Quantcast

Nepravda prema ucenicima...

Abell

Iskusan
Poruka
5.758
skini mi se s' qrca,sa tobom nije niko nista pricao. Ja ostajem pri svojoj ideji i necu sa svakim posebno na ovom forumu da se ubedjujem. Sta sam imao rekao sam,ko kapira ok,ko ne,nema veze.
Overe, ostani ti pri čemu oćeš, niko ti ne brani, ali ako već *****š na 5 strana onda moraš da prihvatiš da neko misli drugačije i da ima pravo da iznese svoj stav o tome... Ti već godinama ovde sereš i imaš za svaku situaciju neku svoju teoremu i svoja pravila sa kojima svi moraju da se slože, a onda ako se neko ne slaže onda kao ko je tebe šta pitao.. Pa jok, tražiću dozvolu i biće mi čast da polemišem sa tobom... Prekini da se qrčiš već jednom!

Poslednja izmena:

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Nije Abell naivna k'o sto ste mislili, za'eban je to igrac... :mrgreen:

Overe, ostani ti pri čemu oćeš, niko ti ne brani, ali ako već *****š na 5 strana onda moraš da prihvatiš da neko misli drugačije i da ima pravo da iznese svoj stav o tome... Ti već godinama ovde sereš i imaš za svaku situaciju neku svoju teoremu i svoja pravila sa kojima svi moraju da se slože, a onda ako se neko ne slaže onda kao ko je tebe šta pitao.. Pa jok, tražiću dozvolu i biće mi čast da polemišem sa tobom... Prekini da se qrčiš već jednom!
I am proud of you... :)

Will you marry me?:heart:

Poruka
24.527
ako kazem da vise ne ucestvujem u raspravi,ne citiraj me,iznesi svoje misljenje nezavisno od mog posta i spominjanja mene. Trazicu u buduce dozvolu od tebe kada cu da pisem,kada cu kako ti to kazes "qrcim" na netu sto je urnebesno. Evo,nece se ponoviti.

Corinna

Primećen član
Poruka
669
Evo i jedne moje ...
Ja sam se na polugodistu ,,zakacila'' sa nastavnikom fizickog....On predaje i odbojku... Hteo je da mi ostavi 4 na polugodistu,sto je bilo nepravedno,jer je jednoj devojcici koja nema blage veze ni kako se lopta drzi dao 5 i plus retko kad radi uopste fizicko,a meni hteo 4....:( Ja sam se razbesnela,otisla kod njega u kancelariju,i pocela da se raspravljam sa njim...On je mene upitao sta mi znaci ta petica,kao ,,To je jos jedna u nizu,sta fali jednoj cetvorci'',...? Kad mi je to rekao,u meni ko' da se otkacila ona poslednja zica! Sta mu sve nisam rekla (nisam psovala),on je mene hteo da ubedi da mi ta jedna 4 ne znaci nista,kao ,,Smiri se,dobices secer''...Secer sam davno vec dobila,(stvarno),kad sam mu to rekla on je prestao da prica...:eek:Ali to nije kraj...u tom ulazi u kancelariju drugi nastavnik iz fizickog sto predaje sedmacima (ja sam osmak)..on pocinje takodje mene da ubedjuje da mi ta 4 nista ne znaci...ali sto je jos gore,taj nastavnik kad se razbesni mlatne uceniku samar,jednom decaku je pred celim odeljenjem mlatnuo samar,i niko mu nista nije rekao...onda mozete da zamislite u kakvu ja skolu idem...:sad2:
Kome nije ovo predugacko,on ce ovo procitati...htela sam samo da podelim jos jedno iskustvo sa vama...:bye:

Nemoj da se ljutis,ali sa obzirom na tvoje godine mislim da nisi u poziciji da se raspravljas sa profesorom ma koliko bio nepravedan . Tako nesto ne ide u prilog cak ni srednjosklocima. Taj slucaj trebala si da prepustis roditeljima ili da popricas sa razrednim staresinom. Tvojim postupkom izazvala si samo kontra efekat. Uostalom jedna cetvorka moze se popraviti na nastavnisckom vecu,ako je bas toliki drkadzija da ti je ne popravi sam. Shvatam koliko si zapenila zbog toga ali kad krenes u srednju pa Boze zdravlje i na fax videces sta su muke i nepravde,koliko ih ima raznih,iskompleksiranih,ogorcenih,nezadovoljni svojim zivotom..itd....da te ne opterecujem. Od svake nepravde ima i gora,ti si jos dobro prosla. :cool:

John Marston

Domaćin
Poruka
3.718
treba zakopati ove teme tokom leta

zbog ovoga ja i dalje sanjam skolu,i to obicno kako mi daju keceve i ukore...jes' olaksanje kad se probudim,but.. not again
Uh ******, ne znam ni meni sta je. Vec 3-4 puta sanjam skolu, i to sve neki kosmari.
Ono kao, ja spavam a treba da se budim rano za skolu pa necu, ili treba odgovaram Socijologiju, ili razredna hoce da mi smanji vladanje... Haos :hahaha:

@User Friendly.

To nepravda? Znas da su meni oduzeli vukovu diplomu!! (doduse greskom su mi je dali, ali nema veze)...

Vazno da sam ja pokupio one knjige silne, a unucima cu pokazivati vukovu diplomu i terati ih da budu kao ja, ako hoce cokoladu :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.