- Poruka
- 4.932
Не генерализујем све Кинезе у свету, нит ме интересује какви су у другим државама. Мени је пун куфер било данас по соти пут да купим неку стварчицу и пргаво некултурно понашање свих Кинеза у тој продавници а и у 4 друге Кинеске радње по Крагујевцу.
Узела кинескиња код касе пустила на звучник телефон и дере се њен кинез а оно још јаче на кинеском. Ја приђем кажем да имам мигрену и ако може да буде љубазна да смањи глас, она ми пргаво одговори на кинеском, ја њој да се носи у 3 пм. Друг купио неки кабал за компјутер, и затражи рачун. Нема рацун каже пргаво други кинез, како нема кад мора по закону. Почели се кезе, ја им онда опсујем све по списку да они заједно са америма и јапанцима да се носе у п.........о, они побеснели. Сад ће туча са њима обрадова се, кад друг стаде између и преклиње ме да се не бијем. Због њега једино нисам се потукао са кинезима.
Јел се дешава и вама да кинези не дају рачун, и то још пргаво или фалско искежено?
Узела кинескиња код касе пустила на звучник телефон и дере се њен кинез а оно још јаче на кинеском. Ја приђем кажем да имам мигрену и ако може да буде љубазна да смањи глас, она ми пргаво одговори на кинеском, ја њој да се носи у 3 пм. Друг купио неки кабал за компјутер, и затражи рачун. Нема рацун каже пргаво други кинез, како нема кад мора по закону. Почели се кезе, ја им онда опсујем све по списку да они заједно са америма и јапанцима да се носе у п.........о, они побеснели. Сад ће туча са њима обрадова се, кад друг стаде између и преклиње ме да се не бијем. Због њега једино нисам се потукао са кинезима.
Јел се дешава и вама да кинези не дају рачун, и то још пргаво или фалско искежено?
Poslednja izmena:


