Nemiri na ulicama Beograda

Да ли је 'ЛГБТ' парада 2010. године била успешна?

  • ДА, парада је била потпун успех, сада је положај ЛГБТ особа бољи

  • Делимично

  • НЕ, парада је била тотални фијаско, сада их не воле још више


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cast izuzecima, ali na ovoj temi se jasno vidi koliko smo mi moralno i vrednosno propali, koliko malo ima duha tolerancije, nenasilja, ljudskosti.

Kom se to mi bogu molimo kad je u nas usla tolika mrznja i netrpeljivost, mi preziremo sami sebe u dubini dushe, ali posto to nemamo muda da priznamo, onda su nam krivi CIA, Amerika, masoni, EU, ******, Hrvati, Muslimani... svi su oni zli, a mi pravednici.

Srbijo, probudi se, u govnima si do grla, izopacena u svojoj mrznji prema svemu drugacijem, iskompleksirana svojim porazima i siromastvom.

Nemoj niko da mi se poziva da je vernik, a da opravdava postupak ove oloshi u gradu, to je najbljutavije.

Posle se cudimo sto gubimo na svim frontovima...ima i do drugih, ali samo neposten covek moze da izbegne da se pogleda u ogledalo, i shvati svoje zablude... ta prica se ovde ne prima, korov raste gde god stigne.

Bravo za ovo....
Vidi se da si veliki decko....
Prestao si da sisas palac
i presao na nesto....malo vece.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Nema potrebe da prebacuješ lopticu negdje drugo. Danas smo sve vidjeli...

:dash:

I vi da nekome držite lekcije o tome kako ne treba biti zaostao...:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha::hahaha:

Pođite od sebe...bjednici jedni!

Cemu vredjanje, ja vredjala nisam :dontunderstand:

Sta se prebacuje u cije dvoriste, ne znam ... poznato je da muslimanska kultura neguje patronizam muskaraca nad decacima i mladicima ... Moralna policija vam samo bije parove po parku, na gey paradama protestvuju momci iz mesanih brakova ... kojih je naravno manje nego nasih...

Nasi mladi su u losoj situaciji, ali ni to ih ne tera na suicidebomb ... vec se biju sa obucenom policijom ...

 
Pitam se pitam, cemu je uopste organizovana parada? Za koga? Ako su hteli da se prosetaju sto nisu otisli negde gde niko ionako ne moze da ih vidi, posto ni sada, okruzenih hrpom policije niko nije mogao da ih vidi :mrgreen: Ako su mislili da ce ovo da im pomogne sa povecanjem prava u drustvu....mislim da su se zesce preracunali. Tek sad ih mrze. Ne mogu da verujem da homici smatraju da su izvojevali bilo kakvu pobedu paradom odrzanom kao u vojnom stanju, sticeni cak i sa protivteroristicnim jedinicama, helikopterima... To je daleko od pobede mereno u svetlosnim godinama.

Ма парада је испирање мозга да човјек огугла на све ненормалне ствари.
Да се створи друштво у коме ћеш окренути главу од човјека коме позли на улици...то се те вриједности које се утјерују другим народима модерном демократијом.
 
А какав је тек дивљак био Жикица Јовановић Шпанац по твојим процјенама.

Какву ти разлику видиш, баш ме интересује.....Кад руши ону власт и убиствима, онда је херој...а кад га полиција измлати онда је дивљак...Јесу вас научили у п.м.

.Ne lupetaj. Poredis heroja sa neonacistom.
 
Heh, tekst je previse angazovan da bi bio OK. Nigde nije ni pomenuo da su svi lose prosli i da je i ovo bio povod da se ponovo demolira BG. Ako je Ivica pametan, ovi pohapseni ce da pazare najvece moguce kazne u istoriji Srbije za huliganizam, vandalizam i narusavanje JRiM. Za primer.

Videh na TVu da jedan ***** nosi transparent "ovo je zemlja slobodnih ljudi". Cini mi se da ovo nije zemlja slobodnih ljudi. Ovo je zemlja u kojoj nemas mogucnost izbora - sto bi znacilo da nema slobode, pa ni slobodnih ljudi.
****** nisu imali izbora, sem da izadju na ovaj jad od setnjice pod opsadom? Mozda su hteli da se ponosno lizu i nose sareno perje uz djuskanje i DJ-a, ali j6g, tako je to. Nema da biras. Da su huligani imali mogucnost izbora, vezbali bi pesnicenje na ucesnicima parade. Ni jedni ni drugi nisu mogli da se realizuju kako valja, a opet je stradao grad, gradjani ometani u normalnom funcionisanju, a ovo jednostavno nije ni moralo da se desi. U stvari, nije Srbija imala izbora, sem da se parada ponosa odrzi. Civilizacijski dometi, j6g.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top