Nemoguca misija...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

princess92

Zainteresovan član
Poruka
274
Dakle,sa dechkom sam nekih 16 dana..stariji je od mene 4 godine (ja 92 on 88 ) i u neku ruku to mi ne predstavlja neki problem,zaprawo,problem koji imam sa njim je taj da je on najweci shwaler koji postoji!!kada smo se smuwali (tachnije on je mene na brzaka smuwao ja nisam stigla ni da trepnem,lupio mi zvaku a tada sam imala dechka s kojim sam bila "na pauzi" a onda sam i raskinula sa njim zbog owog sa kojim sam sada) i tako me je na brzaka prewario..ja se tada nisam lozila toliko na njega,wishe sam ga gledala kao ortaka ali od tada je swe postalo drugachije,poludela sam za njim najblaze recheno..widjali smo se redowno,i swe je bilo ok,dogoworili smo se da ne lazemo jedno drugo,a onda mi se jawila klinka koja je 94 i rekla mi da je i ona sa njim a kada sam ga ja pitala jer to tachno on mi je promuljao neshto u smislu nije ni porekao a ni potwrdio..da ne duzim wishe,lik je shwaler,pritom imam osecaj da je samnom samo da zaborawi biwshu i da ubije wreme..ja necu nikome da budem jedna u nizu,ali ne znam kako da mu kazem swe,swidja mi se i ne bih da raskinem (u neku ruku) ali sa neke tachke gledishta i bi zato shto me on samo koristi...a da..trenutno je kao "ljut" na mene jer sam mu obecala da cu ga zwati da se widimo a nisam..i izwinjawala sam mu se kao kreten a on nishta,kulira me i mislim da se preterano iziwljawa na meni zbog toga shto sam mladja..pa ajd mi pomozite recite mi shta biste wi uradili da ste sa owakwim tipom...ja ne znam wishe shta cu..i swe sam zapustila zbog njega,samo o njemu razmishljam,nishta ne uchim,poludela sam skroz....:-(:-(:-(
 
joj gadna situacija.... moj ti je predlog da raskines za sva vremena sa njim ...da uopste nemate nikakav kontakt .... probaj da ga izbacis iz glave ... nadji drugog .... ali i ne moras ...reci smucili su mi se svi hocu malo da budem sama ...:) ne mogu da se postavim bas na tvoje mesto ali ....
 
Dakle,sa dechkom sam nekih 16 dana..stariji je od mene 4 godine (ja 92 on 88 ) i u neku ruku to mi ne predstavlja neki problem,zaprawo,problem koji imam sa njim je taj da je on najweci shwaler koji postoji!!kada smo se smuwali (tachnije on je mene na brzaka smuwao ja nisam stigla ni da trepnem,lupio mi zvaku a tada sam imala dechka s kojim sam bila "na pauzi" a onda sam i raskinula sa njim zbog owog sa kojim sam sada) i tako me je na brzaka prewario..ja se tada nisam lozila toliko na njega,wishe sam ga gledala kao ortaka ali od tada je swe postalo drugachije,poludela sam za njim najblaze recheno..widjali smo se redowno,i swe je bilo ok,dogoworili smo se da ne lazemo jedno drugo,a onda mi se jawila klinka koja je 94 i rekla mi da je i ona sa njim a kada sam ga ja pitala jer to tachno on mi je promuljao neshto u smislu nije ni porekao a ni potwrdio..da ne duzim wishe,lik je shwaler,pritom imam osecaj da je samnom samo da zaborawi biwshu i da ubije wreme..ja necu nikome da budem jedna u nizu,ali ne znam kako da mu kazem swe,swidja mi se i ne bih da raskinem (u neku ruku) ali sa neke tachke gledishta i bi zato shto me on samo koristi...a da..trenutno je kao "ljut" na mene jer sam mu obecala da cu ga zwati da se widimo a nisam..i izwinjawala sam mu se kao kreten a on nishta,kulira me i mislim da se preterano iziwljawa na meni zbog toga shto sam mladja..pa ajd mi pomozite recite mi shta biste wi uradili da ste sa owakwim tipom...ja ne znam wishe shta cu..i swe sam zapustila zbog njega,samo o njemu razmishljam,nishta ne uchim,poludela sam skroz....:-(:-(:-(

