Nemačka reportaža o HRT-u: Atmosfera kao u Severnoj Koreji

Тема је медијска ситуација у Хрватској а не у Србији. Видиш да неко у Хрватској у теми медијска ситуација у Србији изјави, није то ништа према ситуацији у Хрватској, као што такви као ти раде у Србији, он би убрзо схватио да му живота у Хрватској више нема и морао би спаковати кофере. Зато је ситуација у Србији по питању слобода боља него у Хрватској.
To su su tvoja nagadjanja , ti znaš ko bi pakovao kofere ,mada nije poenta da medijska situacija u HR dobra , baš naprotiv tačno je sve što nemačka novinarka navodi ,a moš misliti kakva je ovde kada je mnogo gora .
Opet Hrvatska je tu manje bitna jer je medijska situaija u Srbiji verovatno najgora u Evropi , a svakako najretardiranija i najsumanutija ,što se iz prethodnih primera koje sam naveo jasno vidi .
 
Неки збиља нису живи ако на сваку лошу вест из комшилука не закључе да смо ми исти ако не и гори.
Ti što ih hvale su uglavnom prikriveno njihovi, po mami tati ili su čisti Hrvati.Interesantno da žene ne nalaze razloge da ih hvale, mislim Hrvatice dok Srpkinje to rade češće.
 
Joj boze to je predsednicka kampanja.
U toku mandata NIJE.


Predsednicka kampanja
Mandat
Predsednicka kampanja
Mandat
Predsednicka kampanja
Mandat
Predsednicka kampanja
Mandat

dve razlicite stvari
2017 . su bili predsednički izbori u Srbiji , dakle kampanja , pa se Šizoje suočio sa mamom , tatom , pijanim Marićem , Svinjom Spasićem i SNS omladincem padavičarom iz publike . Vidiš li razliku ?
 
2017 . su bili predsednički izbori u Srbiji , dakle kampanja , pa se Šizoje suočio sa mamom , tatom , pijanim Marićem , Svinjom Spasićem i SNS omladincem padavičarom iz publike . Vidiš li razliku ?
Bundevo, nije jasno da li ti podržavaš hrvatski kriminal i nacizam prema nama ili smatraš da smo i mi nacisti i pljačkamo ''jadne'' Hrvate?
 
Poslednja izmena:
To su su tvoja nagadjanja , ti znaš ko bi pakovao kofere ,mada nije poenta da medijska situacija u HR dobra , baš naprotiv tačno je sve što nemačka novinarka navodi ,a moš misliti kakva je ovde kada je mnogo gora .
Opet Hrvatska je tu manje bitna jer je medijska situaija u Srbiji verovatno najgora u Evropi , a svakako najretardiranija i najsumanutija ,što se iz prethodnih primera koje sam naveo jasno vidi .
Сигурно постоји разлог зашто у Хрватској таквих као ти нема а знамо да их нема.
 
Bundevo, nije jasno da li ti podržavaš hratski kriminal i nacizam prema nama ili smatraš da smo i mi nacisti i pljačkamo ''jadne'' Hrvate?
Ne bre nego smatram da je ovde mnogo gora situacijia u medijima i mnogo manje slobode i pluralizma nego u šovinističkoj i filoustaškoj Hrvatskoj .
To je dosta frustrirajuća činjenica , još je gore što je kod nas mnogo primitivnija medijska scena nego u toj i takvoj Hrvatskoj , naime tamo nemaju Mitrovića , Ladjevića , Dragana J Vučićevića da sa naslovnih strana i naci frekvencija nazivaju političke protivnike Poglavnika svinjama , ubicama , mafijašima , fašistima , govnima , pederima (dobro to sad ne koriste jer su i sami lgbt ) ,lopovima , ustašama , šiptarima , izdajncima ,jajarama ,Ljotićevcima , ili da na naslovim strama broje koliko je puta manijak silovao dete od 12 godina sa sve sočnim detaljima .
Kod nas na Javnom servisu ne možeš čuti vest da je otac ministra policije umešan u nelegalnu trgovinu oružijem i koruptivne poslove , ili da je ministar finansija dokazani i presudjeni falsifikator ,a o tome u svim drugim ,da ne kažem normalnim zemljama mediji bruje danima i nedeljama .
 
