Nekoliko pitanja za američke, nato i eu propagatore

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.871

MOST6

Elita
Poruka
18.645
~ autorska tema ~

Imajući u vidi da su se sve te crne ptice zloslutnice zajedno sjatile, američkih dolara namlatile i osuđuju rusku legitimnu vojnu akciju protiv nacista u Ukrajini, nazvavši tu vojnu akciju kao "agresiju na suverenitet demokratske države" uputio bih njihovoj zakržljaloj savesti nekoliko pitanja...

Da li ste znali da je u Drugom svetskom ratu od nacista i fašista stardalo više od 50. 000. 000. ljudi, a najviše Rusa - njih je stradalo oko 27.000.000?
Zašto sada, šta se to promenilo u vašoj savesti, ne osuđujete to isto zlo i borite se da se ono zauvek istrebi ?
Da li ste znali da je samo u Jasnovcu od ustaša stradalo više od 750.000 Srba, Jevreja i Roma?
Da li ste AMERIČKE, NATO i EU agresije na druge države, ubijanju tuđe neječi i nevinih ljudi i otimanje tuđe imovine istim imenom, zločinačkom agresijom, nazivali i te nevine žrtve isto oplakivali?
Da li su predsednici tih napadnutih džava a la: Slobodan Milošević, Sadam Husein, Gadafi, Sadat ... imali istu medijsku podršku kao što je danas ima predsednik nacističke Ukrajine?
Da li ste znali da zločinitelji Ameri od Drugog svetskog rata neprestaju druge države napadaju, ubijaju i prirodna bogastva od drugih otimaju?
Da li ste znali da su Ameri, uz pomoć NATO-a i svojih satrapa iz EU posle Drugog rata, nadmašili su u zverstvima Hitlera, pobili više od 60.000.000 nevinih ljudi i razorili na desetine tuđih država?
Da li ste znali da je te AMERIČKO-NATO-EU zločince nadmašio, po broju nevinih žrtava, samo Vatikan - za vreme inkvizicije, koja još uvek traje u nekom drugom obliku, izvršioci su Ameri, NATO i EU, zločinački pobio više od 70.000.000 nevinih ljudi?
Ako ste sve te bolne istine znali šta se to događa sa vašom savešći da opet nasedate na gebelsovsku propagandu i podržavate Zapad koji je počinio sva ta zla?
Šta je to dobro što je ljudskoj civilizaciji dospelo sa Zapada?

Krstan Đ. Kovjenić

Pogledajte prilog 1129722
Kakve veze ima koliko je Rusa stradalo u Drugom svjetskom ratu (1939.-1945.) s ruskom invazijom na Ukrajinu 2022. godine? O čemu ti?!? :eek: Kakve veze ima Jasenovac s ruskom invazijom na Ukrajinu?!? Kakve veze ima bilo što od toga što si namljeo s ruskom agresijom na Ukrajinu?! :roll: :fdlan:

MOST6

Elita
Poruka
18.645
Taj nesrećnik ni sam ne zna šta je i čiji je, Jevreji su ga se odrekli, zato što je katolik, i on je samo marioneta nacista u Ukrajini ... To o neprijateljstvu Rusa i "ukrajinaca" je nepostojeće - radi se o istom narodu ... Rusi ni danas ne nepadaju Ukrajinu i Ukrajince, već ih samo čisti od nacista, demilitarizuju i uništavaju američke laboratorije, fabrike smrti sina američkog predsednika Bajdena ... Zar neko normalan može da podržava oca tog Mengelea?
Čisti je nacizam tvrditi da su Rusi i Ukrajinci jedan narod. Zamjeraš nekome tobožnji nacizam, a ti sam koristiš nacističku retoriku. Jadno. :thumbdown:

MOST6

Elita
Poruka
18.645
pa i Rotschild je jevrejin al je dao nalog Hitleru (koji je isto jevrejskog porekla) da pobije sve evropske jevreje, oduzme im imovinu , zlato, novac,.......i sve to deponuje u Rotschildovu privatnu drzavu, Svajcarsku.
Gotovo cijelu lozu austrijskih Rothschilda satrali su nacisti za vrijeme Drugog svjetskog rata. Nisu ih doslovce sve pobili, ali su učinili sve da ih zatru.