strasno 94!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jer ta klinka normalna a da li je i taj tvoj normAlan zapitaj se
 
kad sam skoro bila kod drugarice na rođendan, tamo je bio neki dečko 88 godište.. Riba i po.. Lijep, boli glava...:shock: I sad, počela kao neka žurkica, moja drugarica se digla da đuska a on se ubaci umjesto nje, na mjesto do mene..:shock: a ja znam da je on švalerčina žešća, sa najvećim ribama u gradu je izlazio samo da bi se dokazao kako može svaku da osvoji.. Počeo on mene da muva, ovo ono, neko nabacanje i sra.nja i ja se ustanem i odem do wc-a samo da se maknem od njega.. I on mislio kao da ga ja ''zovem'' da dođe u wc.. On došao tamo, ja se šokirala..:shock: I ja mu kažem da odjebe jer ne želim sa njim ništa, jer kao prvo je dosta stariji od mene, a kao drugo ne želim da budem samo jednu u nizu njegovih riba... Pedofilll.. Ja stvarno ne zna šta je sa današnjom đecom.. ***, nije 6 god tako malo.. ode ovaj svijet u tri lijepe..
 
Dakle,sa dechkom sam nekih 16 dana..stariji je od mene 4 godine (ja 92 on 88 ) i u neku ruku to mi ne predstavlja neki problem,zaprawo,problem koji imam sa njim je taj da je on najweci shwaler koji postoji!!kada smo se smuwali (tachnije on je mene na brzaka smuwao ja nisam stigla ni da trepnem,lupio mi zvaku a tada sam imala dechka s kojim sam bila "na pauzi" a onda sam i raskinula sa njim zbog owog sa kojim sam sada) i tako me je na brzaka prewario..ja se tada nisam lozila toliko na njega,wishe sam ga gledala kao ortaka ali od tada je swe postalo drugachije,poludela sam za njim najblaze recheno..widjali smo se redowno,i swe je bilo ok,dogoworili smo se da ne lazemo jedno drugo,a onda mi se jawila klinka koja je 94 i rekla mi da je i ona sa njim a kada sam ga ja pitala jer to tachno on mi je promuljao neshto u smislu nije ni porekao a ni potwrdio..da ne duzim wishe,lik je shwaler,pritom imam osecaj da je samnom samo da zaborawi biwshu i da ubije wreme..ja necu nikome da budem jedna u nizu,ali ne znam kako da mu kazem swe,swidja mi se i ne bih da raskinem (u neku ruku) ali sa neke tachke gledishta i bi zato shto me on samo koristi...a da..trenutno je kao "ljut" na mene jer sam mu obecala da cu ga zwati da se widimo a nisam..i izwinjawala sam mu se kao kreten a on nishta,kulira me i mislim da se preterano iziwljawa na meni zbog toga shto sam mladja..pa ajd mi pomozite recite mi shta biste wi uradili da ste sa owakwim tipom...ja ne znam wishe shta cu..i swe sam zapustila zbog njega,samo o njemu razmishljam,nishta ne uchim,poludela sam skroz....:-(:-(:-(

Moj Savet: Znam da ti se svidja, da ti je tesko, ali veruj mi nisi svesna koliko si mlada i koliko ce ti se tek momaka svidjati, zbog kojih ces se nervirati. Bas zato sto je svaler ti treba da iskuliras maximalno,a onda ce kao i u svakoj prici maca da dodje na svoja vratanca. Veruj mi. Nemoj se izvinjavati njemu, sta si ti kriva sto je on svaler? On je taj koji treba da se izvinjava i da se lomi i gine objasjavajuci ko je ta 94. Ti sve sto treba da uradis jeste da se opustis i da ga iskuliras, za koji dan naici ce neko drugi, pa se ovoga neces ni secati. Veruj mi. Pozdrav i samo opusteno... Mlada si ceo zivot je pred tobom...
 
k022.gif
 
Vidi se da ti se zaista svidja.Mislim da bi najkorektnije bilo da popricas sa njim,ono,potpuno iskreno,i da ga pitas sta on ocekuje od tebe i vase veze,i da ga pitas koliko mu znacis.

