Quantcast

neobicna situacija

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.687
ja sam plakala par puta posle svog i par puta posle njegovog..kad me prekinuo na pola:confused:
A jel ti se desilo da si u toku sexa sa momkom shvatila, da je baš on taj pravi jebach koji će te peglati do kraja života i da si tokom pseće poze plakala od radosti i suzama i mislima ( To majstore, care moj ) i nakon što si suzama natopila tepih ( usledio je obostrani svrš ), okrenula si se i poljubila i rekla mu to što si pomislila ?

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
A jel ti se desilo da si u toku sexa sa momkom shvatila, da je baš on taj pravi jebach koji će te peglati do kraja života i da si tokom pseće poze plakala od radosti i suzama i mislima ( To majstore, care moj ) i nakon što si suzama natopila tepih ( usledio je obostrani svrš ), okrenula si se i poljubila i rekla mu to što si pomislila ?
"a jel verujes da u televizoru zive mali ljudi?" M.Antic

ps. ne, toliko dramaticno ne :lol:

Poruka
57.456
Kako bi odreagovali da u toku seksa devojka/decko pocne iz cista mira da place?! :lol:
(inace sam nacula da postoje osobe,msm da su zene uglavnom,koje se rasplacu u toku ili odmah nakon seksa) :eek:
pa, desilo mi se jednom da sam se posle rasplakala.
ne od silno dobrog seksa (:mrgreen:) nego, eto...
je l' ste nekad bili toliko srećni da su vam suze kretale?
to ti je to.

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Hm... To bi bila bas nezgodna situacija... Iskreno, mislim da ne bih znala da tacno kazem kako bih se ponasala dok mi se isti scenario ne bi desio...

Bila bih prvo u soku, ne ocekujem to od svog decka pa bi se, ako bi se to desilo, jaaako iznenadila i zacudila. Sigurno bih pozelela da prekinem odnos i porazgovaram sa njim o otme, jer to nije normalno ponasanje i sigurno postoji neki problem.

Ono sto je sasvim sigurno je da ga ne bih osudjivala, ali bih zelela da znam zasto takva reakcija.

GreenFairy

Aktivan član
Poruka
1.631
A jel nekom palo na pamet da bi mogao/mogla da krene da cmizdri jer se raznezio/raznezila skroz skroz skroz, a ne jer postoji neki problem. I kakvo prekidanje, ne prekidati nikad nista pre orgazma, pa i ako gori kuca i u sobu upadnu mama i sestra od ujaka

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
ne, mene je prekinuo jer je svrsio tik pre mog svrsavanja...
i ja sam samo videla sebe kako mi naviru suze i kako pocinjem uzasno uzasno da placem sa toliko pomesanih i nebuloznih osecanja a najvise od ocaja sto ne mogu da zaustavim suze...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.