Nenormalni Bruno opet laje: Iako je priznao zlocin, moguce je da je Purda nevin!?!1

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Po ugledu na svog sefa kretenoida Vukcevica koji je za zlocinca i krvnika Iliju Jurisica izjavio da je zrtva (!?!?!), ustasa Bruno preuzima stafetu i staje u odbranu jednog drugog zlocinca.

Samo u Srbiji je moguce da hrvat na celu srpskog tuzilastva iznosi pretpostavku nevinosti i to u situaciji u kojoj sam kaze da postoji priznanje zlocina od strane tog Purde?! Ovo ni Kustrica ne bi mogao da smisli. Totalna nadrealnost.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpski-tuzitelj-purda-je-priznao-ratni-zlocin/536525.aspx

"SRPSKO tužiteljstvo posjeduje priznanje Tihomira Purde za kazneno djelo ratnog zločina. Stoga moramo postupati prema zakonu i zatražiti njegovo izručenje", kaže Bruno Vekarić, zamjenik srpskog tužitelja za ratne zločine.

Vekarić tvrdi da Srbija ne isključuje mogućnost da je Purda doista nevin. "Mi ne možemo donijeti nikakvu odluku prije nego ga saslušamo", rekao je Vekarić za HTV. Govoreći o istrazi hrvatskog DORH-a koji je utvrdio da nema dokaza da je Purda počinio ratni zločin, Vekarić kaže: "Bajićev doprinos ovom predmetu je velik i nama to mnogo znači. Možda će i naša odluka biti ista takva".

Podsjećamo, Srbija tereti Purdu da je sudjelovao u ubojstvu dvojice i teškom ranjavanju jednog ratnog zarobljenika u Borovu Naselju 1991. godine. Zbog ove optužnice Srbija je za Purdom 2008. godine raspisala međunarodnu tjeralicu. Temeljem te tjeralice Purda je uhićen u BiH gdje se nalazi u ekstradicijskom pritvoru.
 
Po ugledu na svog sefa kretenoida Vukcevica koji je za zlocinca i krvnika Iliju Jurisica izjavio da je zrtva (!?!?!), ustasa Bruno preuzima stafetu i staje u odbranu jednog drugog zlocinca.

Samo u Srbiji je moguce da hrvat na celu srpskog tuzilastva iznosi pretpostavku nevinosti i to u situaciji u kojoj sam kaze da postoji priznanje zlocina od strane tog Purde?! Ovo ni Kustrica ne bi mogao da smisli. Totalna nadrealnost.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpski-tuzitelj-purda-je-priznao-ratni-zlocin/536525.aspx

"SRPSKO tužiteljstvo posjeduje priznanje Tihomira Purde za kazneno djelo ratnog zločina. Stoga moramo postupati prema zakonu i zatražiti njegovo izručenje", kaže Bruno Vekarić, zamjenik srpskog tužitelja za ratne zločine.

Vekarić tvrdi da Srbija ne isključuje mogućnost da je Purda doista nevin. "Mi ne možemo donijeti nikakvu odluku prije nego ga saslušamo", rekao je Vekarić za HTV. Govoreći o istrazi hrvatskog DORH-a koji je utvrdio da nema dokaza da je Purda počinio ratni zločin, Vekarić kaže: "Bajićev doprinos ovom predmetu je velik i nama to mnogo znači. Možda će i naša odluka biti ista takva".

Podsjećamo, Srbija tereti Purdu da je sudjelovao u ubojstvu dvojice i teškom ranjavanju jednog ratnog zarobljenika u Borovu Naselju 1991. godine. Zbog ove optužnice Srbija je za Purdom 2008. godine raspisala međunarodnu tjeralicu. Temeljem te tjeralice Purda je uhićen u BiH gdje se nalazi u ekstradicijskom pritvoru.


Dali je Purda nevin ili nije ..ne znam a i ne bi stavio ruku u vatru ..
u onim uvjetima sve je moguce bilo ..ljudi izgube kompas ili ljudskost ..makar uvjeti i situacije nikoga ne moze opravdati ..zlocin je zlocin ucinjen iz bilo koje pobude

no gledajuci sa druge strane ...njegov iskaz nije realno ispravan i vjerodostojan ..mislim na njegovo priznavanje krivnje ....

vjerojatno ga tada već ne bi pustili iz logora u HR ...bilo bi jako cudno i ne shvatljivo da ratnog zločinca netko pusti a da je siguran u to da je taj počinio to
 
Po ugledu na svog sefa kretenoida Vukcevica koji je za zlocinca i krvnika Iliju Jurisica izjavio da je zrtva [/B](!?!?!), ustasa Bruno preuzima stafetu i staje u odbranu jednog drugog zlocinca.

Samo u Srbiji je moguce da hrvat na celu srpskog tuzilastva iznosi pretpostavku nevinosti i to u situaciji u kojoj sam kaze da postoji priznanje zlocina od strane tog Purde?! Ovo ni Kustrica ne bi mogao da smisli. Totalna nadrealnost.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpski-tuzitelj-purda-je-priznao-ratni-zlocin/536525.aspx

"SRPSKO tužiteljstvo posjeduje priznanje Tihomira Purde za kazneno djelo ratnog zločina. Stoga moramo postupati prema zakonu i zatražiti njegovo izručenje", kaže Bruno Vekarić, zamjenik srpskog tužitelja za ratne zločine.

Vekarić tvrdi da Srbija ne isključuje mogućnost da je Purda doista nevin. "Mi ne možemo donijeti nikakvu odluku prije nego ga saslušamo", rekao je Vekarić za HTV. Govoreći o istrazi hrvatskog DORH-a koji je utvrdio da nema dokaza da je Purda počinio ratni zločin, Vekarić kaže: "Bajićev doprinos ovom predmetu je velik i nama to mnogo znači. Možda će i naša odluka biti ista takva".

Podsjećamo, Srbija tereti Purdu da je sudjelovao u ubojstvu dvojice i teškom ranjavanju jednog ratnog zarobljenika u Borovu Naselju 1991. godine. Zbog ove optužnice Srbija je za Purdom 2008. godine raspisala međunarodnu tjeralicu. Temeljem te tjeralice Purda je uhićen u BiH gdje se nalazi u ekstradicijskom pritvoru.


sm15.gif


Brate - da nije smesno bilo bi tuzno ...
 
Ko god nije SRBIN nemoze biti na vaznoj funkciji a i ako se neko postavlja morao bi biti kontroliran od posebno sastavljene nacionalne komisije da radi u Interesu i Zastiti interesa Srbskog Nacionala.
MARS za HRVATSKU USTASO!

..i mi to napravismo u Hrvatskoj u korist Hrvata,,,a vi jos i danas imate nesto protiv..
 
Ne daju da ustaša bude kriv, čak' i kada on priznaje.

Dno dna.

Признање није доказ кривице.

Кривица ће се доказати у судском процесу - тако да изјава Бруне служи као реклама да у Србији влада правна држава.

Немојте га оптуживати за оно за што Бруно није крив - има он далеко већег путра на глави од ове изјаве.
 

Back
Top