Nemiri na ulicama Beograda

Да ли је 'ЛГБТ' парада 2010. године била успешна?

• ДА, парада је била потпун успех, сада је положај ЛГБТ особа бољи

• Делимично

• НЕ, парада је била тотални фијаско, сада их не воле још више

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vladster

Primećen član
Poruka
771
Pobegao si odavde, samim tim nemas nikakvog prava da komentarises stanje u Srbiji jer poznajes prilike u zemlji kao i onaj glupi Amer
koji nema pojma koji je glavni grad njegove zemlje...

Desilo se ono sto se ocekivalo mesecima, cak i daleko manje nego sto je nagovesteno. Na niko prava da krivi mlade koji su porazbijali grad vec organizatore koji su isli uz K u r a c >80% onih koji su bili protiv odrzavanja takve manifestacije. U zemlji gde su milioni nezaposlenih, i gde ljudi gladuju vlast ima obraxa da odvoji milione dinara ( valja 30 a i to je malo ) sa namerom da podrzi paradu. To je ono sto je sramota!!! Mada mozda im je to bilo u planu, sada ce doci izmene zakona, euro ce preko noci da skoci na 120din+....,
Jos je fascinantnija stvar da je za vreme nereda nacionalna televiziha pustala neke emisije... Sramota

Slusaj, ja mogu i da se slozim sa time sta si napisao. Ali na kraju parada se desila i trebala je da prodje bez incidenata. Te bezveze parade imaju uticaj... ekonomski uticaj. Mnogo sirmoasnije zemlje su tolerantnije (znam posto sam naputovan) ali Srbija je opet odlucila da krene putem primitivizma.

Iz mog iskustva, oni koji se plase "pedera" su najveci skriveni ****** kao oni svestenmici sto veruju u boga pa onda siluju bebe. Takodje volim analogiju od seljaka koji me prozivaju seljakom iako sam ceo zivot proveo u Beogradu.

Opametite se malo ili ce Srbija uvek biti rupa.

Usput, ovo je forum. Ima pravo da komentarisem sta hocu.

Poslednja izmena:
Poruka
12.349
podrzka homosima i mislim da treba da dobiju prava
STOP FASISTICKE POLITIKA SRPSKIH VLASTE
Ha ha sad si jos i fashista ako se ne slazes sa paradom............ma ja nemam nista protiv tih pojava, nek rade kuci sta oce.......da mogu svakom bi doveo po jednog kuratog crnca istomisljenika pa nek se igraju srednjeg veka .........ali sto da se paradira............. dalje Srbi ih nece na paradi..........nek se organizuje referendum jeste li ili niste za gej paradu, pa da vidimo rezultate............

svr

Ističe se
Poruka
2.353
Kolike su sanse da neko iz REZIMA shvati poruku?
Cini mi se slabe do nikakve.
Ocekujem da TV izvestaji pocnu da se poklapaju sa nekadasnjim reportazama TV bastilje.

........nazalost nema boljitka i ranije ili kasnije opet ce plamen da glodje skupstinu i ostale 'legitimne ciljeve'.
Nego dal je SKC od sada legitimni cilj i da li ste isli i da li cete ici na koncerte u SKC????

fauler

Veoma poznat
Poruka
13.866
Ovo su pre svega socijalni nemiri,ko to ne vidi ili je slep ili ne želi da vidi.Ova parada je samo povod za ovakva i slična dešavanja,a u prilog tome ide i činjenica da da se ovako nešto već dašavalo zbog raznih drugih povoda:hapšenje Dabića,proglašenje Kosova i td.(Kosovo je Srbija al NIKE je NIKE).Sa primesama politike to je bar jasno,ni izbor predsednika kućnog saveta ne može da prođe bez politike u ovoj zemlji,a kamoli ovako nešto.Dobar deo tih huligana čine zapravo mlađi ljudi,koji su žestoko izmanipulisani kao mnogo puta do sada.Meni je žao ovog grada koji je rušen mnogo puta do sada od strana drugih,a sada ga evo rušimo i mi(uslovno rečeno).U pravu je Đilas(a zna to da bude i do dva puta godišnje)kada kaže da se zbog parade neće popraviti sutra položaj pripadnika gej i lezbo populacije.Čak naprotiv.Postavlja se pitanje,ali zaista,kome je ovo sve trebalo kada se znalo da od toga niko ne dobija ništa?Ako je parada sama sebi bila svha,onda je to do te mere bizarno da bizarnije ne može biti,uzimajući u obzir sve što se danas dašavalo.Utisak je da organizatori parade poručuju čitavoj javnosti,,vi se svi poubijajte,porazbijajte pola grada,baš nas briga mi ćemo ovo po svaku cenu da izguramo".Ovde se u poslednje vreme odomaćila fraza ,,to je realnost"koja se često koristi po pitanju Kosova.Pa realnost je da skoro niko u ovoj zemlji nema prava.Jedno od osnovnih ljudskih prava je pravo na rad.Koliko je nezaposlenih?I ovi što rade u većini slučaja rade za pare sa kojima mogu da se obrišu,da ne govorim o pravima žena koje ostanu u drugom stanju i koje zbog toga mogu da dobiju otkaz jer neće niko da ih izdržava dve godine.Meni se čini da je ova parada morala da se održi po nekakvom diktati,uslovu, zovite to kako hoćete,jer nema drugog objašnjenja ,i za stav države da to mora tako po svaku cenu,kada se uzme u obzir da se njihov položaj sigurno neće popraviti posle ovoga.