MOST6

Elita
Poruka
18.645
Hazari su se koristili jednim dobrim trikom koje Sefardi ne vole, a to je da su po majci Jevreji, a po ocu su već infiltrirani u domicilnom stanovništvu po prezimenu.

Prava priroda rase je Tatarska i divlja, a od Sefardske mudrosti ostala je samo lukavost.
Židovstvo se prenosi preko majke i to se uvažava među Židovima. Znao sam jednog lika koji je Hrvat po ocu, ali majka mu je Židovka pa su i njega odgajali kao Židova. Židovi ga, naravno, priznaju kao svoga, i ne moram posebno napominjati da je na visokim funkcijama negdje u zapadnoj Europi.
Poruka je automatski spojena:

Pokaži i dokaži ...Koliko znam, a znam, Vatikan je najviše ljudi pobio u istoriji čovečanstva - za vreme inkvizicije je stradalo 70.000.000 nevinih ljudi od toga čak više od 5.000.000 žena ...
Jbt, što se vi nacionalšovinisti i ekstremni desničari volite razbacivati brojevima. :lol:

Omni

Aktivan član
Poruka
1.734
~ autorska tema ~

Imajući u vidi da su se sve te crne ptice zloslutnice zajedno sjatile, američkih dolara namlatile i osuđuju rusku legitimnu vojnu akciju protiv nacista u Ukrajini, nazvavši tu vojnu akciju kao "agresiju na suverenitet demokratske države" uputio bih njihovoj zakržljaloj savesti nekoliko pitanja...

Da li ste znali da je u Drugom svetskom ratu od nacista i fašista stardalo više od 50. 000. 000. ljudi, a najviše Rusa - njih je stradalo oko 27.000.000?
Zašto sada, šta se to promenilo u vašoj savesti, ne osuđujete to isto zlo i borite se da se ono zauvek istrebi ?
Da li ste znali da je samo u Jasnovcu od ustaša stradalo više od 750.000 Srba, Jevreja i Roma?
Da li ste AMERIČKE, NATO i EU agresije na druge države, ubijanju tuđe neječi i nevinih ljudi i otimanje tuđe imovine istim imenom, zločinačkom agresijom, nazivali i te nevine žrtve isto oplakivali?
Da li su predsednici tih napadnutih džava a la: Slobodan Milošević, Sadam Husein, Gadafi, Sadat ... imali istu medijsku podršku kao što je danas ima predsednik nacističke Ukrajine?
Da li ste znali da zločinitelji Ameri od Drugog svetskog rata neprestaju druge države napadaju, ubijaju i prirodna bogastva od drugih otimaju?
Da li ste znali da su Ameri, uz pomoć NATO-a i svojih satrapa iz EU posle Drugog rata, nadmašili su u zverstvima Hitlera, pobili više od 60.000.000 nevinih ljudi i razorili na desetine tuđih država?
Da li ste znali da je te AMERIČKO-NATO-EU zločince nadmašio, po broju nevinih žrtava, samo Vatikan - za vreme inkvizicije, koja još uvek traje u nekom drugom obliku, izvršioci su Ameri, NATO i EU, zločinački pobio više od 70.000.000 nevinih ljudi?
Ako ste sve te bolne istine znali šta se to događa sa vašom savešći da opet nasedate na gebelsovsku propagandu i podržavate Zapad koji je počinio sva ta zla?

Krstan Đ. Kovjenić

Krstane brate napaćeni!

Kako sam video naslov teme tačno sam znao da se meni lično obraćaš! Nego bajo moj nisi me ispoštovao. Ja nisam propagator, ja sam *******i. To ti je onaj koga NATO guzi. To su ovi drugi, a imaš i one prve *******e. To su ti oni koje rusi guze. Čuo sam da je to podela Prva Srbija i ona druga.

Žuta patka! Taj sam.

Evo sad baš pišem mom nadređenom tamo neđe u CIA i Mosad... ček da vidim da li ću dobiti odgovor, dal smem da ti odgovorim i šta da ti odgovorim.

A usput sam mu spomenuo da mora da legne lova... moje usluge su poskupele od kako je nafta poskupela.

Eto, kad mi stigne odobrenje iz Američke ambasade ja ti pišem odgovor sa sve obrazloženjima.

