре све зависи ко оих одобрава за приказивање обично се више провуку ботовски коментари мало мање глас разумних људи Што се тиче огласа овде постојало је али реорганизацијом форума је то избачено али је било на страници крстарице али како видим на почетној страници крстарице нема огласи
 
Poslednja izmena:
Прво добродошлица новом члану форума :bye: Што се тиче новинских таблоида за коментаре све зависи ко оих одобрава за приказивање обично се више провуку ботовски коментари мало мање глас разумних људи Што се тиче огласа овде постојало је али реорганизацијом форума је то избачено али је било на страници крстарице али како видим на почетној страници крстарице нема огласи

Hvala na dobrodošlici. Samo što sam ja povratnik, ali se osećam kao da sam nov.
Imam pitanje, ranije se smelo spominjati ime firmi ili linkovi (preko kojih si mogao da nađeš pomoć). Ako neko nešto obajvi i sl. Nije bilo problema.
Da li se to i dalje sme?

Što se tiče novina, eto sada imam primer. Komentarisao sam na 4 sajta.
Svuda sam ostavljao isti komentar. Kopi paste. Na Đokovića i turnira u "Cincinnati". I svi mi objave komentar sem u na jednom sajtu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top