Nemački poslanik Srbima: NATO bombardovanje još nije gotovo

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Nemački poslanik Srbima: NATO bombardovanje još nije gotovo

NATO bombardovanje iz 1999. godine još nije gotovo, jer Srbija ne priznaje takozvano Kosovo, kaže nemački polsanik Aleksandar Noj.
Izvor: Sputnjik četvrtak, 20.02.2020. | 10:20
Podeli


Ilustracija: Depositphotos/mbangemann


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=02&dd=20&nav_category=11&nav_id=1656885
Ilustracija: Depositphotos/mbangemann


Bombardovanje nije gotovo i zato što Srbija ne želi da uvede sankcije Rusiji i ne želi da postane članica NATO-a, a te otpore Zapad ne želi da prihvati i zato se Srbija nalazi u ovakvom položaju, kaže za Sputnjik Aleksandar Noj, poslanik Levice u nemačkom Bundestagu.
Aleksandar Noj, koji je i član Odbora za odbranu i Odbora za spoljne poslove Bundestaga, doktorirao je na izveštavanju američkih i nemačkih medija o ratovima u bivšoj Jugoslaviji, sa OEBS-om je boravio u Bosni i na Kosovu i Metohiji. Od tada se trudi da istinu o pritiscima na Srbe prenese - na svakom mestu, navodi Sputnjik.

Ja se ovde ubi braćo Srbi da dokažem da moramo čak i na rate da uzmemo najmodernije odbrambene raketne sisteme dok je Putin na vlasti a Srbi ovde kažu nećemo više ratovati kao da će neko da ih pita hoće li ili neće.
 
....
NATO bombardovanje iz 1999. godine još nije gotovo, jer Srbija ne priznaje takozvano Kosovo, kaže nemački polsanik Aleksandar Noj.....Ja se ovde ubi braćo Srbi da dokažem da moramo čak i na rate da uzmemo najmodernije odbrambene raketne sisteme dok je Putin na vlasti a Srbi ovde kažu nećemo više ratovati kao da će neko da ih pita hoće li ili neće.

Ja pričam da smo mi u Kumanovu potpisali samo PRIMIRJE, a ne i MIR!
Mi smo pravno gledano JOŠ UVEK u RATU sa SAD.
A zna se kod tih judeo-protestanata, ugovor je svetinja! Kad treba da te izebu.....doduše...
 
Ja pričam da smo mi u Kumanovu potpisali samo PRIMIRJE, a ne i MIR!
Mi smo pravno gledano JOŠ UVEK u RATU sa SAD.
A zna se kod tih judeo-protestanata, ugovor je svetinja! Kad treba da te izebu.....doduše...
DA SU NAS TADA POBEDILI, DANAS NE BI GOVORILI DA CE OPET..........znaci ni poslem 20 godina nisu uspeli pobediti srpsku vojsku.
 
Ja pričam da smo mi u Kumanovu potpisali samo PRIMIRJE, a ne i MIR!
Mi smo pravno gledano JOŠ UVEK u RATU sa SAD.
A zna se kod tih judeo-protestanata, ugovor je svetinja! Kad treba da te izebu.....doduše...
Тим пре што је Кумановски споразум прекршен од стране НАТО-а, дакле не постоји више, па смо њиховом вољом поново у стању рата са њима.

Чудно је да су у агресији учествовале скоро све чланице НАТО-а, а у агресији на Ирак само САД и ВБ, иако је агресија на тадашњу Југославију етички и морално било много проблематичнија него ана на Ирак. Чини ми се да су учешће друге чланице везивали за своје могуће жртве, па су процениле да слабу Југославију могу да умлате за пар дана, то је менталитет гомиле кукавица без части и морала.
 
Nemački poslanik Srbima: NATO bombardovanje još nije gotovo

NATO bombardovanje iz 1999. godine još nije gotovo, jer Srbija ne priznaje takozvano Kosovo, kaže nemački polsanik Aleksandar Noj.
Izvor: Sputnjik četvrtak, 20.02.2020. | 10:20
Podeli


Ilustracija: Depositphotos/mbangemann


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=02&dd=20&nav_category=11&nav_id=1656885
Ilustracija: Depositphotos/mbangemann


Bombardovanje nije gotovo i zato što Srbija ne želi da uvede sankcije Rusiji i ne želi da postane članica NATO-a, a te otpore Zapad ne želi da prihvati i zato se Srbija nalazi u ovakvom položaju, kaže za Sputnjik Aleksandar Noj, poslanik Levice u nemačkom Bundestagu.
Aleksandar Noj, koji je i član Odbora za odbranu i Odbora za spoljne poslove Bundestaga, doktorirao je na izveštavanju američkih i nemačkih medija o ratovima u bivšoj Jugoslaviji, sa OEBS-om je boravio u Bosni i na Kosovu i Metohiji. Od tada se trudi da istinu o pritiscima na Srbe prenese - na svakom mestu, navodi Sputnjik.

Ja se ovde ubi braćo Srbi da dokažem da moramo čak i na rate da uzmemo najmodernije odbrambene raketne sisteme dok je Putin na vlasti a Srbi ovde kažu nećemo više ratovati kao da će neko da ih pita hoće li ili neće.

Јел знаш ти неког да каже неће се више ратовати, а да је нормалан? Ја не знам.
 
Srbiji je potreban PANCIR -S2 koji je skoro razvila Rusija koji je sa duplo većim dometom od PANCIRA-S1 koji sada kupujemo.


To su ti vibrohakerske sifre koje govore par stvari:

- Rusiju vodi ista vibrohakesrka gamad kao i zemlje zapada

- ako su Rusi tek sada ukapirali S2, zaista su u zaostatku za MeRikom, mada su u najvecem zaostatku oni koji o ovim stvarima nemaju ni pojma (mada, gledajuci vedrije, vecini ni ne trebaju te gluposti)
 

Back
Top