Quantcast

nepozeljni golubovi

raykovm

Početnik
Poruka
4
Potrebna mi je pomoc! Kako da se resim nepozeljnih golubova s terase? Toliko prljaju, da je to strasno! Letos su izveli tri generacije golubica, pa mi je bilo zao da ih teram, ali ove godine bih da to predupredim. Ako neko ima savet, bila bih zahvalna!z:)

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
I moji rodjaci su na 8. spratu imali problema sa njima, ali su se onda uselile vetrushke, falco tinunculus, mnogo su tise i cistije od golubova, izvode samo jedno leglo godisnje a i korisne su, love miseve, ali to je opet cista sreca.

raykovm

Početnik
Poruka
4
I moji rodjaci su na 8. spratu imali problema sa njima, ali su se onda uselile vetrushke, falco tinunculus, mnogo su tise i cistije od golubova, izvode samo jedno leglo godisnje a i korisne su, love miseve, ali to je opet cista sreca.
Da, ja sam na 7. spratu... Najradije bih da ih oteram nekim zvukom (suskanje kesa nije dovoljno ubedljivo). Mozda treba nekakav ultrazvuk, koji ce samo oni cuti i koji ce ih nervirati. Ako neko zna nesto takvo, a da je jednostavno... hvala unapred!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.