Nemam mnogo izbora koga da pitam, zamolim pa ču vas ako nemate ništa protiv.

thedar

Aktivan član
Poruka
1.205
Ovaj tjedan sam snimio još jednu pjesmu. Kad čovjek nema mnogo onih koji bi slušali onda i ne dobije nekog feedbacka, (da zna, sazna ono što si ljudi misle, kad čuju).
Da ne budem dug, samo bih tražio iskrenost iako znam, da v mnogim pogledima niste za slovenačku muziku.
Zamolio bih vas, da ako čete si uzeti čas, samo procijenite amatersku muziku snimano doma sa brojem od 1 do 10.
Ako čete, hvala vam unaprijed.
 
Ovaj tjedan sam snimio još jednu pjesmu. Kad čovjek nema mnogo onih koji bi slušali onda i ne dobije nekog feedbacka, (da zna, sazna ono što si ljudi misle, kad čuju).
Da ne budem dug, samo bih tražio iskrenost iako znam, da v mnogim pogledima niste za slovenačku muziku.
Zamolio bih vas, da ako čete si uzeti čas, samo procijenite amatersku muziku snimano doma sa brojem od 1 do 10.
Ako čete, hvala vam unaprijed.

Kažeš da znaš da nismo za slovenačku muziku...
Ova muzika mene podseća na američku kantri muziku... ne na slovenačku...
 
Kažeš da znaš da nismo za slovenačku muziku...
Ova muzika mene podseća na američku kantri muziku... ne na slovenačku...
Slovenačku sam mislio sa time jer sam napisao besedilo- tekst u slovenačkom a ne da se ide za slovensko narodno glasbo.
Da, ako te posječa na kantri dobro čuješ. Ali nisam baš neki poznavalac koja kamo tačno paše jer sviram i pjevam ono što u nekom trenutko osjetim i dopadne mi se.
 
Poslednja izmena:
Sviđa mi se što komponuješ i pevaš, sviraš gitaru...
i sve to snimaš...
TO JE ZA 10
Nastavi tako! Navijam za tebe!

Volim veseli ritam...
Glas ti je prilično pokriven muzikom, osim na kraju kada se dobro čuje...
Mislim da treba u celoj pesmi više da se čuje glas, a ne gitara...

Mladalačka pesma, vesela, tekst dobro uklopljen sa muzikom...
Svaka čast!
nastavi tako...
Mene zanima za ovu sada koju sam dijelio. A dadnuo sam neke druge i u drugu temu: Druga tema
tek sam sada videla da ima i "Druga tema"... tamo imaš dosta pesama... celo poslepodne treba da slušam,
pa ću da uporedim sa ovom kantri muzikom... ova kantri mi je malo prežvakan ritam, poznata nekako..
mada, takav kantri zaista volim...

Čula sam pesmu "Angele", odlično je sve... i muzika i ritam i pevanje... sve je uklopljeno, ima atmosferu,
emociju... jako mi se dopada...

Dobar ti je onaj šešir u videu gde pevaš labambu...
dobar si lik, dopada mi se ovo što radiš...
:heart:

Kasnije ću da ti pišem kakav imam dojam o ostalim pesmicama...
🌺
🌺 🌺
 
Sviđa mi se što komponuješ i pevaš, sviraš gitaru...
i sve to snimaš...
TO JE ZA 10
Nastavi tako! Navijam za tebe!

Volim veseli ritam...
Glas ti je prilično pokriven muzikom, osim na kraju kada se dobro čuje...
Mislim da treba u celoj pesmi više da se čuje glas, a ne gitara...

Mladalačka pesma, vesela, tekst dobro uklopljen sa muzikom...
Svaka čast!
nastavi tako...

tek sam sada videla da ima i "Druga tema"... tamo imaš dosta pesama... celo poslepodne treba da slušam,
pa ću da uporedim sa ovom kantri muzikom... ova kantri mi je malo prežvakan ritam, poznata nekako..
mada, takav kantri zaista volim...

Čula sam pesmu "Angele", odlično je sve... i muzika i ritam i pevanje... sve je uklopljeno, ima atmosferu,
emociju... jako mi se dopada...

