Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Nemačka, evropska i svetska ekonomska sila.

Kakva je budućnost Nemačke do 2050 godine?

• Biće neprikosnovena ekonomska i politička velesila Evrope i sveta.

glasova: 3 60,0%
  • Ponovo će joj "namestiti propast" stari neprijatelji Britanci ko i u dva svetska rata?

glasova: 2 40,0%

• Ukupno glasova
    5

Srboskizborim

Iskusan
Poruka
5.485
Канцеларка Немачке Ангела Меркел одлучно је реаговала на одлуку америчког Конгреса да усвоји закон који предвиђа увођење санкција „Северном току 2“. Изјава Меркелове се може оценити као „објава рата“ америчком председнику Доналду Трампу, пише немачки „Билд“.

Меркелова је реаговала на одлуку америчког Конгреса „јасном поруком“, пише лист, цитирајући канцеларку: „Не видим другу могућност, осим да будемо одлучни током преговора (са САД) да је неприхватљива пракса екстериторијалних санкција“.
„Билд“ пише да је изјава Меркелове „очигледна објава рата“ Трампу: она неће допустити да САД наставе да поткопавају пројекат гасовода који она подржава.

Немачки таблоид наглашава да, без обзира на покушаје које предузима америчка страна, пројекат у вредности од око 10 милијарди евра „не може бити заустављен“ и ускоро ће бити завршен.

Како се наводи у чланку, у овом тренутку је изграђено више од 2.100 километара другог гасовода који пролази кроз Балтичко море. Остало је да се провуче још око 300 километара цеви.

Аутор чланка не искључује могућност да санкције доведу до успоравања радова, јер ће Русија морати да тражи нове специјалне бродове за постављање цеви по дну Балтичког мора.

(Спутник)

Srboskizborim

Iskusan
Poruka
5.485
Žao mi te je.Iskreno mi te je žao.
Tužno.
Neka budu i moja deca srećna i da vole ko što sam ja bio i ostao srećan sa svojom suprugom Aminom , da imaju takvu ljubav i zaljubljenost koja je bila i traje kod nas u braku već 35 godina, pa neka Bog sudi "za ljubav" a Bog je "ljubav". Neka sudi meni "ako ima radi čega" jer sam je voleo od prvog trenutka kada sam je video i volim i danas i do svoje smrti ću je voleti ja Milorad.

Darth Vader

Poznat
Banovan
Poruka
9.697
Neka budu i moja deca srećna i da vole ko što sam ja bio i ostao srećan sa svojom suprugom Aminom , da imaju takvu ljubav i zaljubljenost koja je bila i traje kod nas u braku već 35 godina, pa neka Bog sudi "za ljubav" a Bog je "ljubav". Neka sudi meni "ako ima radi čega" jer sam je voleo od prvog trenutka kada sam je video i volim i danas i do svoje smrti ću je voleti ja Milorad.
Razni ljudi različito mere vreme.
Na našim prostorima vreme se meri do i od raspada SFRJ.Ti si svoje odluke donosio u jednom vremenu kada je to bilo ispravno.Sada je drugo vreme.U životu moraš da paziš na tri stvari.
Kada biraš zanimanje kojim ćeš da se baviš.
Kada biraš sebi ženu ili muža.
Kada odgajaš decu.
Ako na jednom od ta tri pogrešiš upropastio si sebi ceo život.

Srboskizborim

Iskusan
Poruka
5.485
Razni ljudi različito mere vreme.
Na našim prostorima vreme se meri do i od raspada SFRJ.Ti si svoje odluke donosio u jednom vremenu kada je to bilo ispravno.Sada je drugo vreme.U životu moraš da paziš na tri stvari.
Kada biraš zanimanje kojim ćeš da se baviš.
Kada biraš sebi ženu ili muža.
Kada odgajaš decu.
Ako na jednom od ta tri pogrešiš upropastio si sebi ceo život.
Ja sam bio tek svršeni akademac JNA, bila je proslava i svečana zakletva i tada kada sam je video, za celi život sam je zavoleo, celi život, veruj odmah sam znao da je to ljubav za celi život. Tada je došla bratu, svršenom akademcu na zakletvu. I od tada pa do danas ta ljubav traje, ja čoveče bi umro bez nje, presudio bi sam sebi, ne bi mogao podneti i voleo bi da ja kada "biološki sat odradi svoje, da odem prvi". Pozdrav. Da se više ne svađamo, izvini na uvredama..izvini.

Darth Vader

Poznat
Banovan
Poruka
9.697
Ja sam bio tek svršeni akademac JNA, bila je proslava i svečana zakletva i tada kada sam je video, za celi život sam je zavoleo, celi život, veruj odmah sam znao da je to ljubav za celi život. Tada je došla bratu, svršenom akademcu na zakletvu. I od tada pa do danas ta ljubav traje, ja čoveče bi umro bez nje, presudio bi sam sebi, ne bi mogao podneti i voleo bi da ja kada "biološki sat odradi svoje, da odem prvi". Pozdrav. Da se više ne svađamo, izvini na uvredama..izvini.
Takođe.Izvini i ti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.