Немци одустали од БиХ, али траже Војводину

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Три

Primećen član
Poruka
661
Ово је немачка политика у Европи.

578px-Grossgliederung_Europas.png


Немачки простор доминације тврде моћи,
означен је као `политички простор средње еуропе`.
То је плави део.

Простор доминације меке моћи,
означен је као `културни простор средње еуропе`.

Дакле, циљ је да се мека моћ претвори у тврду,
као у оној песми Електричног оргазма,
`господин мекани је већ далеко..
...ја ћу бити господин тврди..
...малој Лини теку сузе низ лице`

Проблем ће имати Србија, Румунија, Украјина,
и мораће да потраже заједнички интерес.

Дакле, Космет и БиХ су за Немце само начин како
да униште Србију, а интересује их искључиво Војводина.

Браћо?
 
Ово је немачка политика у Европи.

578px-Grossgliederung_Europas.png


Немачки простор доминације тврде моћи,
означен је као `политички простор средње еуропе`.
То је плави део.

Простор доминације меке моћи,
означен је као `културни простор средње еуропе`.

Дакле, циљ је да се мека моћ претвори у тврду,
као у оној песми Електричног оргазма,
`господин мекани је већ далеко..
...ја ћу бити господин тврди..
...малој Лини теку сузе низ лице`

Проблем ће имати Србија, Румунија, Украјина,
и мораће да потраже заједнички интерес.

Дакле, Космет и БиХ су за Немце само начин како
да униште Србију, а интересује их искључиво Војводина.

Браћо?

Ја сам до сада 100 Х о томе писао - али на овом пдф се увек нађе неки ИДИјОТ да то негира........сви показатељи као и све што чини жута банда у Војводини говори у прилог томе........
 
Izgleda da cu biti bogatas buduci da sam iz Backe,xd Samo nije mi jasno na kakvu moc se misli,ovde je Slovacka u plavom a ona nije priznala kosovo,dakle nije ta moc,tu je i baltik a jedino litvanija ima autoputeve tamo,tako da nije ni ta gradjevinska vrsta,onda kakva je?
EDIT:samo da dodam,kakve veze luxembourg ima sa nemackom,to je prakticno francuska...Pre bih stavio holandiju u plavu zonu...
 
Poslednja izmena:
mislim da cemo stvarno morati da ih nalupamo kao u zadnja dva rata i to tako da im nikad vise ne padne na pamet da pomisle na srbe,nisu rusi to izudarali kako treba pa se opet dizu

Vi Nemce nalupali :lol:
Ok mogu da razumijem i nekako prvi ali drugi... hm nije mi poznato da su Nemci od Draze dobili po picci vec da su bili idealni prijatelji.
 
Ово је немачка политика у Европи.

578px-Grossgliederung_Europas.png


Немачки простор доминације тврде моћи,
означен је као `политички простор средње еуропе`.
То је плави део.

Простор доминације меке моћи,
означен је као `културни простор средње еуропе`.

Дакле, циљ је да се мека моћ претвори у тврду,
као у оној песми Електричног оргазма,
`господин мекани је већ далеко..
...ја ћу бити господин тврди..
...малој Лини теку сузе низ лице`

Проблем ће имати Србија, Румунија, Украјина,
и мораће да потраже заједнички интерес.

Дакле, Космет и БиХ су за Немце само начин како
да униште Србију, а интересује их искључиво Војводина.

Браћо?


Vojvodina i Transilvanija. Znaci, obnavlja se velika Madjarska.
 
Дакле, Космет и БиХ су за Немце само начин како
да униште Србију, а интересује их искључиво Војводина.

Браћо?


Nego kako.
Od početka se videlo da je sve samo priprema terena za nešto ozboljnije. Vojvodina je jedino vredno u ovim krajevima, naročito za industrijske zemlje kojima treba hrana.
 
Ово је немачка политика у Европи.

578px-Grossgliederung_Europas.png


Немачки простор доминације тврде моћи,
означен је као `политички простор средње еуропе`.
То је плави део.

Простор доминације меке моћи,
означен је као `културни простор средње еуропе`.

Дакле, циљ је да се мека моћ претвори у тврду,
као у оној песми Електричног оргазма,
`господин мекани је већ далеко..
...ја ћу бити господин тврди..
...малој Лини теку сузе низ лице`

Проблем ће имати Србија, Румунија, Украјина,
и мораће да потраже заједнички интерес.

Дакле, Космет и БиХ су за Немце само начин како
да униште Србију, а интересује их искључиво Војводина.

Браћо?

ПА ЛЕПО ДОБИЋЕ И САДА КАО И 1918-те,И 1945-те.
 
Gomila gluposti. :roll:

Ovdje se radi o kulturološkom utjecaju, a ne nekakvoj tvrdoj i mekoj moći.

