Leptir_NL
Ističe se
- Poruka
- 2.970
Ja imam dve ali sutra ću vam pričati.
Ajte vi prvo.
Negooo..Ima li neka forumašica ovde da svira klavir?
Sutra ćemo..da vas ne razbudim



Ajte vi prvo.
Negooo..Ima li neka forumašica ovde da svira klavir?
Sutra ćemo..da vas ne razbudim




u sitne sate. Ali neka, menja mi Planta kod biljkica trenutno