PS. Još nešto, jadan. A đe ovde Montenegro na spisku? Nemoj me vređaš bratski. Jugoslavija crtica Srbija, ma jel?! Posle se čutide što imate tretman dole kad siđete namore.

linch

Ističe se
Poruka
2.435
~ autorska tema ~

Krstan Đ. Kovjenić

Ni jedna od ovih tvrdnji nije istinita:
- u drugom svetskom ratu je stradalo najmanje 71 milijona ljudi, od toga pouzdano nešto preko 8 milijona Sovjetskih vojnika, te se računa još najmanje toliko civila (začuda nemaju tačnu statistiku), od čega je bilo oko 40% Rusa. Inaće u WW2 su procentualno najviše stradali Poljaci, 16% ukupne populacije.
- Ukrajinci nisu nikakvi fašisti, niti nacisti, nego se ljudi bore za svoju zemlju. Inaće, od Staljina je stradalo više ljudi nego od Hitlera.
- zvanični broj žrtava u Jasenovcu nije niti približno toliki, koliki si naveo, nego sedam puta manji
- ni jedan rat nije opravdan. Da li su neke intervencije opravdane? Da, ako donesu mir.
- Milošević, Husein, Gadafi...nabrojani sami mirotvorci. Miloševića su 1991 na koljenima molili, da ne počinje ratove, Husein je okupirao Kuvajt, tamanio Kurde, Gadafi sponzorirao međunarodni terorizam....Ukrajina nije nacistička....
- Amerikanci plačaju to što uvoze....inaće im niko ne bih prodao, Najveći dio njihovog uvoza otpada na Kinu, EU, Mehiku, Kanadu te Japan. Ostatak sveta čini 27% njihovog uvoza.
- milioni, milioni, samo gde pokupljaš ove brojke. Nije lepo lagati. Sa par klikova na internetu ti je dostupno sve.
- Taj vaš uradak je tipičan primjerak propagande. Jel se sramite bar malo, malkice gospodin Krstan?
- sa zapada je dospeo način života kakav danas živimo.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_Russia
https://en.wikipedia.org/wiki/World_War_II_casualties
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_by_death_toll
https://en.wikipedia.org/wiki/Inquisition
https://en.wikipedia.org/wiki/Jasenovac_concentration_camp
https://en.wikipedia.org/wiki/Excess_mortality_in_the_Soviet_Union_under_Joseph_Stalin

Poslednja izmena:

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.943
Ni jedna od ovih tvrdnji nije istinita:
- u drugom svetskom ratu je stradalo najmanje 71 milijona ljudi, od toga pouzdano nešto preko 8 milijona Sovjetskih vojnika, te se računa još najmanje toliko civila (začuda nemaju tačnu statistiku), od čega je bilo oko 40% Rusa. Inaće u WW2 su procentualno najviše stradali Poljaci, 16% ukupne populacije.
- Ukrajinci nisu nikakvi fašisti, niti nacisti, nego se ljudi bore za svoju zemlju. Inaće, od Staljina je stradalo više ljudi nego od Hitlera.
- zvanični broj žrtava u Jasenovcu nije niti približno toliki, koliki si naveo, nego sedam puta manji
- ni jedan rat nije opravdan. Da li su neke intervencije opravdane? Da, ako donesu mir.
- Milošević, Husein, Gadafi...nabrojani sami mirotvorci. Miloševića su 1991 na koljenima molili, da ne počinje ratove, Husein je okupirao Kuvajt, tamanio Kurde, Gadafi sponzorirao međunarodni terorizam....Ukrajina nije nacistička....
- Amerikanci plačaju to što uvoze....inaće im niko ne bih prodao, Najveći dio njihovog uvoza otpada na Kinu, EU, Mehiku, Kanadu te Japan. Ostatak sveta čini 27% njihovog uvoza.
- milioni, milioni, samo gde pokupljaš ove brojke. Nije lepo lagati. Sa par klikova na internetu ti je dostupno sve.
- Taj vaš uradak je tipičan primjerak propagande. Jel se sramite bar malo, malkice gospodin Krstan?
- sa zapada je dospeo način života kakav danas živimo.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_Russia
https://en.wikipedia.org/wiki/World_War_II_casualties
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_by_death_toll
https://en.wikipedia.org/wiki/Inquisition
https://en.wikipedia.org/wiki/Jasenovac_concentration_camp
https://en.wikipedia.org/wiki/Excess_mortality_in_the_Soviet_Union_under_Joseph_Stalin
:hahaha:Koji izvor (ne)znanja ...Da li si ti kršten? :rotf:

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.943
Нико нормалан ништа не очекује од НАТО-а, то је терористичка организација која већ деценијама убија невине људе диљем света, до сада су, заједно са њиховим менторима и газдама Америма побили најкрволочније више од 60.000.000 људи, али очекујемо од хероја Путина и херојске Русије да заувек истреби то највеће зло које је окупирало људску цвилизацију. Руси су доказали, макар су то најавили са неколико својих напреднијих оружја, наравно то је само делић од богатог арсенала који су развили Руси, да су способни да униште НАТО. Надам се да ће после бриљантне војне акције ДЕНАЦИФИКАЦИЈЕ и ДЕМИЛИТАРИЗАЦИЈЕ УКРАЈИНЕ, те ослобођење и припајање мајци Русији руских територија у Украјини отпочети са ДЕБАЈДЕНИЗАЦИЈОМ (под изразом ДЕБАЈДЕНИЗАЦИЈА имам на уму наци-јастребове у Америци и УНИШТЕЊЕ ФАБРИКА СМРТИ БАЈДЕНОВОГ СИНА (само у Украјини Бајденов син је имао 38 таквик фабрика смрти из којих је тровао цели свет, а тек после тога ће да дође на ред НАТО, бато ... Руси ће га бацити у блато ...

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.943
Kakve veze ima koliko je Rusa stradalo u Drugom svjetskom ratu (1939.-1945.) s ruskom invazijom na Ukrajinu 2022. godine? O čemu ti?!? :eek: Kakve veze ima Jasenovac s ruskom invazijom na Ukrajinu?!? Kakve veze ima bilo što od toga što si namljeo s ruskom agresijom na Ukrajinu?! :roll: :fdlan:
Све то, наравно, има везе, јер се ради о истом злу - нацизму ...

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
31.220
Pod hitno je potreban raskid sa svim derivatima i promoterima USA-EU-NATO kulture i načina života.

Dakle, ako Rusi mogu bez McDonaldsa i Nike obuće, što i drugi ne bi mogli.

Tako da bi trebalo po ubrzanom zakonu iz Srbije proterati sve one koji na bilo koji način zagađuju i promovišu USA-EU-NATO vrednosti, od poslovne i uslužne sfere do medijske i obrazovne, to je jedini ispravan put u zdravije i bolje sutra...Svi ti Microsoft i Robert Bosch i Netflixi neka nadju ovce za šišanje negde drugde :evil:

Mystic+

Legenda
Poruka
69.842
Taj nesrećnik ni sam ne zna šta je i čiji je, Jevreji su ga se odrekli, zato što je katolik, i on je samo marioneta nacista u Ukrajini ... To o neprijateljstvu Rusa i "ukrajinaca" je nepostojeće - radi se o istom narodu ... Rusi ni danas ne nepadaju Ukrajinu i Ukrajince, već ih samo čisti od nacista, demilitarizuju i uništavaju američke laboratorije, fabrike smrti sina američkog predsednika Bajdena ... Zar neko normalan može da podržava oca tog Mengelea?

Тај несрећни Ништак ће бити све што треба.

По мајци је Ашкеназ, по оцу је Украјинац (конвертовани Рус).

Значи, може тај да буде и Јеврејин, Католик и Православац (унијат).

Собзиром на његов трансхуманистички циркус који изводи (перформансима) може операцијом да постане и женско.

Тај бућкуриш постнихилизма њега не може одредити ни полит.филозофија, јер он је јуче био неокомуниста из старе породичне структуре бољшевизма, данас је неолиберал да би краденим парама пљчкао свој народ, а сутра ће бити неонациста да би удовољио геополитичке ратне потребе НАТО-а. Или је све то одједном јер живи поживотињеном политиком непрекидне садашњости.

Дакле тај је свашта а у ствари је ништа!

Mystic+

Legenda
Poruka
69.842
Све то, наравно, има везе, јер се ради о истом злу - нацизму ...

То је неки тешко објашњиви ништачки интегрисани бућкуриш...

Ко успе прецизно да дефинише тај постнихилизам у 20 томова - полудеће или ће Свет пропасти !!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.