Quantcast

Nepalci pronašli raj u Hrvatskoj: Plate veće nego kod kuće, žele da ostanu zauvek

Mister Watson

Obećava
Poruka
85
Super. Imat ćete 30 godina zabave, prije nego što nestanete zauvijek.
Ako nismo nestali u Hrvatskoj ni posle onoliko hrvatskih napora nećemo ni u Srbiji. Da je ostala jugoslavija, verovatno bi se polako utopili u Jugoslovene i onda polako u Hrvate, Crnogorce, muslimane itd. Ovako, počinjemo ponovo sa nacionalnim projektom. Pa polako, natenane

zemunski kej

Elita
Poruka
15.018
Neka njima Nepalci ili Nepalaca ! Mada ja ne bih odustao od Hrvata i svih koji govore nas jezik, Hrvati u Vojvodini i Beogradu su izvanredni gradjani ,vrlo produktivni i dobro uklopljeni, Mislim da se sada ovde dobro osecaju i da ih niko ne dira, Sa razvojem demokratije i odvajanjem politike i biznisa bice im i bolje, Voleo bih Srbiju sa 10 miliona stanovnika, ali slicnih nama,

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
30.584
Neka njima Nepalci ili Nepalaca ! Mada ja ne bih odustao od Hrvata i svih koji govore nas jezik, Hrvati u Vojvodini i Beogradu su izvanredni gradjani ,vrlo produktivni i dobro uklopljeni, Mislim da se sada ovde dobro osecaju i da ih niko ne dira, Sa razvojem demokratije i odvajanjem politike i biznisa bice im i bolje, Voleo bih Srbiju sa 10 miliona stanovnika, ali slicnih nama,
Magarci u BG institucijama da imaju pameti, uvozili bi ljude bliske kulture i obicaja iz Ukrajine, Rusije i bivsih Sovjetskih republika, umesto bliskoistocnih divljaka.
Poljaci su to pametno uradili i na fin nacin odhebali EU i globalisticku bagru po pitanju prijema izbeglica kad su primili 1 milion Ukrajinaca koji su se odlicno uklopili.

mišomor1

Aktivan član
Poruka
1.039
Srba ima sve manje jer i oni najgluplji polako shvataju da u hrvatskoj nema budućnosti čak ni za hrvate a verovatno si mislio da vam trebaju muslimani izbosne.
Mislim znaju isti da koriste WC ali ne znaju da koriste toalet papir,tako da im moraš da ugradiš česmu pored WC šolje,inače će sve pločice da ti umažu sa gofnima :mrgreen:
Srpskih radnika je sve više i taj broj će rasti. No, dijelom si u pravu, to je uglavnom sezonska radna snaga ili Srbi iz pograničnih područja BiH. Dakle, ljudi koji se ne namjeravaju trajno doseliti u Hrvatsku. I to je dobro za Srbe, npr. živiš i trošiš u Trebinju, a zarađuješ u Dubrovniku.

krinka5

Veoma poznat
Poruka
11.099
Dobro nema potrebe toliko sebe da hvališ.

Mej bregami

Domaćin
Poruka
4.667
Srba duplo vise nego Rvata. Pa ti racunaj.
Upravo računam i brojke kažu sljedeće Srbija ima 57 posto više stanovnika od Hrvatske pri tome ima 120 posto veći minus u prirodnom priraštajaju, lani se više ljudi iselilo iz Srbije nego iz Hrvatske, u zadnjih 10 godina izgubila Srbija ima oko 500 000 stanovnika manje, Hrvatska oko 250 000 opet 100 posto više, tako da se Srbija brže prazni od Hrvatske.

KESH

Buduća legenda
Poruka
30.192
Upravo računam i brojke kažu sljedeće Srbija ima 57 posto više stanovnika od Hrvatske pri tome ima 120 posto veći minus u prirodnom priraštajaju, lani se više ljudi iselilo iz Srbije nego iz Hrvatske, u zadnjih 10 godina izgubila Srbija ima oko 500 000 stanovnika manje, Hrvatska oko 250 000 opet 100 posto više, tako da se Srbija brže prazni od Hrvatske.
Rvacka je EU, NATO, more, nogometno srebro, kurzi palci .. i opet se prazni???

Srbija nema nista od toga, tako da je pravi i najveci luzer lijepa nasha.