Neko u Sarajevu sanja rat: Sada im se priviđa agresija Srbije čak i Zapad ćuti pred tim ludilom

Q
Posle Zemuna ,sad bi i Bosnu, a mi agresivni i teritorijalno nezajažljivi? Čitaš li nekad sebe pre nego što postaviš odgovor? Je l tebe nekad, neko od Srba povredio na bilo koji način, pa gajiš takvo mišljenje o nama? Inače, istorijski podaci koje postavljaš ne da ne odgovaraju istini, već ih bez problema mogu smestiti u Dosije X :mrgreen:

Pa nismo mi vama oteli Zemun, nedko vi nama, niti smo oteli ista ikome u Bosni koja je okupirana rvatska zemlja u najvecem opseu, a manjim dijelom bosanska i srpska samo skroz na istoku - to mi nit ne smatramo Bosnom
A rvati stvarno nemaju nikakve pretenzije za povratak Zemuna rvatskoj, pa ni prema rvatskim teritorijama u Bosni osim u slucaju ukroze nasi ranica, ali siurno necemo doizbolit da netko drpanja Knina pravda sa ranije uspješno izvedenim drpanjima Zemuna i još nas optužuje da mi vama drpamo teritorij...
Šta bi ti tjlea ...da vam još nitko ne smije spomenuti CRO-Zemun
Teritorij se drpa u kontinuitetu u samo jednom smjeru - od Srbije prema rvatskoj, jer se Srbi pomjeraju zapadno i sjeverno od Kosova dje ne žele živjet...

Ma,za njega su svi Srbi cetnici,i nema se sta dalje raspravljati o tome.
Ali paradoks je da on sad kao brani Srbe partizane od Srba cetnika,kao da Srbi ne znaju da su ih pobile ustase.
Мораш схватити њихов жал за недостатком партизана. Они су били фактор који је омогућио геноцид над Србима.
Да није било те наше поделе све би данас изгледало другачије, наравно у нашу корист.
Они су толико одвојени од стварности да још играју на ту поделу из прошлости, величајући партизански покрет иако
их је реално више било у четницима него у партизанима.

I to je jos jedna smijesna teorija zavjera, :D Bosna ima vise dokaza svoje etnogeneze nego pola Evrope, pisao sam cesto o tome na drugom temama.
Ono što jes, jes.
Ima Bosna ali nemate vi "Bošnjaci"
Po fermanu iz sarajevskog hotela ima vas jedva 30-tak godina... :mazi:

Ja sam anti fasista i mrzim ustase koliko i cetnike, Pavelica mrzim isto kao i cika Drazu.
То је последица мањка образовања. Нико историјски писмен не би поредио усташког поглавника са првим герилцем и покретачем
отпора окупатору.

Koji srpski pretci kad ste svi u Bosni dosli iz Srbije za vrijeme Turaka :D
Piše se "preci" nepismeni.

sve i jedan bosanski Srbin je dosao u Bosnu za vrijeme Turaka.
Aha.
A pre Srba i Turaka su u Bosni bili ... ko tačno?
Msm, Sloveni su se tamo naselili otprilike u 7. veku, Turci su
došli u 15. veku, a vi "Bošnjaci" ste se tamo naselili ... kad tačno?

Imas Srbe cetnike i fasiste i Srbe antifasiste ne moze sve u jednu kapu, pogotovo danasnja vojska Srbije nema tu sta da trazi osim da provocira.
Да, за разлику од Хрвата и ткз. Бошњака који имају само фашисте.

Ни, пусти сад Историју, данашња Војска Србије итекако има Право да буде тамо, јер она слави и баштини Ослободилачке Традиције НОБ-а, што је факт, шта год ти причао.

Док ви баштините традиције Аћиф ефендије,Ханџар дивизије, Турака, итд.
То су факти. ;)

Koji srpski pretci kad ste svi u Bosni dosli iz Srbije za vrijeme Turaka :D sve i jedan bosanski Srbin je dosao u Bosnu za vrijeme Turaka.
Ovde je najbolje, forum je za zabavu, nigdje nema vecih provala, teoreticara zavjera, rusofila itd
Из првог цитата је очигледно одакле те провале и будалаштине на форуму.

Koji srpski pretci kad ste svi u Bosni dosli iz Srbije za vrijeme Turaka :D sve i jedan bosanski Srbin je dosao u Bosnu za vrijeme Turaka.
Замишљам те како плачеш ноћима што немате један овакакв документ који ће вам потврдити шупљу причу.

matija-ninoslav.jpg

Back