Немачка штампа: Србија се "де факто" помирила са постојањем Косова

Sam maslov teme je problematičan: Neue Zürcher Zeitung je švajcarski list, nije baš nemački, a u Švajcarskoj ima zainteresovanih (sa druge strane) malo i previše, a i nije baš imuna (ni koliko Nemačka) na prihvatanje “potrebe i civilizacijske obaveze” da se stvarnost predstavi onako kako bi to Stejt Department hteo - Blinkenu je cilj da se makar piše o nečemu što bi u sledećoj iteraciji moglo da se prikazuje kao nekakva “idila” u međusobnim odnosima.

Više od ikoga Nemačka je zainteresovana za KiM
Izmiče im Ukrajina ostaje KiM i Vojvodina
 
oćeš da zoveš RUSE u akciju spašavanja Kosova
a glasaš protivu njiu u OUN!? Jer jelte SVO nije odobrena od OUN*?!
a ta tvoja akacija spašavanja Kosova od strane Rusa, nju bi kao odobrio OUN*? A?

Gde vas sabraše sve takve, da mi je znati?
Jel se to postaje vremenom ili se radja?

Hebe se Rusima kako mi glasamo
Lepo Lavrov rekao ucene pa moraju da glasaju protiv Srbije

Eno rekli Rusi nema šanse da je Srbija prodala oružje Ukrajini
 
Hebe se Rusima kako mi glasamo
Lepo Lavrov rekao ucene pa moraju da glasaju protiv Srbije
Misliš Rusije?
Svejedno, znaju Rusi zašto smo mi tako glasali i zašto smo morali baš tako zbog KiM.

Eno rekli Rusi nema šanse da je Srbija prodala oružje Ukrajini
Naravno.
Svako normalan zna da Srbija nikakvo oružje nije prodala Ukrajini.
Samo botine i idioti mogu da tvrde suprotno i pored svih dokaza.
 
Misliš Rusije?
Svejedno, znaju Rusi zašto smo mi tako glasali i zašto smo morali baš tako zbog KiM.


Naravno.
Svako normalan zna da nikakvo oružje nije prodato Ukrajini.
Samo botine i idioti mogu da tvrde suprotno i pored svih dokaza.

Da tačno.. kod mene Srbija, Rusija sve isto.
Važi i kad se glasa protiv Srbije kod nekih .
 
Da tačno.. kod mene Srbija, Rusija sve isto.
Važi i kad se glasa protiv Srbije kod nekih .
Vidi, ja razumem zapadnu štampu, oni moraju tako da pišu.
Ne žive novine od prodatih primeraka, nego od reklama, kako da pišu protiv nekoga od koga praktično žive?
Ono što ja ne razumem su ovi smrdosrbijanci koji se na svaki mogući način napinju da pljuju po sopstvenoj
zemlji, da je ocrne na svaki mogući način.
A sve navodno velike "patrijote", kao, nije to pljuvanje po Srbiji, to je po Vučiću...
Citiraju velikog "domoljuba" sa dva državljanstva, ustvari jedno mu je samo rezervno, on je pravi Srbin, ako
zatreba, vratiće Vučiću francuski pasoš bez problema.
Pa što nije rekao da će da se odrekne državljanstva i vrati pasoš francuskoj ambasadi, nego će da ga vrati Vučiću?
I budale to gutaju, eno, ponavljaju tu glupost i slave ga kao najvećeg Srbina posle Obilića.
 
Hebe se Rusima kako mi glasamo
Lepo Lavrov rekao ucene pa moraju da glasaju protiv Srbije

Eno rekli Rusi nema šanse da je Srbija prodala oružje Ukrajini

poslušaj prvih 5min advokata Tomanovića....po meni, a i po njemu imamo još 5min
a i 5% izgleda da se izvučemo...da, Lavrov baš reko glasajte protiv nas i brukajte nas, aha...


Tomanović kaže da nije sve izgubljeno još...a kada to kaže jasno i glasno
Olja i ostali u studiju padaju u nesvest!
 
Poslednja izmena:
poslušaj prvih 5min advokata Tomanovića...
Ako je tačno ... neke njegove nebulozne pretpostavke...
Pa onda:
Ako je tačno ... još neke njegove nebulozne pretpostavke...
Pa onda:
Ako je tačno ... i još neke njegove nebulozne pretpostavke...

I na kraju njegov genijalni zaključak:
.. Onda je Predsednik Republike Srbije prihvatio nezavisnost Kosova u punom značenju...

Ako je tačno, ako je tačno, ako je tačno...
A ako nije tačno?

Budalama ne vredi pričati.
 
poslušaj prvih 5min advokata Tomanovića....po meni, a i po njemu imamo još 5min
a i 5% izgleda da se izvučemo...da, Lavrov baš reko glasajte protiv nas i brukajte nas, aha...


