Neko nas opasno zajebava

Много људи се прави толерантно и широко док до њих не дође.
А онда- јууу, нисмо знали. То је као да су рекли- јууу био сам ћорав или глуп.
Ja uopšte nisam tolerantna na stvari koje se tiču djece. Odrasli neka rade sa svojim životima šta žele,ne zanima me naročito. Djeca su nešto drugo .

Ja uopšte nisam tolerantna na stvari koje se tiču djece. Odrasli neka rade sa svojim životima šta žele,ne zanima me naročito. Djeca su nešto drugo .
Ма нисам мислила на тебе. Уопштено и за разне теме.
Тако је било и са мигрантима рецимо, а онда јууу па како. Па тако.
Не кажем ни да сам ја у праву.
Али ако смо толерантни на одређене појаве будимо и на одређене ставове који им не иду у прилог, а не одмах њих на вешала.

Ма нисам мислила на тебе. Уопштено и за разне теме.
Тако је било и са мигрантима рецимо, а онда јууу па како. Па тако.
Не кажем ни да сам ја у праву.
Али ако смо толерантни на одређене појаве будимо и на одређене ставове који им не иду у прилог, а не одмах њих на вешала.
Znam da nisi na mene mislila, pamtis ti vjerujem i moja radikalna pisanja🤣

Uostalom,kao prva nenormalnost je potreba da se djeca u vrticu uopste opterecuju bilo kakvom seksualnoscu.Niti su psihicki,ni fizicki zrela za tako nesto.
Djeca treba da se igraju,uzivaju u djetinjstvu,neopterecena bilo cim,a kamoli seksom ili seksualnim devijacijama odraslih.
Kakvo upoznavanje sa razlicitostima?
Upoznajte ih sa prirodom, biljkama,zivotinjama,drugom djecom,...a ne travestitima,pedofilima i ostalim gadostima iz svijeta odraslih.
Ne znaju da krava daje mlijeko,a treba da znaju sta su razlike izmedju homo i heteroseksualaca.

Uostalom,kao prva nenormalnost je potreba da se djeca u vrticu uopste opterecuju bilo kakvom seksualnoscu.Niti su psihicki,ni fizicki zrela za tako nesto.
Djeca treba da se igraju,uzivaju u djetinjstvu,neopterecena bilo cim,a kamoli seksom ili seksualnim devijacijama odraslih.
Upoznajte ih sa prirodom, biljkama,zivotinjama,drugom djecom,...a ne travestitima,pedofilima i ostalim gadostima iz svijeta odraslih.
Ne znaju da krava daje mlijeko,a treba da znaju sta su razlike izmedju homo i heteroseksualaca.
Posebno tema je kako je civilizacija dogurala dotle da seks kao najprirodniju stvar na svetu od koje nastaje ceo život smatra tabuom, grehom, sramotom... Ili kako sopstveno telo smatra nepristojnim. Vrhunac idiotizma.

Slažem se. Ali izgleda da je cilj agende djecu indoktrinirati da su homoseksualnost i transgenderizam posve normalna i prirodna pojava. I to žele djeci usaditi u što ranijoj dobi.

I moje je misljenje da se sa decom danas previse zuri. U svakom smislu.
Ja se u pedagogiju teorijski slabo razumem ali iskustveno imam neku predstavu.
Njima treba nesto vremena da sazvacu sami svet oko sebe.
Najcesce je najpametnije pruziti besuslovnu ljubav i pustiti dete da samo otkriva kroz iskustvo i okolnosti.

Recimo, ja nisam jos uvek razgovarala o seksu sa klincem. Njemu je sest i po godina, zna da su mama i tata ti koji su ga stvorili. Ne misli da je roda umesana ali o seksu kao seksu nismo pricali.
Pogledala sam neku knjigu i videla recenicu da zena oseca golicanje od zadovoljstva usled penetracije.
Zatvorila sam knjigu i to mu bi to.

