Quantcast

Neodlucnost, nezrelost ili nesto drugo?

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
Cuo sam za onaj izraz "ona bi da se je hebe, ali da joj ne udje", i sada me zanima kako se to manifestuje u medjuljudskim odnosima i zasto dolazi do te pojave?
to ti je kad david cameron nece da izadje iz evropske unije jer bi da koristi beneficije clanstva, a nece ni da primenjuje evropske zakone i regulative niti da kontrolise city i raznorazne finansijske spekulacije, pa se svaki put blamira u javnosti i kuka jer bi i jedno i drugo bez da se drzi jednoga ili ne daj boze zrtvuje nesto.

gost 287528

Elita
Poruka
20.352
Cuo sam za onaj izraz "ona bi da se je hebe, ali da joj ne udje", i sada me zanima kako se to manifestuje u medjuljudskim odnosima i zasto dolazi do te pojave?
Čitam odgovore i svi su na mestu :) Čudoooooooooooo :)
Nego, dopada mi se jer mi liče na one iz : ,,Olovka piše srcem" :D Svako ima objašnjenje i sve ima smisla...
Nastaviću i ja u tom duhu:
Jebati se, a da ti ne uđe-mene asocira na osobu koja bi nečim ( ne obavezno materijalnim, čak češće i svim drugim...) da se okoristi na neki način, a nije u stanju da uzvrati, ako ne istom, a ono sličnom merom, reakcijom,uslugom... Često veoma banalne situacije pričaju o tome.

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
То делује као да неко не жели да се упрља, а жели нешто да постигне.
Е па нема ништа док не засучеш рукаве и не рикнеш од рада.

И тако је у свим сферама живота.

Е сад, како би се то применило на међуљудске односе стварно немам идеју.

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
Izgleda da sam ja jedini koji je ovo tumacio kao zensku osobu koja glumi neko nevinasce, kao seks joj nije na pameti, ona to ne radi, ne voli, ali zato kada joj dodje skoci i ne pusta.
Па чекај, чему тако нешто када у ово време није грех волети секс?
Сви волимо секс, али није фора у томе да се девојка јеббе са сваким. Е то већ може да буде проблем, али често ни то није проблем за многе мушкарце.

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
Izgleda da sam ja jedini koji je ovo tumacio kao zensku osobu koja glumi neko nevinasce, kao seks joj nije na pameti, ona to ne radi, ne voli, ali zato kada joj dodje skoci i ne pusta.
Не знам, тај израз ми више звучи у виду психичке растрзаности. У смислу да некога иста ствар истовремено привлачи и одбија.

Мислим да није адекватно да се то каже за некога ко глуми, јер она само глуми, а заправо зна шта хоће.

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
Sedenje na dve stolice. Ne bi baš da bude krvi do kolena, što bi rekli Turci a ovamo, ne bi baš da se zaprlja. Znači, i jarići na broju i parice u dzepu. E, pa neće da može. Jer tako u životu ne može. Ili imaš obraz ili sve stvari što činiš/radiš, taj isti obraščić čine tanjim a ne ponosnijim. Mislim, da je to - to. :) ♥

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
216.487
to ti je kad david cameron nece da izadje iz evropske unije jer bi da koristi beneficije clanstva, a nece ni da primenjuje evropske zakone i regulative niti da kontrolise city i raznorazne finansijske spekulacije, pa se svaki put blamira u javnosti i kuka jer bi i jedno i drugo bez da se drzi jednoga ili ne daj boze zrtvuje nesto.
:lol:

Luna

Buduća legenda
Poruka
32.742
Uvek ce biti iskoriscenih i onih koji koriste,bilo da su u pitanju prijateljski,emotivni ili bilo koji odnosi.Izraz koji si spomenuo obicno ukazuje na osobu koja bi na sto laksi nacin dosla do cilja (ma koji da je)ne prezajuci pri tome da manipulise,daje lazna obecanja ....Kao i svaka pojavau ponasanju ljudi i ova ima duboke korene u ranom detinjstvu :kafa:

0077

Elita
Poruka
24.745
pa pazi jednostavan je odgovor..ona hoce sve naravno da dobije na laksi nacin a da se nigde ne pojavi,da joj ni dlakica ne fali..i rado bi bila ucesnik svega al da nije tu..i nije to ono dala baka banku da udje a dve da izadje..ova ne daje ni filer..samo bi da uzme..u sustini jadna je to dusa obicno dvolicna..to se kaze ne kosta nista

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.