Quantcast

Nema lepse ni cistije vere od Islama

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
340
:D Kako je to lepa vera kada moras pet puta vrsiti pranje svojih delova tela kada trebas cistiti svoja stidna mesta redovno od naraslih dlaka.posle obavljene nuzde prati redovno ta mesta ne ostavljajuci ih da smrde unaokolo.To je islam! :D
:D Kako je lepo kada se u dzamiji okupi dzemat staro i mlado s namerom da se klanja jednom Bogu Allahu Dz.S ne pridavajuci mu neko drugo bozanstvo sem njega velicajuci Allaha Dz.S.
:D Pitajte ljudi sve sta vas interesuje o islamu!Bice vam odgovoreno!Islam je religija spasa i ljubavi.Religija umerenosti i "sredine".
:D Pitajte!

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
Или да нам објасниш "лепоту" те секте у светлу следећег цитата из сотонске књиге - курана:

(5, 33) Plaća onih koji ratuju protiv Allaha i Poslanika Njegovog i trude se na Zemlji fesadom je jedino da budu ubijeni ili raspeti ili im se odsijeku ruke njihove i noge njihove unakrsno ili da se prognaju iz zemlje. To im je poniženje na Dunjau, a imaće oni na Ahiretu kaznu strahovitu,

Дакле ?
Да ли је та лепота у убијању ?
Или у распињању ?
Или у одсецању руку и ногу ?

Или нека комбинација овог ?
Или у свему заједно ? :roll:

No Limit

Obećava
Poruka
97
MagarnAta, samo nemoj te tvoje linkove! Sa svakim odgovorom posaljes i neke lazne linkove, koji vode do laznih tekstova i slika... sve zbog toga sto si LAZNI vernik, i sto vredjas druge religije, umesto da ljudski pricas sa narodom i da postujes druge religije. Nemoj da ja pocnem, da saljem linkove, ali koji nisu lazni, koji su istiniti, da vidis sta rade ljudi koji su Hriscani! :cry: Kao drugo, ima dosta losih ljudi, i Hriscana i Jevreja i Muslimana, i ne mozes da kazes da su svi pripadnici jedne religije losi, ako je jedan los. Kao sto si ti los Hriscanin, ja nikad necu reci da su svi Hriscani losi, Boze sacuvaj! Dosta je i onih dobrih, sa kojima covek moze da sedne i da poprica u miru. Vidim na ovom forumu, dosta je losih Hriscana, koji pisu lazne i lose stvari o Islamu. Prosek vam vadi Ajlona, koja je pravi Hrscanin, i nju najvise postujem na ovom forumu, od svih Hriscana! Pozdrav za nju, i hteo bih da joj skrenem paznju, da brise neke postove, koji kazuju lazne stvari, o bilo kojoj religiji.

Abdurrahman

Primećen član
Banovan
Poruka
955
Pa sta si ti zapeo na tu sliku bolan, pa svako mora da se bori za svoju vjeru kad je napadnu kao sto je slucaj 56 godina u Palestini, njihovu vlastiti zemlju im oduzimaju i opet ih ubijaju . . .

A taj Kur'anski ajet sto si ga ti naveo, zasto ti tumacis a NEMAS POJMA ( zaista moram ti ovo reci ) o Kur'anu !!!

Kako mozes ti sebi da uzmes u to mjesto i da tumacis - tefsiris Kur'an kako ti zelisi po svom nahodjenju ?

To ne mogu muslimani a kamoli nemuslimani ...

Pozivam te da razmislis malo, da ne lazes ljudima, vec govori istinu pa makar i protiv tebe bila, kako kaze nas Poslanik Muhammed saws.

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
О чему ти то синко ? Па ваш замлата Мухамед је обећао "рај" и блудницима и крадљивцима !

Читај и учи...

Alahov poslanik reče: "Neko dođe kod mene od Gospoda i donese vesti da ako bilo koji od mojih sledbenika umre ne klanjajući se nikome sem Alahu, taj će ući u Raj." Ja upitah: "Čak ako je počinio i preljubu i krao ?" On odgovori: "Čak ako je počinio preljubu i krao." (Букари 2,329)

Знаш ли шта то значи ? Легализацију и блудничења и крађа. Довољно је да верујеш у тог неког алаха, и нема везе шта си радио.

