Quantcast

Nemačka, evropska i svetska ekonomska sila.

Kakva je budućnost Nemačke do 2050 godine?

• Biće neprikosnovena ekonomska i politička velesila Evrope i sveta.

glasova: 3 60,0%
  • Ponovo će joj "namestiti propast" stari neprijatelji Britanci ko i u dva svetska rata?

glasova: 2 40,0%

• Ukupno glasova
    5

Srboskizborim

Domaćin
Poruka
3.457
Vahide.Pao si test jer si musliman.Hoćeš da ponoviš test?
Nikada, ama baš nikada ti to iz inata, iz prkosa neću napisati. Nikada, kada bi mi život ovisio o tome, neću i ne bi iz prkosa, takvim nulama od čoveka kao što si ti. Čak slabiji si kao čovek od nule.
Što se tiče tvojih pretnji , samo jedno ti mogu napisati, a ti kreni, kreni, pokušaj, imaš pravo da pokušaš a ja te se ne bojim, jer si kukavica nad kukavicama.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
37.982
Šta misle forumaši o ovome?
Licno, Nemacka mi se gadi. Zbog njihovog zla i mrznje prema Srbima, do njihove hladnoce i materijalnosti. Osim nje, muku mi izazivaju Estonija, Svajcarska, Danska i Holandija.

Holandjani su nesto poput Engleza ali podmukliji i gori. Englezi me ne iritiraju. Najvise mi se od nabrojanih gadi Danska.

Poruka
22.999
Licno, Nemacka mi se gadi. Zbog njihovog zla i mrznje prema Srbima, do njihove hladnoce i materijalnosti. Osim nje, muku mi izazivaju Estonija, Svajcarska, Danska i Holandija.

Holandjani su nesto poput Engleza ali podmukliji i gori. Englezi me ne iritiraju. Najvise mi se od nabrojanih gadi Danska.
Да, и шта су онда рекли гласови?

Рисперидон 2х4мг про дие.

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Nemačka i Japan. Tajna je u porazu?
Nemačka je prejaka za eu a preslaba za svet.
Pokušaće sa Francuzima da centralizuju eu jer usuprotnom na svetskoj arenine mogu ostvariti ništa znacajnije.
Pricas gluposti. Srbija je TIGAR na Balkanu. Alo. Tole, TIGAR. Pusti sada propalu Nemacku i Francusku u plamenu, u Srbiji tece med i mleko.

Prosto me sramota kako Srbiji dobro ide! Srbija je TIGAR (Pirot) na Balkanu! :prstic:

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530

Ruse obozavas. Idi, zivi u Magnitogorsku ili Semipalatinsku. Ako si odusevljen, veruj mi, nakon par meseci ce ti se zgaditi. :kpozdrav:

a bre Milun

Elita
Poruka
15.972
Multi-kulti prcijice ispod 100mil stanovnika nikad nece moci da pariraju ozbiljnim i jakim nacionalnim gigantima.
Cak je i Amerika sa tim uvozom skarta u zadnjih 30-40g izgubila moc i uticaj.
par miliona jevreja odredjuju sudbinu planete.Njima pripada 90 posto planetarnog bogatstva, resursa, nasledja civilizacije.............
jer imaju ubojito oruzje, NOVAC (za potkupljivanje) i "stoku" (isto za potkupljivanje).

Darth Vader

Poznat
Poruka
7.457

Petar_Petrovic

Domaćin
Poruka
3.723
Pogledajte prilog 625670

Nemačka je u najmanjem "čudo sveta", država koja je u 75 godina od Drugog svetskog rata postigla toliko da je to ravno "čudu". Njen razvoj je jedino usporediv sa Japanom koji je slično ko i Nemačka od poražene, okupirane i totalno uništene države "postao čudo svetske ekonomije, nauke, tehnike i tehnologije".

Mislim da je tajna uspeha Nemačke u njenom narodu, to je poseban narod, na neki način "superioran", naravno daleko od toga da ta "superiornost" potvrđuje "rasne teorije nacionalsocijalista" koji su Nemačku i svet odveli u teške patnje i za svaku su osudu zbog toga ali da je Nemačka "čudo, čudo je od države".

Nemačka je na dobrom putu da "zavlada Evropom" i bez osvajačkih ratova, čisto ekonomijom, radom, naukom, tehnikom i tehnologijom a da Nemački jezik dostigne značaj engleskog jezika, do 2050 godine.

Šta misle forumaši o ovome?
Istina je uvek negde izmedju,nisu oni nikakav poseban narod,xyz faktora je uticalo na danasnju Nemacku,sto dobrih sto losih.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.