Zasto? Ne zato sto sam zatucana (prilicno sam otvorena, kasno sam se udala i menjala sam momke) vec zbog toga sto mu ne mogu objasniti seks drugacije nego plasticno.
A seks nikako nije plastican. To je vrhunac poverenja i bliskosti, postovanja i predavanja. On to ne moze da shvati. Nema kapacitet, nije zreo, nije osetio na svojoj kozi.
Govoriti o seksu bez elementa bliskosti dodje krnje.
Da bi razumeo mora da oseti sa nekim.

I zato samo citam lepu literaturu u nadi da ce sve te emocije koje cita prosiriti emotivnu stranu sa barice na baru, na jezerce koje ce uspeti da primi i pruzi kasnije u odnosu sa partnerkom. Ako je osetljiv, mislim da nece biti brige i problema.

I u tome vidim nevolju sa plasticnim objasnjenjem, ma koliko objasnjavao kakav je osecaj na vrhu neke planine...moras da se popnes na planinu da bi zaista imao taj osecaj.

Ne mislim da treba skrivati seks kao nesto lose vec samo dopustiti mladoj osobi da ga otkrije i pomoci joj da ima sirinu i slobodu da ga oseti kako treba.

Najcesce je najpametnije pruziti besuslovnu ljubav i pustiti dete da samo otkriva kroz iskustvo i okolnosti.

Recimo, ja nisam jos uvek razgovarala o seksu sa klincem. Njemu je sest i po godina, zna da su mama i tata ti koji su ga stvorili. Ne misli da je roda umesana ali o seksu kao seksu nismo pricali.
Pogledala sam neku knjigu i videla recenicu da zena oseca golicanje od zadovoljstva usled penetracije.

Zasto? Ne zato sto sam zatucana (prilicno sam otvorena, kasno sam se udala i menjala sam momke) vec zbog toga sto mu ne mogu objasniti seks drugacije nego plasticno.
A seks nikako nije plastican. To je vrhunac poverenja i bliskosti, postovanja i predavanja. On to ne moze da shvati. Nema kapacitet, nije zreo, nije osetio na svojoj kozi.

I zato samo citam lepu literaturu u nadi da ce sve te emocije koje cita prosiriti emotivnu stranu sa barice na baru, na jezerce koje ce uspeti da primi i pruzi kasnije u odnosu sa partnerkom. Ako je osetljiv, mislim da nece biti brige i problema.

I u tome vidim nevolju sa plasticnim objasnjenjem, ma koliko objasnjavao kakav je osecaj na vrhu neke planine...moras da se popnes na planinu da bi zaista imao taj osecaj.

Ne mislim da treba skrivati seks kao nesto lose vec samo dopustiti mladoj osobi da ga otkrije i pomoci joj da ima sirinu i slobodu da ga oseti kako treba.
Па, мислим да после овога нема више шта да се каже.

Preskace se previse koraka.
Ucenje djece razlikama u seksualnoj orijentaciji odraslih... a djeca i dalje na nivou da ne prihvataju razlike izmedju visoki/niski, debeli/mrsavi drugar.
Ucenje o seksu djece koja jos uvijek pertle ne veze.
Prave se djeca koju je mislim Milica Novkovic u porodicnom bukvaru nazvala starmalim imitatorima. Mala djeca koja sve znaju.
Djeca naucena fazonima a bez znanja. Roditelji zive privid da su klince naucili.
I onda dodje tinejdz doba i eto ti trudnoce. Zrelo dijete koje sve zna ispada da ne zna nista.

Ето одговора.
Пар година се већ иде ка томе да се педофилија легализује, старосна граница деце се спушта, Опра Винфри тврди да ако дете у томе ужива и није му непријатно, нема ни кривичног дела.
Бајден и његов син су педофили, снимака колико хоћеш и шта?
Ништа.

Ovo me čudi da je izjavila, sama je bila žrtva zlostavljanja kao dete. Svojevremeno je u nekom intervjuu kada je govorila o tome prepričavala događaj gde je još krvarila, a dotični ju je vodio na sladoled. Mislim da je neki rođak bio u pitanju, ne sećam se detalja.

Opra je prebogata crna zena. Nije za očekivati da je stavi na listu dobrica. Gledala sam neki njen snimak u kom je govorila o strahotama koje je prezivjela. Iskreno ne vjerujem da je sad na strani pedofila,novinari ko zna sta izvukli iz konteksta.

Back