А знаш ли зашто ? Јер је сам Мухамед био и прељубник и крадљивац. Отео је жену свог посинка Заеда (само један од примера), а и лично је предводио пљачкаше каравана... 8)

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
340
Trazeci ljubav:
mile kuronjic:
:D Kako je to lepa vera kada moras pet puta vrsiti pranje svojih delova tela kada trebas cistiti svoja stidna mesta redovno od naraslih dlaka.posle obavljene nuzde prati redovno ta mesta ne ostavljajuci ih da smrde unaokolo.To je islam! :D
:D Kako je lepo kada se u dzamiji okupi dzemat staro i mlado s namerom da se klanja jednom Bogu Allahu Dz.S ne pridavajuci mu neko drugo bozanstvo sem njega velicajuci Allaha Dz.S.
:D Pitajte ljudi sve sta vas interesuje o islamu!Bice vam odgovoreno!Islam je religija spasa i ljubavi.Religija umerenosti i "sredine".
:D Pitajte!
Poznato je da su pripadnici islčamske Vjeroispovjedi u Nišu JEDINO pripadnici Romske nacionalne manjine!!!!A o čistoći tih Roma izlišno je trošiti riječi!!!! :roll:

:D Ako te interesuje ja sam rodjen kao :shock: Srbin.Primio sam veru Islam pre pet godina zato sto sam saznao istinu.
A nemam nista protiv Roma niti prema drugoj naciji ili rasi.
A ti si se sada pokazao kao veliki antisemista. :wink:

Abdurrahman

Primećen član
Banovan
Poruka
955
SubhanAllah, kakav ti to prevod koristis ?

Pa hoces li ti prestati lazi da govoris o Islamu?

Pa ako ne vjerujes u Allahova Poslanika Muhammeda saws, onda nemoras da pljujes po njemu i da pljujes po Islamu.

Kako mozes reci tako nesto da je rekao Allahov Poslanik ?

Zasto ne koristis ispravan prevod i ispravno, istinito ne pises ovdje, zasto izvrces Allahove rijec?

Jedan samo doakz da si iskrivio to je sto je rijec "Gospod" ... To nikad Allahov Poslanik niej izgovorio i to nigdje nema u islamu !!!

Govori istinu, pa makar i protiv tebe samog bila

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
Превод је мој, и са енглеског је. А то што се вадиш је само због тога што немаш никакво разумно објашњење за очигледно демонску науку епилептичара Мухамеда. Наравно, не само да га ти немаш, него га немају ни много већи познаваоци те секте. 8)

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
340
Ime ne cini muslimana nego njegova vera u Allaha.Svi su muslimani braca.Ja sam cisti SRBIN islamske veroispovesti.To znaci da me ne interesuju krsne slave, tri prsta, ni krst.nego interesuju me namazi, dzemati u dzamijama, kur'an itd.
Nisam totalna 0 ako si hteo to reci, nego ja sam pripadnik najvece i najlepse vere.Ime mi je MILE i nosicu ga i dalje.
Hvala.

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
Од чињеница се не може побећи. Потурица је назив који за такве као ти постоји, а како ћеш ти сам себе звати, па кога то још интересује ? Ено оних потурица из Босне који себи измислише и ново име и историју, и ко зна шта све још не, али они на крају и даље остају само - потурице. А за такве се зна још одвајкада: "потурица гори од Турчина". Кладим се да знаш где и када је то написано. :wink:

zenzen

Obećava
Poruka
84
mile kuronjic:
Nema lepse i cistije vere od islama

Nemam ništa protiv muslimana. To su ljudi kao i svi drugi, koji na svojim umornim plećima nose težak teret ove umorne civilizacije koja već tisućljećja ide ka svom neminovnom raspadu.

Samo bih pitao Mileta: Što ga je nadahnulo da sebi da tako lijep username? Da li lepota religije koja ga nadhjuje, ili je nešto drugo u pitanju?