Dobar ti je onaj šešir u videu gde pevaš labambu...
dobar si lik, dopada mi se ovo što radiš...
:heart:

Kasnije ću da ti pišem kakav imam dojam o ostalim pesmicama...
🌺
🌺 🌺
Prva Angele je ovakva

Lijepa hvala za tvoje vrijeme, komplimente in konstruktivnu kritiku i feedback. To mi mnogo znači.
Mislim, da ču još koju pjesmu napraviti. I sada neku sastavljam.
A šta se tiče snimanja, zvuka i to. E to baš ne idi uvjek po mojim planovima jer su u pitanju tehničke stvari, koje uvjek i nisu iste ili ih ne upotrebvljavam na isti način. Uvjek se nešto promijeni zbog različitih stvari. Drugi mikrofoni, računali, program, nastavitve i drugo.
A šešir imam blizu :) Hvala još jednom i tebi i svima, koji dadnu nešto vremena na moje objave. Svaka vam čast.
 
Napisao si da je tekst tvoj ali nisi napisao da li je muzika tvoja? Jer pesma jeste kantri, i specificno podseca na melodiju pesme "Cindy" od Ricky Nelsona iz 50-tih. Postala je popularna nakon filma "Rio Bravo" sa Din Martinom.
Tvoja pesma nema refren kao Cindy, refren u tvojoj pesmi je isti po melodiji samo otpevan visim tonom i pesma je malo brza, ali previse mi zvuci kao Cindy. Nadam se da se neces naljutiti zbog moje iskrenosti koju si trazio.

 
Napisao si da je tekst tvoj ali nisi napisao da li je muzika tvoja? Jer pesma jeste kantri, i specificno podseca na melodiju pesme "Cindy" od Ricky Nelsona iz 50-tih. Postala je popularna nakon filma "Rio Bravo" sa Din Martinom.
Tvoja pesma nema refren kao Cindy, refren u tvojoj pesmi je isti po melodiji samo otpevan visim tonom i pesma je malo brza, ali previse mi zvuci kao Cindy. Nadam se da se neces naljutiti zbog moje iskrenosti koju si trazio.

Ma neču se ljutit. Ali ti si GENIJ. SVAŠTA.
Pa da kažem.
Utrnula se mi misao na drugu pjesmu u tome videu i TAČNO ZBOG TOG VIDEA I PJESME U NJOJ. ( I OD TU DA SI GENIJ) .
Ali nisam stvorio priredbu nego sam samo dobio u kakvom sličnom stilu ču nešto napravit. Tako se ritam i refren pa i neke druge stvari razlikuju mnogo ali ne toliko, da bih ne sličilo na kantri ili kantri u videu. Ritam i načini, nekih stilova su kod mnogo pjesama slični ili isti jer idu po nekim pravilima A BAŠ ta pravila onda kažu u koju zvrst neka muzika paše-spada.
Tako sam stvorio posve drukčiju pjesmu pa i glasbu koja ne ide skupa sa onom iz videa ali čovjeka itekako može posječati na pjesmu u videu :)
Čovjek od svuda uzima nešto a nešto dadne svoga, da može da napravi nešto novo. Tako i ja, kada imam sreču.
 
Napisao si da je tekst tvoj ali nisi napisao da li je muzika tvoja? Jer pesma jeste kantri, i specificno podseca na melodiju pesme "Cindy" od Ricky Nelsona iz 50-tih. Postala je popularna nakon filma "Rio Bravo" sa Din Martinom.
Tvoja pesma nema refren kao Cindy, refren u tvojoj pesmi je isti po melodiji samo otpevan visim tonom i pesma je malo brza, ali previse mi zvuci kao Cindy. Nadam se da se neces naljutiti zbog moje iskrenosti koju si trazio.
Šta bih po tvome, da ne bih bila moja muzika onda rekao kome sam ovu uzeo?
Samo toliko, da se vidi o čemu se radi.
 