S takvima nema priče,taj tip muškaraca je nepopravljiv.Moj drug iz klupe je imao curu,a pored nje se muvao sa još 3...I jedna ga oterala u p.m. ali je on nastavio po svome...
 
Devojcice........BEZI OD NJEGA!!!!! Ili ako bas hoces da te totalno pokopa ti budi sa njim, i pokusaj da uzivas, dok te on seta ko i svaku drugu, i kad ne budes vise znala za sebe prekinuces to al do tada krvi ce ti se napiti. Izvini ako sam surova. Pogotovo sto je on mlad, pa njemu je to sad glavna zanimacija u tim godinama, da redja crte......ako imas zivaca za to, i ti si mlada, mozda vremenom prebolis i ostanes normalna?
 
Devojcice........BEZI OD NJEGA!!!!! Ili ako bas hoces da te totalno pokopa ti budi sa njim, i pokusaj da uzivas, dok te on seta ko i svaku drugu, i kad ne budes vise znala za sebe prekinuces to al do tada krvi ce ti se napiti. Izvini ako sam surova. Pogotovo sto je on mlad, pa njemu je to sad glavna zanimacija u tim godinama, da redja crte......ako imas zivaca za to, i ti si mlada, mozda vremenom prebolis i ostanes normalna?

ne moram da umaram prste,sve je lepo rekla.odjebi ga bre sta ce ti lik koji juri neku od 94,pa gledam po mome kad bi me neki lik tako muvao a ja sam 94 pa ja bi ga masinkom roknula,vis da nije normalan a nije ni ta 94
 
Ja kad sam bio 8. razred,bre kod nas uopšte nije bilo tako...I deca iz škole,a i oni stariji su bili normalniji.U 8.razredu kod mene u odeljenju jedino su dve devojčice imale momke- jedna godinu dana starijeg,a druga 3 godine starijeg...I kakvi odnosi,kakvi po 5,6 godina stariji,toga uopšte nije bilo,a iz osnovne sam izašao pre 4 godine...Prosto ne mogu da verujem da se omladina toliko izmeni za 4 godine..Kod moje sestre koja je 4. osnovne devojčice mole učiteljicu da ih pusti da budu sa dečacima zajedno u sobi,mislim ono...Ko zna šta će biti za 2 godine...
 
mislim gle imas dve starne
npr moj cale je stariji od moje keve 5 godina i nije to malo ali lepo se slaze ona 20 on 25 npr.ali ovo 20 godina a ona 16 e to je ve druga stvar.mislim sta reci nego....fuj........ a tek 94 e to ne mogu da razumem,to jos nigde nisam cula
 
Ali shvatam,svako vreme donosi neke promene...Ne možeš da zaostaneš u tim promenama jer će te smatrati čudakom,patrijarhalistom ili pak nezrelim iako svojim postupcima dokazuješ suprotno...Dovoljno je što gledaju onu seriju ''Seranovi'' gde je svako sa svakim išao,razmenili devojke,momke...Deca od 12 godina imali odnose...Mislim mnogo smo pod uticajem Zapada u poslednjih 8 godina,ali da se sad ne upuštam u politiku,na svakom je da razmisli kako će živeti...
 
Ali shvatam,svako vreme donosi neke promene...Ne možeš da zaostaneš u tim promenama jer će te smatrati čudakom,patrijarhalistom ili pak nezrelim iako svojim postupcima dokazuješ suprotno...Dovoljno je što gledaju onu seriju ''Seranovi'' gde je svako sa svakim išao,razmenili devojke,momke...Deca od 12 godina imali odnose...Mislim mnogo smo pod uticajem Zapada u poslednjih 8 godina,ali da se sad ne upuštam u politiku,na svakom je da razmisli kako će živeti...

Strasno!!!nemam komentar
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top