Neobicne i zanimljive ljubavne recenice

Ja: Volim te
On: I ja tebe volim
Ja: A zasto si ti tako lep?
On: Zato sto sam princ. Zasto si ti tako lepa?
Ja: Zato sto me je mama takvu rodila (da li sam mogla nesto gluplje da izvalim?). A gde je tvoja princeza?
On: Koliko znam, lezi ovde pored mene.
Ja: Stvarno?
On: Da. Hoces li ti da budes moja princeza zauvek?
Ja: Da, hocu
On: Moja slatka...
 
Kad se posvadjamo preko poruka, i kada se ja naljutim na njega samo mi posalje "bebooo a sto ti vices na mene" i moram da se nasmejem i razljutim !
Ja: bebane jel' volis ti mene?
On: volim te bebo najvise na svetu celom!
Ja: bebane a sto ti mene volis?
On: zato bebo sto sam KONJ!!!

Kad krenem u grad:
Ja: ljubavi a jel mogu ja malo da izadjem da prosetam, evo samo majcice brzo se vracam.
On: moze ali ako budes dobra!
Ja; bebane pa ti znas da sam ja uvek dobra!
On: Moooooozee ljubavi al' pamet u glavu dupe ustranu nemoj da ubijem nekog, salim se bebice ja tebi verujem (pa sad ti vidi sta on stvarno misli, ko ce ga znati)
 
Mene mm dok smo se jos uvek zabavljali,zagrlio i gledao tako divno da sam ja pomislila sad ce da mi kaze nesto predivno,a on: "Imas oci lepe kao...ker".
Hahaha,strasno...Ili onda kad mi je rekao : "lepoto moja,lepa si mi ko nindza kornjaca"...Ne znam koji mu je tad bio,al sta ces covek je kao klinac obozavao nindza kornjace.
Da neko ne shvati pogresno,nit imam oci kao ker,niti licim na nindza kornjacu :lol:
moj muz jednostavno nije dobar u davanju komplimenata,ali ponekad ume bas prijatno da me iznenadi kao onda kad je rekao da moju lepotu moze da uporedi jedino sa lepotom aurore borealis,pa mi je dugo posle toga tepao da sam ja njegova polarna svetlost :-P .A sada ga je valjda neko nasavetovao da su trudnice osetljive na svoj izgled(sto kod mene nije slucaj),pa mi non-stop govori "lepotice moja,kakva si mi lepa",a mozda ga niko nije nasavetovao,vec sam mu jednostavno lepa,cinjenica je da,kao i svaka trudnica,blistam. :grin:
 

Back
Top