Quantcast

Nekoliko pitanja za sve

slatko volim :))

Aktivan član
Poruka
1.102
Fujin357:
Zasto zene nisu nikada iskrene kada ih neko pita koliko su muskaraca imale u zivotu :?: :!:
I zasto posle raskida vecina njih pokusava da razvije/odrzi "prijateljstvo" :?:
Kakvo vam je iskustvo sa takvim "prijateljicama" :?:

1. a jesu li muskarci uvek samo iskreni?!
ja licno ne krijem nista, niti imam cega da se stidim/ponosim

2. zavisi kakva je veza bila. Ako smo se rastali "u miru", onda nema razloga za neprijateljstvo.Ne sad da budemo neki prijatelji, al' ako se npr. vidimo na ulici, mozemo da se pozdravimo, procaskamo...Ako smo se rastali uz ruzne reci, onda nista..

3.nemam odgovor :oops:

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
SINDI:
ma daj , bre , davite! sta se koga tice koliko sam ih imala do sad? ili bilo koja druga zena? Glupi seljacki fazoni...Najpametnije sto sam procitala na forumu je definicija idealne zene-nevina, iskusna zena :roll: O.d.j.e.b.i. bre! Ako ti treba nevina, idi u osnovnu skolu, posto se klinke sad rade vec sa 13...Pa ti prebroj koliko je to do npr33 :wink:

:shock: Uuuuu Sindi, ovo je bilo iznenadjenje od tebe ;) Od kad ti postade tako ostra? 8)

S

SINDI

Gost
Nina2:
SINDI:
ma daj , bre , davite! sta se koga tice koliko sam ih imala do sad? ili bilo koja druga zena? Glupi seljacki fazoni...Najpametnije sto sam procitala na forumu je definicija idealne zene-nevina, iskusna zena :roll: O.d.j.e.b.i. bre! Ako ti treba nevina, idi u osnovnu skolu, posto se klinke sad rade vec sa 13...Pa ti prebroj koliko je to do npr33 :wink:

:shock: Uuuuu Sindi, ovo je bilo iznenadjenje od tebe ;) Od kad ti postade tako ostra? 8)
:lol: :lol: trenutak inspiracije, a i nedostaje mi margot, da malo podvikne :lol: :lol: :lol:

ilona

Primećen član
Poruka
761
etotako:
Primetila sam da ja bolje pamtim sa koliko je muskaraca spavala moja prijateljica... morala sam par puta da je podsecam. Zaboravila ih je, nije namerno slagala! Verovatno i dosta drugih zena zaboravlja neke partnere koji su bili beznacajni... mozda zato sto su bili losi ljubavnici?

Pre neki dan pokusavam da se setim nekih veza i 'veza' i znam tacnu cifru ali mi dvojica fale. Trebalo mi je dva sata da se setim...

etotako

Domaćin
Banovan
Poruka
3.568
ilona:
etotako:
Primetila sam da ja bolje pamtim sa koliko je muskaraca spavala moja prijateljica... morala sam par puta da je podsecam. Zaboravila ih je, nije namerno slagala! Verovatno i dosta drugih zena zaboravlja neke partnere koji su bili beznacajni... mozda zato sto su bili losi ljubavnici?

Pre neki dan pokusavam da se setim nekih veza i 'veza' i znam tacnu cifru ali mi dvojica fale. Trebalo mi je dva sata da se setim...
A jel ti znas da li postoji neko pravilo oko toga sta se racuna kao veza? Na primer: da li je sex odlucujuci faktor ili mozda duzina veze izrazena u vremenskim jedinicama... ili mozda kolicina tvojih ili njegovih emocija.
Da li je veza samo onda kada se podjednako volite, pazite i mazite?
Sve to oko veza je meni jako konfuzno... i odlucila sam da konacno naucim citavu tu stvar
jer imam puno slobodnog vremena
i nemam decka tj. mislim da ga nemam, mozda mene neko ima?

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Fujin357:
Zasto zene nisu nikada iskrene kada ih neko pita koliko su muskaraca imale u zivotu :?: :!: I zasto posle raskida vecina njih pokusava da razvije/odrzi "prijateljstvo" :?:
Kakvo vam je iskustvo sa takvim "prijateljicama" :?:

Sto te to vise bude interesovalo, nailazices na devojke sa sto vecim brojem.

Prijateljstvo posle veze je lazno.Tu se neko necem nada.

Robinzon Kruso

Zainteresovan član
Poruka
301
Prosto i jednostavno...

1. Ako volis znaci da si pronasao osobu za kojom si tragao(la)i tu vise nema pitanja... ako postavljas pitanja znaci da jos tragas...

2. Posle ljubavi ali prave ljubavi nemozemo biti prijatelji. Obicno onaj partner koji je iskreno voleo svim svojim bicem, duhom i telom nikada ali nikad nece prihvatiti prijateljstvo posle raskida. Prijateljstvo ce uvek traziti partner cija se ljubav zasnivala iz nekih interesa, utehe, potrebe i prethodnih losih iskustava ali ne i iskrene ljubavi...

...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.