Ovaj tjedan sam snimio još jednu pjesmu. Kad čovjek nema mnogo onih koji bi slušali onda i ne dobije nekog feedbacka, (da zna, sazna ono što si ljudi misle, kad čuju).
Da ne budem dug, samo bih tražio iskrenost iako znam, da v mnogim pogledima niste za slovenačku muziku.
Zamolio bih vas, da ako čete si uzeti čas, samo procijenite amatersku muziku snimano doma sa brojem od 1 do 10.
Ako čete, hvala vam unaprijed.
Meni se ovo sviđa 🤗 Baš super zvuči.
 
Kako kaže @georgejune od ovoga nema leba ali svejedno sam danas snimio nešto i prvi pokušaj kako bih možda bila pjesma je ovde i prvi ga možete čuti.
Feedback bi bio dobrodošao. Hvala.
Prvi pokušaj pjesme Ljubav ču na vatri spaliti

tekst:
Ljubav ču zapaliti ( Darko Č.)

Čujem da
nestala ti je ljubav do mene

kažu da kazala si da imaš drugoga

a meni šalješ poruke kako voliš me

nemoj da se lažeš, nemoj da se kažeš
pred mojim očima
ako si me varala


Više neču te gledati
a ljubav ču u srcu spaliti


Više neču te gledati
zauvjek ču pamtiti


Neka gori plamen taj
od naše ljubavi

Bit če vatra prošlosti
a suze če presušiti



Više neču te gledati
a ljubav ču u srcu spaliti

Više neču te gledati
zauvjek ču pamtiti
 
Ovaj tjedan sam snimio još jednu pjesmu. Kad čovjek nema mnogo onih koji bi slušali onda i ne dobije nekog feedbacka, (da zna, sazna ono što si ljudi misle, kad čuju).
Da ne budem dug, samo bih tražio iskrenost iako znam, da v mnogim pogledima niste za slovenačku muziku.
Zamolio bih vas, da ako čete si uzeti čas, samo procijenite amatersku muziku snimano doma sa brojem od 1 do 10.
Ako čete, hvala vam unaprijed.
Мени је баш слатко, најискреније.
Отворени прозори у колима, пролеће, сумрак, возим се кроз неку природу и пустим ово.
Ето, то је утисак :)
 
Ovaj tjedan sam snimio još jednu pjesmu. Kad čovjek nema mnogo onih koji bi slušali onda i ne dobije nekog feedbacka, (da zna, sazna ono što si ljudi misle, kad čuju).
Da ne budem dug, samo bih tražio iskrenost iako znam, da v mnogim pogledima niste za slovenačku muziku.
Zamolio bih vas, da ako čete si uzeti čas, samo procijenite amatersku muziku snimano doma sa brojem od 1 do 10.
Ako čete, hvala vam unaprijed.
Nije lose,imas smisla...samo bih ja ovde ubacila neki brzi i zivlji ritam,jer ovako zvuci kao uspavanka i mnogo je usporeno.🙂
Od mene ocjena 5/10.
 
Prva Angele je ovakva

Lijepa hvala za tvoje vrijeme, komplimente in konstruktivnu kritiku i feedback. To mi mnogo znači.
Mislim, da ču još koju pjesmu napraviti. I sada neku sastavljam.
A šta se tiče snimanja, zvuka i to. E to baš ne idi uvjek po mojim planovima jer su u pitanju tehničke stvari, koje uvjek i nisu iste ili ih ne upotrebvljavam na isti način. Uvjek se nešto promijeni zbog različitih stvari. Drugi mikrofoni, računali, program, nastavitve i drugo.
A šešir imam blizu :) Hvala još jednom i tebi i svima, koji dadnu nešto vremena na moje objave. Svaka vam čast.
Ova mi se vise dopada,mada zvuci poznato 🙂,imas lijep glas.
7/10
 
Onda ulazi u uho,sto znaci da je dobro.
Samo nastavi i srecno!😉
Kad jednom budes poznat,sjeti se nas sa foruma krste za autogram....😀
Kako da budem poznat u smislu znanog muzičara , pjevača ako ljudi ne podrže kanal sa pretplatama ili lajkovima ? :)
Ali vjerovatno bi se sjetio na vas jer od tamo kdje dobiješ podršku to ostaje u bazi sječanja ko sve je bio za šta zaslužan :)
Hvala još jednom i nadam se da ču još napraviti nešto, što če vam se svidjeti. Nitko nezna, ni ja.
 

Back
Top