Nemojte ići protiv Tadića

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Em ste ga sami izabrali, em ste bili za 5. oktobar i nijedan predsednik vam ne valja. Pa nemojte pljuvati svakog predsednika, smorno je. Ja sam radikal, pa vam ovo pišem...ako vam Tadić ne valja, onda vam niko nije valjao, a ako se promeni Tadić može da dodje neki gori od Tadića pa da svi najebemo i da nam bude još gore. A što je najbitnije - on ne predstavlja neku veliku ulogu u državi, nego sistem.
 
Ne treba ici PROTIV Tadica,vec NA Tadica,svi da krenu na njega i da ga lepo isutiraju i urazume..ipak smo ga mi birali zar ne :per:
Jeli, a šta da radimo sa nekim zlim prgavim dedama koji ogovaraju svakog predsednika? Sve u svemu zaključak je da nijedan predsednik ne valja i da nije valjao na osnovu toga ako ste protiv Tadića. Takve treba izlupati. Koga ćete umesto Tadića? Onu lešinu Nikolića?
 
Em ste ga sami izabrali, em ste bili za 5. oktobar i nijedan predsednik vam ne valja. Pa nemojte pljuvati svakog predsednika, smorno je. Ja sam radikal, pa vam ovo pišem...ako vam Tadić ne valja, onda vam niko nije valjao, a ako se promeni Tadić može da dodje neki gori od Tadića pa da svi najebemo i da nam bude još gore. A što je najbitnije - on ne predstavlja neku veliku ulogu u državi, nego sistem.

А ко гори може да дође, Шутановац?
 
Ja bih Šešelja za predsednika ali to trenutno nije moguće. Jedini političar kojeg volim. I ne bih imao ništa protiv pravog Radovana Karadžića za predsednika, ali to je opet nemoguće. Budimo realni, Tadić nije tolika lešina kao Nikolić.
 
Jeli, a šta da radimo sa nekim zlim prgavim dedama koji ogovaraju svakog predsednika? Sve u svemu zaključak je da nijedan predsednik ne valja i da nije valjao na osnovu toga ako ste protiv Tadića. Takve treba izlupati. Koga ćete umesto Tadića? Onu lešinu Nikolića?

Pa sta da se radi kad nijedan ne valja,svi su ista govvna,serviraju lazi pre nego sto sednu na presto,a onda zaseru kao da su na laksativu..

Trebamo menjati govna,dok ne dodje ono koje najmanje smrdi..
 
Ja bih Šešelja za predsednika ali to trenutno nije moguće. Jedini političar kojeg volim. I ne bih imao ništa protiv pravog Radovana Karadžića za predsednika, ali to je opet nemoguće. Budimo realni, Tadić nije tolika lešina kao Nikolić.

Шутановац не може да буде председник, јер је Тадић већ председник.
 
Em ste ga sami izabrali, em ste bili za 5. oktobar i nijedan predsednik vam ne valja. Pa nemojte pljuvati svakog predsednika, smorno je. Ja sam radikal, pa vam ovo pišem...ako vam Tadić ne valja, onda vam niko nije valjao, a ako se promeni Tadić može da dodje neki gori od Tadića pa da svi najebemo i da nam bude još gore. A što je najbitnije - on ne predstavlja neku veliku ulogu u državi, nego sistem.

:eek:
 
ZASTO JE TADIC ONDA ISAO DA SE IZVINI U SREBRENICI ZA CIONISTICKI GENOCID KOJI NE POSTOJI AKO ON NIJE TOLIKO BITAN U DRZAVI? STO NIJE ODBIO TO???????????????????????
Баш зато, што није битан.

Тадић, као и читава политичка сцена Србије, (и тзв "власт", и тзв "опозиција"), од окупације Космета, не сме да уради ама баш ништа без одобрења окупатора.

Време је да неки овде то већ једном схвате.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Баш зато, што није битан.

Тадић, као и читава политичка сцена Србије, (и тзв "власт", и тзв "опозиција"), од окупације Космета, не сме да уради ама баш ништа без одобрења окупатора.

Време је да неки овде то већ једном схвате.

Онда треба мењати председника другарице није Србија Америчка колонија
 
Онда треба мењати председника другарице није Србија Америчка колонија
Ти не умеш да читаш?

Ко год да дође на "власт", напросто тако - мора.

Прекините више да се навлачите на демагогију, и/или да је и даље ширите, за неку ситну кинту.
 
I predsednika i sistem, promena samo jednog čoveka nije dovoljna.
Promeniti sistem, koji manje više funkcioniše od 45-e, i pije nam krv kao vampir, usađujući komunistički, poslušnički
mentalitet, gde ne uspevaju vredni i kreativni, već partijski poslušnici i dupeuvlakači.
 
Ти не умеш да читаш?

Ко год да дође на "власт", напросто тако - мора.

Прекините више да се навлачите на демагогију, и/или да је и даље ширите, за неку ситну кинту.

Не мора !
Ето Сло9ба је радио за Србију па сте га убили
 
Убили су га твоји, а ето, ни тога ниси свесна.

Моји га убили?

Путин је лепо говорио не шаљите Милошевића у Хаг једино ко га је икада бранио јесте Русија.А ви што сте га рушили сте га и убили ја га рушила нисам нити МОЈИ.
 

Back
Top