Neostvareni san...............masta radi svasta

Princeza na poslu:
Gazdarica:
Princeza na poslu:
Ja cu onda neznim poljupcima da se spustam niz tvoju kicmi do guze i onda cu da te stisnem lagano i gricnem da zajecis od zadovoljstva...
Dok se uvijam pod tvojim tijelom, rukom mi lagano, tek da osjetim dodir, vrscima prstiju dodirujes grudi...
Ah... Oseecas kako su mi se bradavice ukrutile... Zelim da te ljubim po grudima... Da li si ponela onu nasu igrackicu?

Ne mogu vise da izdrzim odoh da nesto povalim i bre imam da ***** do ponedeljka.....uhhhhhhhhhh kako ste dobre vas dve svaka cast Gazdarice i tebi Princezo...
 
Princeza na poslu:
Gazdarica:
Princeza na poslu:
Ja cu onda neznim poljupcima da se spustam niz tvoju kicmi do guze i onda cu da te stisnem lagano i gricnem da zajecis od zadovoljstva...
Dok se uvijam pod tvojim tijelom, rukom mi lagano, tek da osjetim dodir, vrscima prstiju dodirujes grudi...
Ah... Oseecas kako su mi se bradavice ukrutile... Zelim da te ljubim po grudima... Da li si ponela onu nasu igrackicu?
Vadim vibrator ispod jastuka i dok njime oko jedne bradavice pravim koncentricne krugove, drugu obuhvatam usnama... Uzivam u njenom okusu, u osjecaju kako se jos vise kruti, dok je mazim jezikom i usnama...
 
cu onda neznim poljupcima da se spustam niz tvoju kicmi do guze i onda cu da te stisnem lagano i gricnem da zajecis od zadovoljstva...
Dok se uvijam pod tvojim tijelom, rukom mi lagano, tek da osjetim dodir, vrscima prstiju dodirujes grudi...Ah... Oseecas kako su mi se bradavice ukrutile... Zelim da te ljubim po grudima... Da li si ponela onu nasu igrackicu?
Vadim vibrator ispod jastuka i dok njime oko jedne bradavice pravim koncentricne krugove, drugu obuhvatam usnama... Uzivam u njenom okusu, u osjecaju kako se jos vise kruti, dok je mazim jezikom i usnama...

Spustam ti ruku niz guzu, a drugom ti prolazim kroz kosu i cvrsto je stezem... Spustam dlan niz tvoja bedra do prpona i nize... Osecam kao si glatka... I vrela i cekas me...
 
cu onda neznim poljupcima da se spustam niz tvoju kicmi do guze i onda cu da te stisnem lagano i gricnem da zajecis od zadovoljstva...
Dok se uvijam pod tvojim tijelom, rukom mi lagano, tek da osjetim dodir, vrscima prstiju dodirujes grudi...Ah... Oseecas kako su mi se bradavice ukrutile... Zelim da te ljubim po grudima... Da li si ponela onu nasu igrackicu?
Vadim vibrator ispod jastuka i dok njime oko jedne bradavice pravim koncentricne krugove, drugu obuhvatam usnama... Uzivam u njenom okusu, u osjecaju kako se jos vise kruti, dok je mazim jezikom i usnama...

Spustam ti ruku niz guzu, a drugom ti prolazim kroz kosu i cvrsto je stezem... Spustam dlan niz tvoja bedra do prpona i nize... Osecam kao si glatka... I vrela i cekas me...
Lagano, milimetar po milimetar razdvajam butine, pustajuci da tvoj dlan, okomito polozen, uklizi izmedju njih... Osjecam njegov vreli, ispitujuci dodir na njeznoj kozi butine... Gledam te zamagljenim pogledom, dok tijelom pocinje da se siri ona topla,slatka jeza, koja me tako mami da te dodirnem... Da u sebe upijem svaki milimetar tvoje koze...
 
Gazdarica:
cu onda neznim poljupcima da se spustam niz tvoju kicmi do guze i onda cu da te stisnem lagano i gricnem da zajecis od zadovoljstva...
Dok se uvijam pod tvojim tijelom, rukom mi lagano, tek da osjetim dodir, vrscima prstiju dodirujes grudi...Ah... Oseecas kako su mi se bradavice ukrutile... Zelim da te ljubim po grudima... Da li si ponela onu nasu igrackicu?
Vadim vibrator ispod jastuka i dok njime oko jedne bradavice pravim koncentricne krugove, drugu obuhvatam usnama... Uzivam u njenom okusu, u osjecaju kako se jos vise kruti, dok je mazim jezikom i usnama...

