neoborene hipoteze a najludje sto su vam padale na pamet. odusak nekonvencionalnosti

imagoDei

Početnik
Poruka
4
hipoteza je preotpostavka za koju vas zanima da li je istina, jer vam je bitno da li je to istina, a ne znate da li je. "Odusak nekonvencionalnosti" znaci da je ova tema nesto sto zaliva biljku koja se zove "neobicnost" u vama, a malo je mjesta gdje mozete naci vodu da je zalijete. Dakle, kada kazete nesto sto je ludo a moguce, uradili ste zadatak na temi.

Moj udio za sada na temi je hipoteza:
Ljudi se ne skidaju zato sto velike vrucine pocinju da se javljaju na zemlji, vec velike vrucine pocinju da se javljaju sa sve vecim brojem ljudi koji su se skinuli, i tako do ljeta ustvari dolazi skidanjem, a ne obratno. (tj. ne vrucinom do skidanaja)

Ponavljam jos jednom: dozvoljene su samo najnevjerovatnije stvari koje nisu dokazane kao nemoguce. U to ne morate vjerovati, ali to ne mozete proglasiti kao nevjerovatno - to je druga definicija teme. Na ovoj temi necemo misliti obavezno da je sve sto su nas ucili u osnovnoj skoli a sto nismo sami potvrdili svojim okom da je istina istina, necemo imati predrasudu da nam u skoli nisu podvaljivali.

ImiđBože nije naveo dobar primer(ak),ali je tema ok!:mrgreen:
Naime-sva umetnost i kreacije su zasnovane na ostvarenju neverovatnih i visprenih
mogućnosti! ! !
Šta to znači?
To znači (tikve moje beskorene:mrgreen::hahaha:) da treba da proučite kvantnu mehaniku i da
pokapirate šta su to modalnosti,šta pozicije,a šta superpozicije!
Da shvatite da dobro i lepo nisu jedno isto i da ima entitet izbor iz svake superpozicije samo nekoliko
ili baš samo jedno dobro rešenje,a skoro bezbroj pogrešnih-ložih-zlih (ali i lepih!) "đavolskih" rešenja!
Eno vam na pdf filozofiji tema o večnosti pa se učite,ako niste lenštine inertne-internetne...:hahaha::rotf::mrgreen::heart:

ImiđBože nije naveo dobar primer(ak),ali je tema ok!:mrgreen:
Naime-sva umetnost i kreacije su zasnovane na ostvarenju neverovatnih i visprenih
mogućnosti! ! !
Šta to znači?
To znači (tikve moje beskorene:mrgreen::hahaha:) da treba da proučite kvantnu mehaniku i da
pokapirate šta su to modalnosti,šta pozicije,a šta superpozicije!

Da shvatite da dobro i lepo nisu jedno isto i da ima entitet izbor iz svake superpozicije samo nekoliko
ili baš samo jedno dobro rešenje,a skoro bezbroj pogrešnih-ložih-zlih (ali i lepih!) "đavolskih" rešenja!
Eno vam na pdf filozofiji tema o večnosti pa se učite,ako niste lenštine inertne-internetne...:hahaha::rotf::mrgreen::heart:
Za proučavanje kvantne mehanike neophodni su instrumenti, koje, ja mislim, prosječan Srbin (gdje sebe ubrajam) ne može da nabavi. Čak i ako se kćerci ne kupi haljina za bal nego se pošalje obavezno u kimono sa karatea, a ako se sinu i da uvjek iznova lažno obećanje da će ga na bal pustiti preko veze, pa dođe još do "superpozicije" da ti djeca više i ne mogu da znaju, čak i da su četiri puta iskusnija u životu od tebe, da li se nalaze na balu ili na času karatea... Još kad dođu oni što nude besplatno raznobojne pojaseve u svrhu dekoracije kćerki očeva koji štede za kvantnu mehaniku, - zbrka je još veća... ukratko: ispričao sam vam sve o kvantnoj mehanici ako sam vam rekao da je moguće istovremeno biti i na balu i na času karatea, i to baš krivicom onih koji štede za instrumente za proučavanje kvantne mehanike odnosno raznošenje cjelokupnog bala/časa karatea u vazduh...

nije pronadjen efikasan algoritam za razbijanje broja na proste faktore?? do sada je najveci razbijen broj 232 dec. cifre
ali nije dokazano da ne postoji takav algoritam

takodje i za diskretni logaritam, nije lako izracunati ga ali nije dokazano da ne postoji algoritam kojim se to radi, za sad nije pronadjeno. dl je mislim discrete logarithm

Back