Nekome ko će razumeti ostavite poruku

1631095749980.png
 
Nadam se da budeš ovo vidio ovo ti pišem iskreno.

Ja se na tebe ne mogu da ljutim, naljutim se na moment jer u tom trenu mi bude žao što si tako reagirao
ili me povrijediš nesvjesno pa te blokiram ili potjeram od sebe.
Ali ako nekoga stvarno i iskreno voliš, neš to napisati javno, s tim neš ništa dobro dobiti
ljudi su na forumima izrazito bezobrazni, pokvareni. Neki ne mogu podnijeti tuđu sreću pa gledaju da im napakoste
što više mogu, znaš i sam kako se odigralo poslije našeg susreta svašta su mi pisali na pp članovi foruma, što je najgore ja postala javna *****
ti si me trebao hebati a nisi htio,a ja te taj dan upoznam sa svojom familijom, znaš nije to lipo bilo čitati i to još da si ti rekao sve to.
Pa dobijem poruku opet od druge osobe da te se pazim da ti nisi takav kakvim se izdaješ ma svašta brate napisano,
pa opet dobijem poruku da si rekao da se mene paze ljubavni parovi koji su iz HR da ih ja volim rastavljati sve najgore se popljuvalo po meni
i sve da je krenulo iz tvojih usta,i ti što napraviš što napišeš javno, pao si mi u očima u tom trenu automacki da si bio pokraj mene upucala bi te
života mi moga s pištoljem samo tako. Pa hebo te onoga koga voliš neš tako razapeti nego mu tiho priči pa upitaj
i reći što imaš, da li možemo pokušati opet ponovo ili ne.pa jednostavno krenuti naprijed a ne ko budale da me ljudi pitaju igramo li mi kakvu bolesnu igru. Meni to nije stvarno smiješno niti malo. Samo ti kažem ono što je.
 

Back
Top