Gluposti, dobro znamo da Srbija nikad nijedan rat nije izgubila, još od Stefana Prvovenčanog.
Imam ja burazera koji je specijalac, ali nikad nije bio vojni specijalac nego rezerva, 5x je jaci u tucama, a prilicno je jak i u operativnim dejstvima...
I interesantno je to sto on neku situaciju tumaci kao pobedu a ja kao poraz...
Kad ja tumacim situaciju kao pobedu, onda je sve ok...
Recimo on kosare racuna kao pobedu, a ja kao poraz, koji je ogranicen ali je poraz....
On je sretan, a ja bih po noci pokokao bar 20 oficira nadredjenih po tom pitanju...Zasto po noci?
Ne zato sto se plasim po danu , ili nesto drugo , tipa kriminalno razmisljanje, nego da im se ne zna grob...
Ni toliko nisu zasluzili...
On tumaci pobedom i ono kad izgine 90% ljudstva, a ja ne...jer to je znak obicno da je neko , ili vise njih debelo izdalo...
On kad proradi kliker i ukapira izdaju , on bi sve zivo poubijao, ja ne bih...Ja bih ako moze javno razalovanje, taj efekat mi je bitniji , nego da nekog likvidiram, nisam osvetoljubiv u tom smislu...
I upravo na toj razlici izmedju nas dvojice srbi stalno pobedjuju u ratovima a opet praksa pokazuje stalno gubitke...Nekad je to stvarno velika bitka, Cer je velika npr...ali nekad su to bukvalno nepotrebne zrtve koje je neka jajara napravila narodu...skoro ceo zbeg od Cera pa nadalje je svasta radjeno...
Mene bi bilo sramota da se nazivam a i jeste me sramota po tom pitanju kao ratnikom Srbije a ovamo da znam da su tri puta u tri rata pozivali Zivojina Misica da vadi stvar i posle toga ga isterivali iz vojske kao najveceg otpadnika, pa su se na terazijama njegovi vojnici sramotili sto covek prosi...
To je ta predratna kapitalisticka velika Srbija...Ista kao danas..

I tako srbi stalno traze pobede i nude najbolje ljude kao zrtve u tim borbama i kad ih nema naravno poraz, a kad ih ima oni izginu...
To ja zovem jajarizam, ciganija, u smislu ne oseca pojedinac da je deo zajednice nego samo svoj interes...

I tako od vojske do vojske, ista situacija...i u JNA neke jedinice su bile jajarske, neke nisu, i posle VS , isto neke jajarske neke nisu....ali od 20 imas 1 da nije jajarska, ostalo mozes da ih racunas kao da su rezerva...cak rezervu mozes ako si covek bolje da spremis i da bude efikasnija...i da bude disciplinovanija, (ovo je inace najveci problem kod rezerve)...

Tako da te lazne istorije pobednicke Srbije ne bih da budu osnova za bilo sta....
Pobednik pise istoriju, tako su vlasti Srbije stalno pisale te mitove...
Sloba pisao mitove a ovamo busio odbranu Srbije od 1988 pa i u samom bombardovanju...
Ali ovo pisem samo da bude jasno da narodna istina, nesto kao ono u guslarskim pesmama nema veze sa stvarnim desavanjima...
Uvek se neke jajare nacrtaju da pokupe zasluge, a precuti se ko je bushio odbranu, kao nije bitno dobro se zavrsilo....
Eto tako Srbija i srbi postuju svoje ratnike....
 
A šta ćemo sa Vedranom Rudan? Zar nije ona autošovinistkinja u Hrvatskoj?
Hrvoje Klasnić i Tvrtko Jakovina su tu ozbiljniji , jer su mladji , obrazovaniji , nisu budale ko Rudanka i relatiovno često gostuju na HRT i na mainstream medijima . Drago Pilsel isto tako ,a ima ih još , mada nema spora da je mnogo veći šovinizam u Hrvata nego u Srba . Al tamo bar imaš i o tome debate , dodju ustašoidi i "autošovinisti" ili kako ih tamo zovu jugokomunisti u mainstream medije pa zastupaju svoje stave , ima neke debate.
Kod nas se sve izvitoperilo osim na jednoj kablovskoj TV i u jednoj dnevnoj novini ti više nemaš prostora i uopšte nije bitno dal si nacionalista , komunista, drugosrbijanac , četnik , monarhista , liberal , Ljotićevac jbm li , jedino je bitno da si deo Svinjske Hunte , pa onda i mi imamo pluralizam jer Imamo Djuku i Krla ,Jelenu Milić i Drecuna i tako te nakaze .
 
Pa ako je sada tako šta onda mi imamo od toga dal su oni Hrvati iz ljubavi , straha , koristi , prinude , obesti ,sprdnje i sl.... totalno nebitno sada.

Imamo to da se nekada od tih ljudi mogu napraviti prijatelji, a ne da ih purgeraj truje mržnjom i da nikada ne znamo kome će se nakriviti da ih angažuje na poslovima čišćenja terena od Srba

Do sada su se dva puta pokazali kao dobri izvršioci ... naravno uz obezbeđena leđa i vezane ruke Srbiji.
 
