Немац прави "Београдски зид" на Тргу Републике

bio veceras na trgu, kod skalamerije

naravno na zidu, sa rezimski dozvoljene strane pise velikim belim slovima `kosovo je srbija`, i nekoliko mladih kao nesto pise hemijskom olovkom, pojedine zene fotografisu, mada sve mislim da im je blic slab za iole bolji snimak osim crnih macki u tunelu.

prosetam lepo sa druge strane, lepo, cisto, uredno, grafita nema, nema ni radoznalaca, posten narod ide kuci sa posla, pridjem da perorezom upisem `jna martovska 1976`, kad ono dva mladica u tamnim kombinezonima-security ne dozvoljavaju aktivnosti, skoro kao pravi zid, doduse masno su placeni -oko 81 dinar na sat, ali takva je politika njihove firme, mada nije poznato ko ih placa, ni ko pije

eto, ukratko, navedene cinjenice su taze i tacne, a opis je moj dozivljaj

Opis desavanja mi lici na Iliju Cvorovica kod hotela Jugoslavija...:rotf: Za male pare ste se prodali,zlikovci!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.