Nemiri na ulicama Beograda

Да ли је 'ЛГБТ' парада 2010. године била успешна?

  • ДА, парада је била потпун успех, сада је положај ЛГБТ особа бољи

  • Делимично

  • НЕ, парада је била тотални фијаско, сада их не воле још више


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...e pa sami moramo da odlucimo kakvu sliku zelimo da posaljemo u svet...nisu krivi novinari sto su snimali, nije kriva trudnica sto je bila u zgradi, nije kriv kombi sto se nasao na ulici sa mamografom vec je kriv onaj ko stvara nemire i zbog koga je dovucena ovolika policija jer se mogla odrzati parada i sa sto policajaca...
zasto nije bilo tako nisu krivi homosexualci vec oni koji su istim pretili...

U prevodu, pod pretnjom da ne naprave divljaci lom mi cemo svi ziveti kako nam divljaci izdiktiraju i narede. Ako ne poslusamo sami smo krivi sto oni moraju da divljaju...to je najgora moguca diktatura kojoj se mora stati na put i tacka.
Kad vlast izgubi sluh za narod dešava se ovo...nisu im smetali navijači koji su divljali protiv Slobe...čak i u film dospeše kao heroji. Licemeri. :evil:
 
Zato sto je glavni grad. I zato sto je tu najveca sansa da nadjes istomisljenike i toleranciju...Ja sam rekao zbog cega parada...Heteroseksualci nikako nisu izlozeni pritisku....ali ako se gej javno deklarise kao gej onda pocinju problemi pa se ljudi zapitaju ili neke zene zasto ih muz vara s muskarcem...a takvih ima dosta....Mislim da se mnogi ovdje pale na lazi...pa ako cemo tako onda bolje lagati svakoga...ako je to posten zivot...ne znam ja

...Hahah parada u Nisu naprimjer...mozes misliti...tam da homoseksualizam nije bolest vec doslo iz svemira...

e daj ne lupaj zivota ti :cool:
svi smo mi izlozeni nekoj vrsti pritiska, pa sta onda? da nisu zapeli da opravdaju pare koje dobijaju sa zapada do ovog haosa ne bi doslo... cemu gej parada koja ce samo jos vise pojacati homofobicnost, izazvati ovoliki haos? cemu??
 
PRVI KRIVCI SU ****** STO SU UOPSTE PARADIRALI. DRUGI KRIVAC JE VLAST KOJA JE DOZVOLILA DA SE OVA BOLESTINA ODVIJA PRED DECIJIM OCIMA. TRECI KRIVCI SU HULIGANI KOJI SU RAZRUSILI BEOGRAD I KOJI SU UDARALI PO NEVINIM POLICAJCIMA.

LJUDI, MISLITE LI STVARNO DA BI POLICAJCI BRANILI PEDERE? TO IM JE POSAO NAZALOST. NE TREBA PO NJIMA UDARATI.
 
Kad mogu da napadaju pacijentkinje na mamografu i da pokušaju da ulete u urgentni centar, što bi se libili nad jednom trudnicom...

****** su to...

ebo te taj mamograf, mamograf je lako ostecen, a sta je taj mamograf trazio tu? a znalo se unapred kako ce biti. i te trudnice, to bre nisu trudnice, nego neke placene lezbace, sa jastucicima pod haljinama. i cao zdravo. ko poveruje u slucjanost, taj nema jednu gangliju u glavi
 
Kad vlast izgubi sluh za narod dešava se ovo...nisu im smetali navijači koji su divljali protiv Slobe...čak i u film dospeše kao heroji. Licemeri. :evil:

Koji narod?

Procentualno govoreci koliki je procenat ljudi koji je naoruzan dosao da spreci paradu? Koliko je huligana bilo? I oni su vox populi?

A sada, koliko je ljudi doslo 5. oktobra da rusi Milosevica...prosta matematika kojom se da izracunati prava volja naroda
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top