Nelibidozni muškarac

tgdanijela

Poznat
Poruka
7.092
..uglavnom starijih godina, ali sve je češći slučaj i problema mlađih muškaraca.
Gospodin 60 - tih godina, dakle u muškom klimakterijumu, redovno dolazi po svoju viagru, pored ostale stalne terapije..
Komentari su različiti..podsmjeh, odobravanje, otpisivanje iz kluba pravih muškaraca pa sve do ohrabrivanja - ne daj se..
Iz psihološkog ugla gledano Da li je muškarcu koji je važio kao gazda kuće, potencija neophodna da bi održao poziciju?
Da li oni stvarno misle da će ih žena više poštovati zbog neograničene sposobnosti otvaranja kavernoznih valvula spužvastog tijela ili ako je u pitanju samopoštovanje, na čemu ono to počiva?
Da li impotentnost vodi u dekadenciju muškarca?
 
...impotencija je , po meni, više nametnuta kočnica i uplašenost od predstojećeg. Jaka osoba drugog pola je odkočničar , vjerujem u obje vrste impotencije, jer i zaljubljen mučkarac u prvim sex-ostvarenjima može 'odkazati' od prevelike navale emocija i opterećenja da tim 'činom' ne skrnavi svoju Vilu...
Gazdovanje u kući je pretežno važno onim muskarcima koji imaju falinku negdje drugo pa ispituju na mogućnost pokusaja 'gazdovanja jer ako mu 'prodje' znači i Dama je bar polu 'sretna'...impotentnost vodi u svaku propast i samo može biti drustveno korisna ako ta osoba ispoljava sebe u nauci, umjetnosti ...itd. i dalje...dalje...
 
Sa 29 godina osećam se tako, ne samo što se osećam nego, je to činjenično stanje. Problem je gojenje, koje se povećava kad polne žlezde smanje izlučivanje, ali u mom slučaju, ne vodi u dekadenciju, nego baš iskorišćavanje sposobnosti uma. Mnogo manje napeto se osećam, od kako mi se izgubio polni nagon, ali to ima i svoje loše strane
 
Da li je muškarcu koji je važio kao gazda kuće, potencija neophodna da bi održao poziciju?


Muškarcu koji je sebe video kao gazdu kuće; verovatno da.

:think:

U prvom momentu sam pomislila da je prošlo vreme omaška; ali, kad opet pogledam; ostaviću ga. z:lol:

Da li oni stvarno misle

Ovo bi trebalo implicirat da oni misle pogrešno, zar ne. z:D


I ja se slažem; na više načina nego se protivim. Znaš kako, ako si se u životu samo 'cem poštapao; ne gine ti da jednom padneš.

Ali da je potpora argumentu, jeste. Mislim, kad argumenta ima.
 
..uglavnom starijih godina, ali sve je češći slučaj i problema mlađih muškaraca.
Gospodin 60 - tih godina, dakle u muškom klimakterijumu, redovno dolazi po svoju viagru, pored ostale stalne terapije..
Komentari su različiti..podsmjeh, odobravanje, otpisivanje iz kluba pravih muškaraca pa sve do ohrabrivanja - ne daj se..
Iz psihološkog ugla gledano Da li je muškarcu koji je važio kao gazda kuće, potencija neophodna da bi održao poziciju?
Da li oni stvarno misle da će ih žena više poštovati zbog neograničene sposobnosti otvaranja kavernoznih valvula spužvastog tijela ili ako je u pitanju samopoštovanje, na čemu ono to počiva?
Da li impotentnost vodi u dekadenciju muškarca?

Jedan od najvećih strahova sa kojima se sreće muškarac je gubitak potencije i teško je shvatljiv nivo njihove identifikacije sa mogućnošću seksualnog života.Kao da sa gubitkom ili smanjenjem libidnog potencijala,umiru.Kao da mjere sebe i vlastite vrijednosti pa i postojanje upravo sa libidom..možemo razumijeti korijen takvog poistovjećivanja,istorijski,sociološko biološki ili slično,ali činjenica jeste da sama pomisao na impotentnost dovodi svakog muškarca u stanje očaja ..kao da pritom ne razmišlja kako se generički pomjera,kako je prirodni tok stvari da se stari,već pojavu impotencije doživljava kao kraj života.
Priroda je regulisala da žena ne rađa u petoj deceniji,pa većina žena tu ne stavlja znak jednakosti sa svojim postojanjem i vrednovanjem...
Da bi muškarac bio gazda u kući,ne mora biti potentan u smislu održavanja pozicije ukoliko je porodica stabilna i ukoliko su nenarušene njene osnovne vrijednosti i obično niko ne preispituje validnost gazde i njegove "riječi",do njega samog..
 

Back
Top