Nemanja VIDIC u PREMIJER ligi!!!

Nemate pojma koliko sam se smejao kad sam cuo izjavu Nemanje Vidica... U blicu su poznate fudbalske licnosti birale najbolju ekipuu 2005 godine... Dok su svi birali izmedju Celzija, Barse, Liverpula, Juvea, Milana, Vidic je rekao da klub koji je obelezio 2005 je Mancester.. Razlog, imaju sjajan stadion i verne navijace..... Inace kao fudbaler je medju prvih 5 defanzivaca u Evropi
 
Walken:
Nemate pojma koliko sam se smejao kad sam cuo izjavu Nemanje Vidica... U blicu su poznate fudbalske licnosti birale najbolju ekipuu 2005 godine... Dok su svi birali izmedju Celzija, Barse, Liverpula, Juvea, Milana, Vidic je rekao da klub koji je obelezio 2005 je Mancester.. Razlog, imaju sjajan stadion i verne navijace..... Inace kao fudbaler je medju prvih 5 defanzivaca u Evropi


pa dobro covek, mora malo da se ucepi ekipi... A ako se gledaju navijaci i stadion, posle Zvezde odmah je LIVEPOOL!!!!!
 
Ja sam citao u novinama jos pre vise od mesec dana da je predsednik Fiore izjavio da su prekinuli pregovore sa Vidicem i da imaju u planu da se pojacavaju na nekim drugim pozicijama. Zato mislim da od te tuzbe nema nista.
Inace Vidic je otisao u Junajtedu pravo vreme. Jeste da su sada losiji nego predhodnih godina,ali za njega je bitno da ima mesta u timu i da redovno igra za klub TAKVOG RANGA I U TAKVOJ LIGI !
 
Ja mislim da je Vidic nas najbolji igrac i cestitam mu na prelasku u mancester.Jedva cekam da gledam neku utakmicu man utd.A nece da debituje u kupu?Jel zna neko kad ce?Mada ga je ishvalio Ferguson.Nadam se da ce da ga pusti da igra.Ma odbrana im je suplja.Vidic ce to da poveze.I nemoze onaj o'shea da igra,mnogo je los igrac.Ja tako mislim
 
E,muka mi je vise od ovoga...
Ajde sto je vas desetak "delija" dlasalo za Suzukija u onoj anketi, iako niko od vas nije gledao kako igra...
Ali da poredis Vidica sa Ferdinandom...
Postoji forum i za to...
Znas ono - "Humor"
Ferdinand je jedan od najboljih bekova na svetu i Vidic mu nikad nece ni prismrdeti...
I ne znam kako ti nije glupo da se hvalis time...
Pa otkad je dosao Vidic ne zna se ko vise puni Mancester...
Ja iskreno nemam nista protiv njega,al sto je mnogo,mnogo je...
 
Na svakoj tekmi koju sam gledao a da je Vidic igrao, odigrao je ili oblicno ili solidno..koliko ja znam nije kriv ni za jedan gol od kako je dosao (mozda za 4. gol protiv Blekburna, ali to je MOZDA).. ne kazem da je Vidic bolji od Ria...ali videces ga za koju godinu...
A sto se tice glasanj na temu Vukic - Suzuki... tema je uzasno glupa..kako neko moze da glasa kada nije video kako igra Suzuku i kako mogu da tvrde da je bolji Vukic od njega..mozda i jeste...ali ajde da vidimo kako igra Suzuki pa onda da zakljucimo...
 
Kako mozete tako da pricate a niste ni gledali utakmice. Ja sam gledao sve tri utakmice i odigrao je veoma dobro sobzirom da su mu to prve utakmice. Na prošloj utakmici je sedeo na klupi jer je prošle dve odigrao svih 90 minuta. A Rio nije u formi tako da nije ni trenutak da se njih dvojica uporedjuju. I grobari netreba da komentarišu ovaj naslov samo objektivni navijaci.
 
Aha, pa ok... Ali pazi, cele ove sezone im je odbrana katastrofa..tako da.. Glavna karakteristika Manchestera ove sezone je da prima puno golova ali zato i daje po 2-3 po utakmici...
Verujem da ce Nemanja samo ucvrstiti tu "jadnu" odbranu i da se malo uigraju i bice OK.
 

Back
Top