Tomanović kaže da nije sve izgubljeno još...a kada to kaže jasno i glasno
Olja i ostali u studiju padaju u nesvest!
Dobre čarape
 
Ako je tačno ... neke njegove nebulozne pretpostavke...
Pa onda:
Ako je tačno ... još neke njegove nebulozne pretpostavke...
Pa onda:
Ako je tačno ... i još neke njegove nebulozne pretpostavke...

I na kraju njegov genijalni zaključak:
.. Onda je Predsednik Republike Srbije prihvatio nezavisnost Kosova u punom značenju...

Ako je tačno, ako je tačno, ako je tačno...
A ako nije tačno?

Budalama ne vredi pričati.

podelili ste se u 2 kolone, i yebete ovaj glupi narod

1. soroš/EU/NATO ....kao ova baba gost koja se upire iz petinih žila da je sporazum važeći šta god bilo, da ništa više ne vredi, i RADUJE SE bukvalno, što nam tvoj predsednik otima Kosovo

2. SNS/sendvičari, gde si i ti, koji mlate kako to ništa nije bitno, kako može i ovako i onako, itd....
i koji zapravo omekšavaju narod od POBUNE PROTIV KRŠENJA USTAVA! i otimanja kosova

a istina je zapravo na sredini, gde je Tomanović, a i ja, dakle mi iz trenutnog MOŽEMO izboriti dobro za nas, a to je odbacivanje CELOG fr-nema predloga, a za to se treba IZBORITI
a ne sedeti i gledati marića i aktuelnosti što ti radiš

1. kolona kaže NE BORITE SE jer je sve izgubljeno
2. kolona kaže NE BORITE SE jer ništa nije izgubljeno i sve je u redu!


OBE SU KOLONE OPASNE!
prijateljski i drugarski ti kažem da poslušaš celog Tomanovića....
 
Vidi, ja razumem zapadnu štampu, oni moraju tako da pišu.
Ne žive novine od prodatih primeraka, nego od reklama, kako da pišu protiv nekoga od koga praktično žive?
Ono što ja ne razumem su ovi smrdosrbijanci koji se na svaki mogući način napinju da pljuju po sopstvenoj
zemlji, da je ocrne na svaki mogući način.
A sve navodno velike "patrijote", kao, nije to pljuvanje po Srbiji, to je po Vučiću...
Citiraju velikog "domoljuba" sa dva državljanstva, ustvari jedno mu je samo rezervno, on je pravi Srbin, ako
zatreba, vratiće Vučiću francuski pasoš bez problema.
Pa što nije rekao da će da se odrekne državljanstva i vrati pasoš francuskoj ambasadi, nego će da ga vrati Vučiću?
I budale to gutaju, eno, ponavljaju tu glupost i slave ga kao najvećeg Srbina posle Obilića.

Kod njega postoje dve opcije

Ili je naš kod njih ili njihov kod nas.

A što se tiče ekipa koje su deo propagandne mreže ...ljudi žive u tim matriksima i veruju u to
Njihovi mozgovi su tako izbaždareni, neki rade zbog para pa poveruju u to
Neki stvarno veruju da su izuzetni
Neki misle da je Zapad sav svet

Poznajem ljude koji brane taj nama nametnuti zapadni sistem i ako im je doneo mnogo problema u životu, ali oni i dalje misle da je greška do nas a ne do sistema, a ne shvataju da smo ga sproveli baš kako su nam tražili.
 
Ако си окружен наркоманима, то не значи да треба и ти да постанеш.
Само што Србија и остале државе више личе на наркомана. Да те пошаљемо мало у Бор, да живиш неко време тамо.

 
Само што Србија и остале државе више личе на наркомана.

Зато и треба што више да се ограђује од те екипе. Да поништи све законе, прописе, обичаје и културне обрасце којим симулира наркоманско понашање.
 
Зато и треба што више да се ограђује од те екипе. Да поништи све законе, прописе, обичаје и културне обрасце којим симулира наркоманско понашање.
Већина закона ЕУ су добри, неке имамо и ми, али их не примењујемо, јер власт се понаша као да смо нека афричка државица.
 
Већина закона ЕУ су добри, неке имамо и ми, али их не примењујемо, јер власт се понаша као да смо нека афричка државица.
Можда она већина која се поклапа са законима бивше СФРЈ. Доста ствари које су наизмишљали од тада су непрактичне или неморалне небулозе.
 
Можда она већина која се поклапа са законима бивше СФРЈ. Доста ствари које су наизмишљали од тада су непрактичне или неморалне небулозе.
Ма не мислим на те законе, у далеко већим смо ми го%нима.
 
Већина закона ЕУ су добри, неке имамо и ми, али их не примењујемо, јер власт се понаша као да смо нека афричка државица.
Polako postaješ normalan.
Ali to je dug proces...
 

Back
Top