јанпи
Elita
- Poruka
- 23.016
Одавно је дошло вРЕМЕ да мораш стриктно пазиш шта купујеш..Декларације неважеће,оном тамо истекло Рок,преправљање тих Етикета..и поред свакодневног Посла и хоаса у Саобраћају,ти ПРИВАТНО још мораш пазиш шта купујеш у Продавници да те тамо не отрују неким преправљањем Етикета јер НЕМАМО ЗАШТИТУ ПОТРОШАЧА која тиме Законом морају се баВЕ!Zanimljivo kako malo malo pa nam strane inspekcije nalaze razne nedozvoljene supstance u hrani.
A nikad nismo čuli da to rade domaće inspekcije. Jer ne postoje. Institucije su kompletno uništene. Da bi nešto bilo urađeno u Srbiji, mora predsednik lično da naredi. A on to ne radi jer neće da nagazi na svoje![]()
И,онда имаш 23 Мај. Милион Људи на Улицама који ће захтевају пРОМЕНУ ОВЕ НАКАРАДНЕ ВЛАСТИ..
Тј. Изборе.