Да ли се ради о тврдом или меком утицају ми у Србији не знамо, али ви хрвати би морали да знате вама је већ тај "утјецај" ушао, већ сте бременити рађаћете мале плаве цро'аријевце!:hahaha:
Било је недавно у медијима у Хрватској већ добро позната и мила хрватска крилатица Danke Deutschland поводом напредка у евро-интеграцијама као Хитлер кад је 1941. улазио у Загреб, изгледа да стара љубав према "тврдом немачком утјецају" заборава нема у хрватским пучанству! :rotf:
 
Tacno,nemci da stagniraju sto godina,mi je ne mozemo dostici!

Тачно.,Да су Немци добили 70 милијарди евра за десет година на поклон,они би од једног евра направили милион,али Немци немају поштене ДЕМОКРАТЕ на грбачи,.......................писао бих још штошта драга пријатељице али ..........само се нервирам.
 
e moj minos samo da ti znas ista istorije to bi bilo jos bolje nemci su se izvukli samo tako iz drugog svetskog rata da li ti znas koliko je amerika ulozila para u posle ratnu nemacku a gde je nemacka populacija iz amerike koja je tada brojala preko 30 miliona a gde je vatikan koji je ulozio nemile pokradene pare za vreme nacista u istu tu nemacku pa jedino sta im se treba priznati jeste da imaju najbolji novcani sistem na svetu,ljudi znaju sa novcem i znaju ustediti i da su vredni i to je to.
 
e moj minos samo da ti znas ista istorije to bi bilo jos bolje nemci su se izvukli samo tako iz drugog svetskog rata da li ti znas koliko je amerika ulozila para u posle ratnu nemacku a gde je nemacka populacija iz amerike koja je tada brojala preko 30 miliona a gde je vatikan koji je ulozio nemile pokradene pare za vreme nacista u istu tu nemacku pa jedino sta im se treba priznati jeste da imaju najbolji novcani sistem na svetu,ljudi znaju sa novcem i znaju ustediti i da su vredni i to je to.

Ako ne znas sa novcem nema ni razvitka na duze staze,a Nemci su oduvek znali sa njim...ali mislim da je presudna ta njihova radna etika,nesto poput Japanaca...evo cak su i prvi izasli iz krize,u nekim juznim pokrajinama nezaposlenost im je ispod 5 procenata,i kako posle da im se covek ne divi,narocito ako svaki dan gleda sta se po srbiji radi...
 
Да ли се ради о тврдом или меком утицају ми у Србији не знамо, али ви хрвати би морали да знате вама је већ тај "утјецај" ушао, већ сте бременити рађаћете мале плаве цро'аријевце!:hahaha:
Било је недавно у медијима у Хрватској већ добро позната и мила хрватска крилатица Danke Deutschland поводом напредка у евро-интеграцијама као Хитлер кад је 1941. улазио у Загреб, изгледа да стара љубав према "тврдом немачком утјецају" заборава нема у хрватским пучанству! :rotf:

Hrvatska je dio srednje Europe još od doba Habsburške monarhije i Hitler nema nikakve veze s tim.
 
je ti garantujem da ima zakona i reda u ovoj nasi srbiji ne bi nam nemacka bila ravna znam da ce ovo mozda zvucati kao ofucana fraza ali ajde da malo analiziramo: bolji strateski polozaj ,mnogo veca rudna i zemljisna bogatstva mnogo lepsa i cistija priroda ,pitka voda nas problem je sto imamo lopove i izdajice na vlasti i u oporbi nema covek za koga da glasa jedini spas nam je cini mi se revolucija naroda koje ce da dovede neke nove ljude koji dosad nisu bili u politici
 
U tome i jeste velicina Nemacke,i kada je preoru ona je nakon cetvrt veka opet najbolja u Evropi,...a ovo sto je vi pljujete,umesto da se ugledate na Nemce,jeste samo ljubomora...

нека хвала, ја на њих нисам љубоморан нити имам повода, пре би се могло рећи да они вуку неке трауме ил љубомору кад су у питању словени :lol:

btw, кад рује о5 уђу у берлин и беч - неће ући само у берлин и беч него и у хамбург и минхен и до ***** већ једном са ратовима у европи самим тим, завладаће мир стотинама година европом
 
Dotakli su dno . Stari san nemagke geoploitike je bio vladanje osovinom Berlin - Beograd - Bagdad ...Danas se akaku sa Vojvodinom ... :mrgreen: ..

Naravno - sve citava Srbije i Republika Srpska , kao i Crna Gora pripasce Rusiji ...

Nemci su bili faktor 90 ih , nistu propustilini tu istorijsku priliku da nas ojade - ali sada RUSSIA RULES !!!

Nemci su danas trecerazredna sila - zavisna od Rusije. :D
 
Poslednja izmena:
нека хвала, ја на њих нисам љубоморан нити имам повода, пре би се могло рећи да они вуку неке трауме ил љубомору кад су у питању словени :lol:

btw, кад рује о5 уђу у берлин и беч - неће ући само у берлин и беч него и у хамбург и минхен и до ***** већ једном са ратовима у европи самим тим, завладаће мир стотинама година европом

Ruje su toliko sjebane da ne mogu jednu vukojebinu poput Cecenije da smire,a ti pricas o Becu i Berlinu...ako budu uspeli da smire teroriste na svojim prugama i aerodromima bice i to veliki uspeh za njih...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top