NEOBICNA NATALNA KARTA

ne daj se

Početnik
Poruka
4
Dete mi je rodjeno 06.03.2009 godine u 11.25 u BGD-u , kada sam mu napravila onako amaterski natalnu kartu videla sam da su mu mnoge planete nagomilane u jednoj kuci , sta to znaci, i dali neko moze da mi kaze neke osnovne karakteristike mog sina.
Zahvaljujem se unapred
 
Dete mi je rodjeno 06.03.2009 godine u 11.25 u BGD-u , kada sam mu napravila onako amaterski natalnu kartu videla sam da su mu mnoge planete nagomilane u jednoj kuci , sta to znaci, i dali neko moze da mi kaze neke osnovne karakteristike mog sina.
Zahvaljujem se unapred

Cestitam na rodjenju sina!

tvoj sin je riba/rak, sto govori o njegovoj pretjeranoj emotivnosti, stidljivosti. Povrh svega...vladar podznaka mjesec se nasao u prvoj kuci..sto naglasava njegovu osjetljivost. Dobro je sto je mjesec bas u raku...u svom sjedistu. Naglasena mu je 9 kuca (kuca strijelca) sto ukazuje na inostranstvo. 9 kuca mu je u vodenjaku pa on pored raka (podznaka) ima naglasene karakteristike i vodenjaka. U 8 kuci ima postavljen jupiter sto je dobro..cuvat ce ga od neugodnih situacija u zivotu. Barem tako ja razmisljam ;). ja sam samo pocetnica pa neka ti neko detaljnije to objasni. :p
 
Poslednja izmena:

Back
Top