Nema vise sumnje, prozapadna opozicija je saveznik SNS-SPS

Kad li je ikad i bilo drugacije ovde?
Nažalost nikada, a nema nade da će se bilo šta promeniti u bliskoj i srednje dalekoj budućnosti.
Meni je neverovatno da neki stvarni prosečni patriota, kakvih ima medju glasačima SNS-a, ne vidi Kristofera Hila koji sedi na sednicama vlade.
'Ajde, ono za paradu sigurno nisu čuli, ali sednicu sa Hilom su pokazali i njihovi mediji.

Nažalost nikada, a nema nade da će se bilo šta promeniti u bliskoj i srednje dalekoj budućnosti.
Meni je neverovatno da neki stvarni prosečni patriota, kakvih ima medju glasačima SNS-a, ne vidi Kristofera Hila koji sedi na sednicama vlade.
'Ajde, ono za paradu sigurno nisu čuli, ali sednicu sa Hilom su pokazali i njihovi mediji.

(Hill) Pa vidi, tu je da 'savetuje' u gostima. :rotf: Ja mislim da se on ludo zabavlja u Bgd.

Ionako kod nas moze sve da se radi cak i ono sto nema smisla, ono sto je po poredku, van poretka, a bogami i protiv poretka. Sve je logicno i primenljivo. Najvise se primenjuje ako tu ima neka lova i neko zdranje i pijancenje o trosku gradjana.

I posle kazu a zasto ne glasas, a za koga da glasam ?
Oni sto su vredeli nesto se povukli sa politicke scene i prepustili nekima kojima ne bih dao glas ni u ludilu.

Srpski izborni sistem 101:

Nas izborni sistem je jedna velika farsa koja je sistemski namestena i postavljena tako da nema alternative. Sta god da se uradi pretace se na isti 'rezultat'. Tehnologija onebitnjavanja naroda je razradjena do kraja i u tancine.

Ako glasas, ako ne glasas, ako ubacis prazan papir sve je potpuno je isto - dobija se isti kolicnik moci.

Ako nemas dilemu, uradices to kako ces da uradis, iz ubedjenja, iz pretnje ili po nalogu.

Ako imas dilemu koga da izaberes, onda je najbolje da glasas za nekog - bilo koga.
Ali prvo moras da odlucis - ko je taj? Jer kod nas ima mnogo zakulisnih radnji i mutnih koalicija.
A volja naroda nikad i nije bila bitna barem dok ne dogori do nokata, pa i tad je pod velikim znakom pitanja.

Istorijski fakt: Sve revolucje je neko finansirao po svojim potrebama.

Srbija pod tim patriotima, na sta bi licila?
Већ 35 година је под "патриотама". Уништили су је. Btw oд Zavijetnicе тата био код Шешеља, она само наставља породичну шатриотску традицију као што и Дачкетов син планира, и Мали Данило.

Већ 35 година је под "патриотама". Уништили су је. Btw oд Zavijetnicе тата био код Шешеља, она само наставља породичну шатриотску традицију као што и Дачкетов син планира, и Мали Данило.
Plasim se, od tih likova.

Plasim se, od tih likova.
Не бој се. Прошло је њихово. Ништа они нису без тзв. београдске чаршије, а "патриотизам" и "четникологија" више тзв. београдској чаршији нису занимљиви, изгустирала је национал-шовинизам и сада попут неке авангарде нашег Србијанског друштва она тражи нешто ново. Ово је као време пре Осме седнице, само обрнуто.

А о тзв. београдској чаршији, и о томе како је она уствари својевремено изнедрила Балканског касапина, послушај шта каже наш велики Србијански писац Светислав Басара, од 13:37 у видеу:

Back