Quantcast

Nepodnosljiva lakoca postojanja

gost 170870

Aktivan član
Poruka
1.419
:confused: da znas da ti histerici sire svoj uticaj na okruzenje i da bas nekad treba da upregnem snagu da zadrzim svoj optimizam i smirenost.....looda vremena....

Da,a oko mene sve sami histerici. Volim ja njih mnogo,ali uhvatim sebe da volim i mir dok sam sama...:) u stanju su da te stresiraju zbog parkinga,ulaznice,gluposti. Ok kada neko ima problem,ali kao sto kazes, to je prosto postao nacin zivota...

Serdecnij

Ističe se
Poruka
2.902
Hm, kapiram da negde postoje 2 tipa ljudi.
" Kako cemo?- lako cemo!", flegmatici tacnije receno . I oni malo drugaciji, pa.. histerici :lol:, like me. LM, da li mislite da kod partnera kod kojih je sve smireno i lagano za sve postoji resenje, nema tenzije , telefona i sata, vike i buke je sve u redu ili sa njima nista nije u redu? :mrgreen: Kod kojih je sve nepodnosljivo lagano , fino i glatko:rumenko: Bez pompe, grandioznosti i fame . Tisina = zatisje? Tisina = sve je savrseno? Ili nesto trece? :hvala:

Vise puta sam se uverila da to ne znaci da je kod njih sve savrseno...uglavnom sve sto ih muci gomilaju u sebi ,...toliko da jednog dana kada vise ne mogu da to zadrze u sebi sve prebace jedno drugome i tu bude kraj...i uglavnom prekinu zbog neke sitnice tj gluposti

A ima i onih koji se naizgled cine kao miran i slatkoreciv par a u stvari su prave zveri :zper:

gossca

Elita
Poruka
17.138
znas kako, ja sam u principu smirena i opustena, ali kad neko predje neku moju crtu, normalno da burno reagujem...po nashki...pomalo prosto..haha...zavisi s kim, sta, kako:Dpostoje ljudi kojima treba spustiti na kulturan nacin...ali postoje i ljudi kojima moras veoma neposredno pokazati svoj bes;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.