Nepotrebne stvari: baciti ili sačuvati kao uspomene?

Kosta2

Legenda
Poruka
64.995
Sakupljali ste ko mlađi svašta, od salveta do sličica, figurica, fotografija, razglednica, kaseta, gramofonskih ploča, značaka, postera, ......

Tehnologija napreduje sve brže. Stvari koje su nam do juče bile nezamenjive danas su muzejski primerci.
Da ne nabrajam: telefon, tv, gramofon,kazetofon,vokmen, videorekorder, mp3 plejer, ............

Odeća i obuća koju više ne nosite.
Kućanski aparati koje retko ili nikako ne koristite?

Šta uraditi kad vam neka stvar više ne treba?
Sačuvati kao lepu uspomenu?
Baciti?
Probati prodati?

Da li ste požalili jer neke stvari ipak niste sačuvali?

:cool:

Aglaea

Aktivan član
Poruka
1.787
Poklanjam sve što je upotrebljivo.

Lokalnoj biblioteci sam poklonila mnoštvo knjiga i stalno malo-malo, pa odnosim još neke. :D

Kada sam se selila ispoklanjala sam svašta - odeću, obuću, nameštaj...

Dugo sam čuvala razne uspomene iz detinjstva, razglednice, dnevnike... Nedavno sam većinu toga pobacala.

Još uvek imam dosta nepotrebnih stvari i one će se pre ili kasnije odseliti kod nekoga. :D

Sve se manje i manje vezujem za stvari, a digitalno doba mi je drastično promenilo odnos prema nečemu što sam ranije cenila, volela i kupovala.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.