Quantcast

Nekoliko lazi (zabluda) o Makedoniji i Makedoncima kao narodu.

KninGrad

Domaćin
Poruka
3.936
Čime? To što ne vjerujem u jetije, zmajeve i bogove?
Znaci tvoja bajka treba da mi bude istina 😂😂😂

eto u nekom buckurisu od kamenja nastade novi zivi organizam koji ne samo sto se sam stvori nego se poce i razmnozavati 😁😁😁

i onda se stvori krdo majmunolikih bica, koji imase zajednickog pretka sa drvecem, bakterijama i nekim gmizavcima, koji cekase da se prvo nakupi jedno selo i onda se pocese razmnozavati 😂😂😂 posto oni nisu krenuli od dvoje, Adama i Eve

Frtajler

Elita
Poruka
15.301

eto u nekom buckurisu od kamenja nastade novi zivi organizam koji ne samo sto se sam stvori nego se poce i razmnozavati 😁😁😁

i onda se stvori krdo majmunolikih bica, koji imase zajednickog pretka sa drvecem, bakterijama i nekim gmizavcima, koji cekase da se prvo nakupi jedno selo i onda se pocese razmnozavati 😂😂😂 posto oni nisu krenuli od dvoje, Adama i Eve
Koja moja bajka? To da je žena nastala od rebra muškarca? Pa to je tvoja bajka,, ne moja.

Patata Caliente

Veoma poznat
Poruka
14.656
1. Makedonski komunisti su menjali prezimena i stavljali na kraj nastavke ov, ev,ski.-Laz ima mnogo dokaza da je bilo potpuno drugacije, da su Srbi i Bugari menjali prezimena a polse 45-te Makedonci su samo vracali svoja prezimena.
2.Makedonski jezike je mesavina srpskog i bugarskog-Laz, osnova za makedonski jezik je crkveno slovenski ili ti glagoljica koja je nastala upravo u Makedoniji i koji su Makedonci koristili i sluzili se njima.

Ima tu jos dosta toga, ali jedan od bisera je i prisvajanje Bugara sve sto je makedonsko pocev od pesama, nosnji, obicaja do istaknutih makedonskih intelektualaca, heroja, pisaca koji su ziveli u periodu budjenja makedonske svesti i indetiteta pocetkom 19-tog veka pa sve do pocetka 20-tog.

Toliko lazi je izneto na ovom forumu o Makedocima, toliko mrznje je iskazano od pojedinih clanova a sto je najgore i ostali to podrzavaju i kao gladni vuci(Srbi, Bugari, Grci i Albanci) rastrzavaju makedonsku zemlju.
Nije im bilo malo podela Makedonije na tri dela, pa hoce i preostalo(vardarski).
Naucno potkovan tekst, izvucen iz dupeta?

Patata Caliente

Veoma poznat
Poruka
14.656

Pa reci nam

Adam i Eva su imali decu?

Skim su se ta deca "parila" da nastanu sledece generacije

Incestom izmedju sebe?

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.139
На овом форуму је некад био чопор (око half a dozen) хистеричних Македонаца, а онда су одједном сви нестали.
Затим, имали смо и 5-6 босанских муслимана и 3-4 Луда Милогорца, као и око 20 љутих усташа.

То су била времена.

Сад нам само луди Пици игра по ганглијама и неки бумери причају како је Трамп до јаја.

Ähm... Ok Boomer.

Eh. Da. Sećam se na ovom podforumu tog perioda.Tada smo imali i Acu Rumuna ovde :lol:

KninGrad

Domaćin
Poruka
3.936
Pa reci nam

Adam i Eva su imali decu?

Skim su se ta deca "parila" da nastanu sledece generacije

Incestom izmedju sebe?
Pre pada nije bilo genetskih problema kao danas tako da su se onda i oni u krvnom srodstvu mogli “razmnozavati”. Problem je sto ateisti ili pobornici evolucije ismevaju to iako se to isto moralo desiti i po njihovoj teoriji. Mislim sta ljudi zamisljaju da je celo jedno selo evoluiralo i onda krenulo da se razmnozava.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
33.843
1. Makedonski komunisti su menjali prezimena i stavljali na kraj nastavke ov, ev,ski.-Laz ima mnogo dokaza da je bilo potpuno drugacije, da su Srbi i Bugari menjali prezimena a polse 45-te Makedonci su samo vracali svoja prezimena.
2.Makedonski jezike je mesavina srpskog i bugarskog-Laz, osnova za makedonski jezik je crkveno slovenski ili ti glagoljica koja je nastala upravo u Makedoniji i koji su Makedonci koristili i sluzili se njima.