Elizabeta Petrovic

Zainteresovan član
Poruka
124
mile kuronjic:
:roll: Pa u nedostatku recnika moras upotrebljavati svoj primitivni obicaj izrazavanja.Nisi ti kriv ti si tako vaspitan. 8)
Ja ti ponavljam ja sam Srbin - Musliman nisam poturica, a nadamo se da cemo u buducnosti imati vise Srba - Muslimana. :roll:

Ja bih samo dala za pravo nekome ko je srbin da bude deo one religije za koju smatra da je najispravnija (ili da ne bude vernik, najbolje: da veruje šta hoće). To što je SPC insistirala da mogu biti srbi samo oni koji su pravoslavni, dovelo je do ove situacije da imamo bošnjake, a ne srbe muslimanske veroispovesti. Verovanje ne bi trebalo da bude stvar nasleđa, već lične odluke. Kao što ja ne mogu naslediti kog ću filosofa da volim, kom ću muzičkom pravcu da se priklonim, da li ću biti ateista ili ne, sve su to pitanja mog izbora. Tek bi tako trebalo biti sa verom, jer ona utiče na razne segmente čovekovog života. Ako neki članovi SPCa tako nastave (mada se bojim da to ide iz vrha), biće sve manje srba.
Ne bih da ulazim u sve te "žučne" polemike (koje svako razuman preskače da mu se ne bi smučilo). Ovo je bilo samo jedno zapažanje.

Pozdrav

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
Шта ће бити и како, мене не интересује, јер је реч о нагађању, а то је већ окултизам. Сем тога, ја се за Велику Србију нисам никада борио, а и неверујем да ћу. Што не значи да се не бих борио када би био угрожен опстанак српског народа.

Поред тога, они који оптужју СПЦ за не-прихватање Срба - потурица, ти исти немају благе везе о историји. Довољно је да се прочита дечија лектира у школи и да се схвати да су дотични који су се потурчили из среброљубља, не само да су тиме издали веру и окренули леђа Богу,него су да би се показали као већи Турци и од самих Турака, вршили већи зулум над сопственим народом и од самих Турака. Сетимо се само оне народне: "Потурица гори од Турчина..." и све ће нам бити јасно. :wink:

Просто је невероватно како људи у жељи да блате Божју Цркву иду дотле да чак и свесно ЛАЖУ, јер не верујем да нису читали лектиру у основној школи. :roll:

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
MaranAta:
Просто је невероватно како људи у жељи да блате Божју Цркву иду дотле да чак и свесно ЛАЖУ, јер не верујем да нису читали лектиру у основној школи. :roll:

Ta ista skolska lektira mi rece da su hajduci bili srbi-i-po... junaci kojima nije bilo ravnih...

... a istorija nam lepo rece da su to bili obicne lopuze i kriminalci... Krali su od koga god stignu...

I posle se pitamo sto u ovoj zemlji ima toliko lopova... eto nam odgovora... jos od malih nogu nas uce da je kradja i otimacina herojstvo... cccc...

rdeki

Elita
Poruka
17.948
MaranAta:
Од чињеница се не може побећи. Потурица је назив који за такве као ти постоји, а како ћеш ти сам себе звати, па кога то још интересује ? Ено оних потурица из Босне који себи измислише и ново име и историју, и ко зна шта све још не, али они на крају и даље остају само - потурице. А за такве се зна још одвајкада: "потурица гори од Турчина". Кладим се да знаш где и када је то написано. :wink:

Ovakvim stavom smo sami od sebe oterali bracu koja je presla u drugu veroispovest. Sami smo za njih rekli: "Oni nisu Srbi.".
A onaj ko je odbacen oseca potrebu da se osveti onima koji su ga odbacili, pa su bas zato Poturice bile gore od Turaka, a i najgore ustase su bili bas oni ciji su preci iz pravoslavlja presli u katolicizam.
Mi Srbi imamo veliki problem kada treba prihvatiti nekoga ko se razlikuje od vecine, nekoga ko misli sopstvenom glavom, nekoga ko se ne upravlja po dogmama.
Bas zato smo toliko pocepani, i bas zato smo toliko mali.
Pogledajte Albance. Ima ih i muslimana i katolika. Ali, svi su oni Albanci.
Pogledajte Nemce. Ima ih i protestanata i katolika i ko zna kakvih jos sve vera tamo ima. Pa i Prus i Bavarac se razlikuju vise nego sto se razlikujemo mi Srbi od Slovenaca. Ali, svi su oni Nemci. I zato su veliki i jaki.
A ko smo mi? Saka jada. Pa i ovo malo sto je ostalo i naziva se Srbima se sve vise rastura. Sami ih teramo od sebe.

Ako neko sebe naziva Srbinom muslimanske veroispovesti, ja ga samo mogu pozdraviti i pozeleti da ih vise ima takvih, a ne da sebe nazivaju Bosnjacima, Marsovcima ili ko zna kako.
I jos samo da ponovim stihove jednog poznatog Srbina: "Brat je mio koje vere bio.".

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.