Nemačka, evropska i svetska ekonomska sila.

Kakva je budućnost Nemačke do 2050 godine?

  • Biće neprikosnovena ekonomska i politička velesila Evrope i sveta.

    glasova: 6 60,0%
  • Ponovo će joj "namestiti propast" stari neprijatelji Britanci ko i u dva svetska rata?

    glasova: 4 40,0%

  • Ukupno glasova
    10
Da upravo je tako.
Navedi mi jednu muslimansku državu koja nije u sukobu sa nemuslimanskom državom a da se graniči sa njom.Navedi mi jednu nemuslimansku državu koja ima više od pet posto muslimana a da nema problema sa tim muslimanima.
Imas primera koliko hoces,ali lakse je reci muslimani su bolest ljudske civilizacije.
Po istim kriterijumima mogu da tvrdim hriscani su bolest ljudske civilizacije.
Pa da navedem primer kako su uz pomoc ognja i maca pokrstavali plemena u juznoj Americi u hriscanstvo ili krstaski pohodi na istok ili bombardovanje jedne pravoslavne drzave...
 
Imas primera koliko hoces,ali lakse je reci muslimani su bolest ljudske civilizacije.
Po istim kriterijumima mogu da tvrdim hriscani su bolest ljudske civilizacije.
Pa da navedem primer kako su uz pomoc ognja i maca pokrstavali plemena u juznoj Americi u hriscanstvo ili krstaski pohodi na istok ili bombardovanje jedne pravoslavne drzave...
navedi primer koji sam ti zatražio kolega
 
Ne poricem agresivnos islama kao religije,ali cela ta prica je prenaduvana.
Oduvek postoje radikalne frakcije u svim religijama.
Da upravo je tako.
Navedi mi jednu muslimansku državu koja nije u sukobu sa nemuslimanskom državom a da se graniči sa njom.Navedi mi jednu nemuslimansku državu koja ima više od pet posto muslimana a da nema problema sa tim muslimanima.
Maroko, Tunis, Egipat, Saudijska Arabija, Emirati, Katar, Azerbejdzan, Kurgistan, Tadzikistan, Dagestan, Iran i Dr. Nisu u ratu.
Evropa i Amerika i Australia i Dr Niko bema Problem.
 
Pa i ja Sam U mesovitom braku, zena muslimanka. Deca du videla od oca, sta Sam ja trebalo da njina popujem. Deca du Sebi nasla srecu, postuju me i zetovi i snajke, ja zadovoljan, unucad a sta CES imena su muslimanka, Pa neka du, moja su unucad Pa kako kod se zvala i Menü moja zena nije smetala zbog imena, volim je 35 godina

Šta ti to Srboskizboriš ?, ... :kafa: ... došlo vreme da vas Rome i obojene izdržava cela EU, a Balkanci da vas dvore ...
 
Pogledajte prilog 625670

Nemačka je u najmanjem "čudo sveta", država koja je u 75 godina od Drugog svetskog rata postigla toliko da je to ravno "čudu". Njen razvoj je jedino usporediv sa Japanom koji je slično ko i Nemačka od poražene, okupirane i totalno uništene države "postao čudo svetske ekonomije, nauke, tehnike i tehnologije".

Mislim da je tajna uspeha Nemačke u njenom narodu, to je poseban narod, na neki način "superioran", naravno daleko od toga da ta "superiornost" potvrđuje "rasne teorije nacionalsocijalista" koji su Nemačku i svet odveli u teške patnje i za svaku su osudu zbog toga ali da je Nemačka "čudo, čudo je od države".

Nemačka je na dobrom putu da "zavlada Evropom" i bez osvajačkih ratova, čisto ekonomijom, radom, naukom, tehnikom i tehnologijom a da Nemački jezik dostigne značaj engleskog jezika, do 2050 godine.

Šta misle forumaši o ovome?
To je bilo a vec proslo
 

Back
Top