Nepoštovanje prava muškaraca na ovom pdf-u

Е стварно а ел сте провалили да овде све фрца од фемине фрустрација (част изузетцима), не кажем да смо ми бољи, ал се бар толико не бранимо и не фолирамо. Мораћемо неку СЕЈФ ХАУС да направимо на ЉИС-у, ал за дечкиће, пошто се овде баш зна ко је газда!

Ja neću tu da dođem :hahaha:

Nađi mi ženu koja sebe potcenjuje... :S
Ja ih ne znam puno, možda one s teme baba-devojka,
al' ja sam i tamo dao konstruktivan predlog da se pomogne dragim ženama :D

Nemam ja nista protiv tebe.......samo kazem........mozda kad se nadjes sa drugarima,gledate futbal,pijete pivo i pricate o zenama,kao kazes ,ja ebo sam ovu ,onu,koja ribetina i tako........kod zena to ne prolazi.......ako hoces ,barbiku napr. moras biti ken.......jesi li to? ili si kenov tata? razumes? polazne tacke su razlicite........:roll:

Žene: Koju biste estetsku korekciju uradili na vašem telu?
Muskarci bre, koju biste hirusku intervenciju uradili na telu vase partnerke?

Zokijeva tema je parodija prve teme.
Volim Zokija.
Al mi ništa nije bilo parodijski niti smešno.

Možda bih se nasmejala na temu "Čime biste odsekli/skratili/korigovali penis muškarca koji vas je izradio?".
Verujem da bi bilo duhovitih i nadasve inspirativnih odgovora.

Мораћемо неку СЕЈФ ХАУС да направимо на ЉИС-у, ал за дечкиће, пошто се овде баш зна ко је газда!
Uh istripovao sam SAFE ROOM pa mi se htelo baciti jedan speed run Residenta...mmm dvojke...Veronica...
Ali ebiga obećao sam jednoj devojci da ću u krevet i moram to da ispoštujem...xaxaxaax

Žene: Koju biste estetsku korekciju uradili na vašem telu?
Muskarci bre, koju biste hirusku intervenciju uradili na telu vase partnerke?

Zokijeva tema je parodija prve teme.
Volim Zokija.
Al mi ništa nije bilo parodijski niti smešno.

Možda bih se nasmejala na temu "Čime biste odsekli/skratili/korigovali penis muškarca koji vas je izradio?".
Verujem da bi bilo duhovitih i nadasve inspirativnih odgovora.

Ali velika je razlika između estetske hirurgije (čak i bolesne ZOKNjeve) i nasilnog odsecanja nečijeg polnog organa.
Cilj ZOKNjeve teme je ulepšavanje žena za nas muškarce, a cilj te bi bio unakažavanje nekoga ko posle ni sebi ni drugima ni po kujca ne bi valj'o
i to bukvalno ni po kujca :D
Mene za mooda :mrgreen:

Ali velika je razlika između estetske hirurgije (čak i bolesne ZOKNjeve) i nasilnog odsecanja nečijeg polnog organa.
Cilj ZOKNjeve teme je ulepšavanje žena za nas muškarce, a cilj te bi bio unakažavanje nekoga ko posle ni sebi ni drugima ni po kujca ne bi valj'o
i to bukvalno ni po kujca :D
Mene za mooda :mrgreen:
Važi. Javiću adminu da si zainteresovan. Samo nemoj posle da zbrišeš nakon pet dana moodovanja.

Back