Ima tu jos dosta toga, ali jedan od bisera je i prisvajanje Bugara sve sto je makedonsko pocev od pesama, nosnji, obicaja do istaknutih makedonskih intelektualaca, heroja, pisaca koji su ziveli u periodu budjenja makedonske svesti i indetiteta pocetkom 19-tog veka pa sve do pocetka 20-tog.

Toliko lazi je izneto na ovom forumu o Makedocima, toliko mrznje je iskazano od pojedinih clanova a sto je najgore i ostali to podrzavaju i kao gladni vuci(Srbi, Bugari, Grci i Albanci) rastrzavaju makedonsku zemlju.
Nije im bilo malo podela Makedonije na tri dela, pa hoce i preostalo(vardarski).
Oki.vi ste super.Ekstra ste.:)

Patata Caliente

Veoma poznat
Poruka
14.656
Pre pada nije bilo genetskih problema kao danas tako da su se onda i oni u krvnom srodstvu mogli “razmnozavati”. Problem je sto ateisti ili pobornici evolucije ismevaju to iako se to isto moralo desiti i po njihovoj teoriji. Mislim sta ljudi zamisljaju da je celo jedno selo evoluiralo i onda krenulo da se razmnozava.
Kakvi "genetski" problemi?!

Genetika je nauka, to ne ide zajedno sa konceptom Boga

Zasto?
Pa zato sto u Bibliji ne postoji krvno srodstvo.
Opet zasto?
Pa zapisano je u Bibliji, da je Eva nastala od Adamovog rebra, dakle jasno je naznaceno, klonirana je. Mi poznajemo samo jedan organizam koji se sam klonira, virus.
Onda su se dva klona sa identicnim genetskim kodom dobro_pojebala nekih 800 godina, i stvorila krvnu liniju, sa istim, identicnim genima?

Klonova?

fanstebre

Iskusan
Poruka
5.756
Србима из Маскедоније су систематски мењана имена и сваком ко се презивао на ИЋ то је замењивано са СКИ. На Балкану осим Срба нема другог аутохтоног народа. Сви остали су дошљаци из Азије или расрбљени Срби који нису могли да издрже притисак који носи српско порекло

AleksaJ

Elita
Poruka
16.544

' Сите сме овци во времето на волците '

Волков Драшковески

16-1.jpg

хан Ацо

Poznat
Poruka
8.324
Србима из Маскедоније су систематски мењана имена и сваком ко се презивао на ИЋ то је замењивано са СКИ. На Балкану осим Срба нема другог аутохтоног народа. Сви остали су дошљаци из Азије или расрбљени Срби који нису могли да издрже притисак који носи српско порекло
Jel vi niste dosljaci iza Karpata?

fanstebre

Iskusan
Poruka
5.756
Jel vi niste dosljaci iza Karpata?
Како се северна ледена капа топила кроз миленијуме тако се народ одавде ширио на север, а не обратно. Зато се најстарија европска културна цивилизација налази у Србији, а не у Бугарској

1kongres_clip_image0221.jpg

KninGrad

Domaćin
Poruka
3.936
Kakvi "genetski" problemi?!

Genetika je nauka, to ne ide zajedno sa konceptom Boga

Zasto?
Pa zato sto u Bibliji ne postoji krvno srodstvo.
Opet zasto?
Pa zapisano je u Bibliji, da je Eva nastala od Adamovog rebra, dakle jasno je naznaceno, klonirana je. Mi poznajemo samo jedan organizam koji se sam klonira, virus.
Onda su se dva klona sa identicnim genetskim kodom dobro_pojebala nekih 800 godina, i stvorila krvnu liniju, sa istim, identicnim genima?

Klonova?
Auu dobra bajka 😂

I od njih je nastalo drvo 😂

djurapen

Primećen član
Poruka
747
Sloveni u Severnoj Makedoniji jesu Bugari.Ima tamo i oko 20% Albanci.
Pre bih rekao da su neki poreklom Bugari a neki poreklom Srbi, delimicni potomci helenskih Makedonaca takodje ali vrlo retko. Danas su oni svi Makedonci sto je potpuno u redu, razlikuju se i od jednih i od drugih, nije u redu da negiraju svoje bugarsko-srpsko a velicaju makedonsko-helensko.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.