Spustam ti ruku niz guzu, a drugom ti prolazim kroz kosu i cvrsto je stezem... Spustam dlan niz tvoja bedra do prpona i nize... Osecam kao si glatka... I vrela i cekas me...
Lagano, milimetar po milimetar razdvajam butine, pustajuci da tvoj dlan, okomito polozen, uklizi izmedju njih... Osjecam njegov vreli, ispitujuci dodir na njeznoj kozi butine... Gledam te zamagljenim pogledom, dok tijelom pocinje da se siri ona topla,slatka jeza, koja me tako mami da te dodirnem... Da u sebe upijem svaki milimetar tvoje koze...
Kako si pozeljna. Polako ti razdvajam usnice... Osecas li moj prst kako se igra trazeci put do tvoje vrele... Ah... Osecas li kako polako ulazim... Drhis i stezes me sve jace...
Molim te da mi ga stavis... Sto pre... Poludecu... Sto brze.... Nemoj me vise muciti...
 
Sporo, naizgled gotovo lijeno, spustam te na lezaj, da se jos udobnije namjestis... Ljubim ti usnama vrat, spustam se do grudi, zubima na momenat, ali potpuno njezno, hvatam ti vrsak bradavice, direktno te gledajuci oci... A potom... Silazim niz stomak, ostavljajuci trag svog jezika i usana po njemu... Trag koji prati ritmicko grcenje misica...
Dodirujem ti njezne, tako kratke dlacice, u malom trouglu, koji pokriva ono sto zelim da upoznam, da osjetim, okusim... Jezikom trazim put izmedju usnica, da zaronim izmedju njih i kusam sokove koji sad vec obilno natapaju stazu kojom sam krenula...
 
Gazdarica:
Sporo, naizgled gotovo lijeno, spustam te na lezaj, da se jos udobnije namjestis... Ljubim ti usnama vrat, spustam se do grudi, zubima na momenat, ali potpuno njezno, hvatam ti vrsak bradavice, direktno te gledajuci oci... A potom... Silazim niz stomak, ostavljajuci trag svog jezika i usana po njemu... Trag koji prati ritmicko grcenje misica...
Dodirujem ti njezne, tako kratke dlacice, u malom trouglu, koji pokriva ono sto zelim da upoznam, da osjetim, okusim... Jezikom trazim put izmedju usnica, da zaronim izmedju njih i kusam sokove koji sad vec obilno natapaju stazu kojom sam krenula...
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh
 
al:
Mora da ima makar jedna stvar vezana za SEX koju niste ostvarili,pokusali ........ a koju mastate ili sanjate vec odavno. :twisted: :twisted:
Koja :?: :?: :?:
P.S.
Ako je ova tema vec bila .....izvinite nisam video


Bolnica.....Lift i ulazi dr.Gazdarica......beli mantil i ispod njega samo beli halteri.........a Princeza dosla da poseti dr.Gazdaricu radi "poslovnog razgovora"....u lift ulazim ja i on krece.......prvi sprat.....drugi.....treci....ops nestade struje.....njih dve vec zagrejane ......... "poslovni razgovor" pocinje ali ovoga puta u troje mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ne zamerite ali kad ne bi mastali gde bi nam bio kraj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
Princeza na poslu:
Guardian:
Princeza na poslu:
Ja cu onda neznim poljupcima da se spustam niz tvoju kicmi do guze i onda cu da te stisnem lagano i gricnem da zajecis od zadovoljstva...

Samo mala digresija......ovo treba da me napali!? :!: :roll:

Sta bi hteo da radimo da bi te napalile?

Hey don't mind me, na kraju krajeva nemaju svi tipovi iste okidace! Ajmi recite nesto jel vi to pisete zato sto uzivate u zamisljanju kako se vas dve...hm, hm,...ili samo hocete da napalite tipove i da vidite koliko ce biti poruka tipa "tooo, uh, maco samo nepred, mmmmmm kako bih vas posedovao..." itd.? By the way, ne znam kako bi to bilo sexy, nemojte mi reci da vas pali da zamisljate dva tipa kako se guze!? Kuku meni! Pomisao na moju devojku, njenu kozu, njen miris...to me pali vise nego ceo harem! Uffff, evo vec sam se najezio!
 

Back
Top