Nemačka: Ubio se ministar finansija?

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.088
Nemačka: Ubio se ministar finansija?
Ministar finansija nemačke pokrajine Hesen Tomas Šefer pronađen je mrtav pored železničke pruge, a policija pretpostavlja da se radi o samoubistvu.

Prema saopštenju policije iz Vizbadena, leš poltičara iz redva CDU pronađen je sinoć u Hohajmu pored železničke pruge.


Šefer je ostavio oproštajno pismo iza sebe, u kojem, kako tvrdi "frankfurter Algemajne cajtung“, objašnjava razloge suicida.

Inače Šefer je važio za budućeg mogućeg naslednika aktuelnog premijera Hesena Folkear Bufijea posle 2023.

Bufije je saopštio da je šokiran vešću o smrti svog kolege.

"Posebno njega sam trebao u ovim teškim vremenima. Najveći izazov sa kojim se suočava naša zemlja zahteva trezvenost i delotvornost, a i jedno i drugo je imao Šefer", naglasio je Bufije, dodajući da je radio danonoćno da se savlada kriza koju je izazvala panemija.

On je ukazao da se mora poći od toga da velika briga za Šefera da li će uspeti da ispuni očekivanja građana, posebno po pitanju finansijske pomoći, bila prevelika.

"Mislim da su ga te brige samlele", ocenio je Bufije.

I šefica CDU Anegret Kramp-Karenbauer kazala je da je šokirana vešću o smrti Šefera.




https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=03&dd=29&nav_category=78&nav_id=1670751

Ovo je kod tebe @Rayela ??? Istina?
 
Nemačka: Ubio se ministar finansija?
Ministar finansija nemačke pokrajine Hesen Tomas Šefer pronađen je mrtav pored železničke pruge, a policija pretpostavlja da se radi o samoubistvu.

Prema saopštenju policije iz Vizbadena, leš poltičara iz redva CDU pronađen je sinoć u Hohajmu pored železničke pruge.


Šefer je ostavio oproštajno pismo iza sebe, u kojem, kako tvrdi "frankfurter Algemajne cajtung“, objašnjava razloge suicida.

Inače Šefer je važio za budućeg mogućeg naslednika aktuelnog premijera Hesena Folkear Bufijea posle 2023.

Bufije je saopštio da je šokiran vešću o smrti svog kolege.

"Posebno njega sam trebao u ovim teškim vremenima. Najveći izazov sa kojim se suočava naša zemlja zahteva trezvenost i delotvornost, a i jedno i drugo je imao Šefer", naglasio je Bufije, dodajući da je radio danonoćno da se savlada kriza koju je izazvala panemija.

On je ukazao da se mora poći od toga da velika briga za Šefera da li će uspeti da ispuni očekivanja građana, posebno po pitanju finansijske pomoći, bila prevelika.

"Mislim da su ga te brige samlele", ocenio je Bufije.

I šefica CDU Anegret Kramp-Karenbauer kazala je da je šokirana vešću o smrti Šefera.




https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=03&dd=29&nav_category=78&nav_id=1670751

Ovo je kod tebe @Rayela ??? Istina?

Pa stvarno se ubio, ostavio je oprostajno pismo, ali je to privatna stvar, ovaj predsednik vlade ( Hesena, ne Nemacke)
ne zeli da kaze zbog cega se stvarno ubio, ako uopste i on to zna.

Nemacka ima ministra finansija, zasto bi se ovaj ubijao zbog virusa i neke buduce ekonomije.
 
Pa stvarno se ubio, ostavio je oprostajno pismo, ali je to privatna stvar, ovaj predsednik vlade ( Hesena, ne Nemacke)
ne zeli da kaze zbog cega se stvarno ubio, ako uopste i on to zna.

Nemacka ima ministra finansija, zasto bi se ovaj ubijao zbog virusa i neke buduce ekonomije.
Obicno se samoubijaju zato sto previse znaju.
 
I ja to mislim. Garant je nešto znao,a nije smio to da vidi i sazna. Možda je planirao to objaviti i u medijima.

То је министар финансија државе Хесен.

То је нешто као министар финансија СР Словеније 1975.

Дакле, средње битан бирократа.

А и они имају право на психичку болест.
 
Ide druze zato sto Srbi idu u Nemacku a ne obrnuto. I UVEK ce tako biti.

Ovo je samo trenutna situacija.
Druga teza tacna, prva netacna. Nemacki rudari su ranije dolazili u Srbiju i radili kao rudari. Imas o njima u udzbenicima istorije.


Smijaće se kad vide da Švabe hrle u Veliki Šiljagovac.

DW je malo nervozan. Vidi kako su pukli sto su se nasi medicinari vratili iz Nemacke da bi pomogli svom narodu a ne Nemcima.

download (1).png
 
То је министар финансија државе Хесен.

То је нешто као министар финансија СР Словеније 1975.

Дакле, средње битан бирократа.

А и они имају право на психичку болест.
Jel se zna kako se samoubio pored pruge. Samoudavio se ?

btw. Sta ovo prica tvoj kolega i komsija? Ko koga ovde ...
 

Back
Top