JovanRadovic

Iskusan
Banovan
Poruka
6.482
Je li to narod ili marva?

То је народ.

А марва је за оне на власти и тебе који тако пишеш.

Демократија у правом смислу ријечи значи да се валст прилагођава народу, а не да власт проводи своју самовољу.

Сваки облик супротстављања таквој власти је оправдан.

Млади људи не разумију довољно, на који начин да изразе своје незадовољство....али држава шиба тај народ. Умјесто да има слуха и да га ослушкује, они ослушкују оне који су их коферима пара довели на власт, да би народ хебали у здрав мозак.

Дође време све се преокрене.

JovanRadovic

Iskusan
Banovan
Poruka
6.482
Ovo su pre svega socijalni nemiri,ko to ne vidi ili je slep ili ne želi da vidi.Ova parada je samo povod za ovakva i slična dešavanja,a u prilog tome ide i činjenica da da se ovako nešto već dašavalo zbog raznih drugih povoda:hapšenje Dabića,proglašenje Kosova i td.(Kosovo je Srbija al NIKE je NIKE).Sa primesama politike to je bar jasno,ni izbor predsednika kućnog saveta ne može da prođe bez politike u ovoj zemlji,a kamoli ovako nešto.Dobar deo tih huligana čine zapravo mlađi ljudi,koji su žestoko izmanipulisani kao mnogo puta do sada.Meni je žao ovog grada koji je rušen mnogo puta do sada od strana drugih,a sada ga evo rušimo i mi(uslovno rečeno).U pravu je Đilas(a zna to da bude i do dva puta godišnje)kada kaže da se zbog parade neće popraviti sutra položaj pripadnika gej i lezbo populacije.Čak naprotiv.Postavlja se pitanje,ali zaista,kome je ovo sve trebalo kada se znalo da od toga niko ne dobija ništa?Ako je parada sama sebi bila svha,onda je to do te mere bizarno da bizarnije ne može biti,uzimajući u obzir sve što se danas dašavalo.Utisak je da organizatori parade poručuju čitavoj javnosti,,vi se svi poubijajte,porazbijajte pola grada,baš nas briga mi ćemo ovo po svaku cenu da izguramo".Ovde se u poslednje vreme odomaćila fraza ,,to je realnost"koja se često koristi po pitanju Kosova.Pa realnost je da skoro niko u ovoj zemlji nema prava.Jedno od osnovnih ljudskih prava je pravo na rad.Koliko je nezaposlenih?I ovi što rade u većini slučaja rade za pare sa kojima mogu da se obrišu,da ne govorim o pravima žena koje ostanu u drugom stanju i koje zbog toga mogu da dobiju otkaz jer neće niko da ih izdržava dve godine.Meni se čini da je ova parada morala da se održi po nekakvom diktati,uslovu, zovite to kako hoćete,jer nema drugog objašnjenja ,i za stav države da to mora tako po svaku cenu,kada se uzme u obzir da se njihov položaj sigurno neće popraviti posle ovoga.

Потпуно тачно.

gost 186559

Veoma poznat
Poruka
11.627
u Skeli ih cekaju pravi homoseksualci...robijasi bez zuba , osudjeni na dvadesetak godina, kojima mladi stormfrontovci dolaze kao naruceni za desert posle povecerja :)

Mlade junose ce najzad moci konkretno da rade na pitanju pederastije u srpskim zatvorima :)

У скели осуђеници на 20 година? Тамо се иде за саобраћајне прекршаје, несрећо.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
56.061
Prvo, lažeš ko pas. Žurka je završena po planu, jer bandita nije bilo nigde u krugu od 500 metara, jer nisu uspeli da probiju ni spoljne kordone. Drugo, kako objašnjavaš da su ti banditi demolirali automobile u vlasništvu građana, hteli da upadnu u Urgentni centar, kamenovali mamograf sa lekarkama i pacijentkinjama unutra, spalili dva trolejbusa i jedan autobus, lomili izloge i opljačkali Armanijevu i Burberry prodavnicu i prodavnicu sportske opreme "Đak"?
Koga ti farbaš sa budalaštinama o "srbskim rodoljubima"?

A како ти објашњаваш кондоме полиције на све стране од раног јутра и нарушавање Уставом загарантованих права грађана на слободу кретања?

_011_

Poznat
Banovan
Poruka
9.445
Jeste nase je... ali nije razlog da se razbija i unistava.

Јеси ли видео ти уопште како изгледају протести широм света? Све се руши ломи, разбија.... Мада не можете ви то да схватите, јер ви имате свој мафијашки режим којим сте задовољни и који не бисте мењали ни за шта на свету. Додуше Милу и компанији из Брисела још није стигло наређење да прави геј паду.... :mrgreen:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.