Hrvoje Klasnić i Tvrtko Jakovina su tu ozbiljniji , jer su mladji , obrazovaniji , nisu budale ko Rudanka i relatiovno često gostuju na HRT i na mainstream medijima . Drago Pilsel isto tako ,a ima ih još , mada nema spora da je mnogo veći šovinizam u Hrvata nego u Srba . Al tamo bar imaš i o tome debate , dodju ustašoidi i "autošovinisti" ili kako ih tamo zovu jugokomunisti u mainstream medije pa zastupaju svoje stave , ima neke debate.
Kod nas se sve izvitoperilo osim na jednoj kablovskoj TV i u jednoj dnevnoj novini ti više nemaš prostora i uopšte nije bitno dal si nacionalista , komunista, drugosrbijanac , četnik , monarhista , liberal , Ljotićevac jbm li , jedino je bitno da si deo Svinjske Hunte , pa onda i mi imamo pluralizam jer Imamo Djuku i Krla ,Jelenu Milić i Drecuna i tako te nakaze .
Pa jasno, čim Tompson pred izbore truća kako treba pobediti jugokomuniste jasno je da i kod njih postoji neka Druga Hrvatska.
 
Колико су хрватски грађани престрављени од своје власти сведочи и оно што се десило са деоницама компаније "Краш". Замисли колико прелашен мораш бити да деонице продаш Хрвату по упола мањој цени од оне који ти нуди Србин. Па то је у Србији немогуће. Тако да верујем да би многи грађани Хрватске волели да откаче Пургере за сва времена.

Vrhunac je i na brzinu raspakivanje okićenih "borova" po kućama 6.1. da se ne pomisli da slave 7.1.
 
Rekao bi "bravo, konačno možda i bude nešto od nas", ali kao prvo nema domaćeg biznismena dovoljno poštenog za tako nešta i drugo takva svest nema šanse u ovom narodu.
Prodavali decenijama Kosovo šiptarima, sada sline za njim, prodavali najbolje firme Hrvatima, pa sad kao se čude odkud toliko njihovih firmi ovde, a tamo ništa, krali decu svom narodu i prodavali strancima, generali šurovali za novac sa neprijateljem , pa se cudimo izgubljenim ratovima i stradanjem naroda.
Ma treba nas resetovati radikalnim merama.

A kod njih kao ima ?
 
To možda ako pohadjaš ove novouvedene SNS kurseve sa Djukom kao predavačem , mada i tada bi bilo sramota izneti takvu očiglednu glupost , al ajde pripadnici Svinjske hunte srama nemaju .

Sada je na vlasti stranka koja je na vlasti i za početak meni smeta da da bilo koju stranku u Srbiji , bila na vlasti ili ne nazivaš Svinjskom huntom

Počnimo od toga , da poštuješ Srbiju .
 
Ne bre nego smatram da je ovde mnogo gora situacijia u medijima i mnogo manje slobode i pluralizma nego u šovinističkoj i filoustaškoj Hrvatskoj .
To je dosta frustrirajuća činjenica , još je gore što je kod nas mnogo primitivnija medijska scena nego u toj i takvoj Hrvatskoj , naime tamo nemaju Mitrovića , Ladjevića , Dragana J Vučićevića da sa naslovnih strana i naci frekvencija nazivaju političke protivnike Poglavnika svinjama , ubicama , mafijašima , fašistima , govnima , pederima (dobro to sad ne koriste jer su i sami lgbt ) ,lopovima , ustašama , šiptarima , izdajncima ,jajarama ,Ljotićevcima , ili da na naslovim strama broje koliko je puta manijak silovao dete od 12 godina sa sve sočnim detaljima .
Kod nas na Javnom servisu ne možeš čuti vest da je otac ministra policije umešan u nelegalnu trgovinu oružijem i koruptivne poslove , ili da je ministar finansija dokazani i presudjeni falsifikator ,a o tome u svim drugim ,da ne kažem normalnim zemljama mediji bruje danima i nedeljama .

Pa ti lepo kofer u ruke , dokumenta i konkuriši u Hr ... nađeš posao, stan i uživaš sve blagodeti hr .
 
Hrvoje Klasnić i Tvrtko Jakovina su tu ozbiljniji , jer su mladji , obrazovaniji , nisu budale ko Rudanka i relatiovno često gostuju na HRT i na mainstream medijima . Drago Pilsel isto tako ,a ima ih još , mada nema spora da je mnogo veći šovinizam u Hrvata nego u Srba . Al tamo bar imaš i o tome debate , dodju ustašoidi i "autošovinisti" ili kako ih tamo zovu jugokomunisti u mainstream medije pa zastupaju svoje stave , ima neke debate.
Kod nas se sve izvitoperilo osim na jednoj kablovskoj TV i u jednoj dnevnoj novini ti više nemaš prostora i uopšte nije bitno dal si nacionalista , komunista, drugosrbijanac , četnik , monarhista , liberal , Ljotićevac jbm li , jedino je bitno da si deo Svinjske Hunte , pa onda i mi imamo pluralizam jer Imamo Djuku i Krla ,Jelenu Milić i Drecuna i tako te nakaze .

Sve zavisi na čemu se temelji nečija kritika i šta propagiraju

Kritikovati ili pljuvati Srbe često ne znači da je zlonamerno, pogotovo ako je neka dnevnopolitička opcija , ali podmetati neke obrazce mišljenja je nešto što nanosi štetu i dugoročno i kratkoročno
 

Back
Top