Lollol
Poznat
- Poruka
- 9.450
Ok, ovo je osetljiva tema, tako da ajde svi da postujemo misljenje drugih da ne bi pali pod kljuc. Neonacizam u Srbiji, zasto, kako i ko je kriv?
Nazalost u Srbiji je malo tesko napraviti razliku izmedju neonaciste i patriote (ne prozivam nikoga ovim), tako da ajmo da utvrdimo ko su nacisti a ko patriote u Srbiji.
Nazalost u Srbiji je malo tesko napraviti razliku izmedju neonaciste i patriote (ne prozivam nikoga ovim), tako da ajmo da utvrdimo ko su nacisti a ko patriote u Srbiji.
