Neko nas opasno zajebava

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
117.821
Prica mi drug malo pre na kafi, zivi i radi u nemackoj, dakle ovo sto sledi desava se u nemackoj

Stiglo njegovom kolegi obavestenje iz vrtica pre neki dan, u kome mu ide cerka, da su otvorili posebnu sobu u kojoj ce deca da se skidaju gola i dodiriju, uce o masturbaciji i sl... da bi upoznala svoja i tudja tele
Veli oni njima u pismu bez brige bice to pod nadzorom odraslih
A kao slag na tortu, masovno se zaposljavaju muskarci kao vaspitaci u nemackoj
Kaze drugar mislio sam da me lozi
Onda mi je pokazao pismo koje je dobio I nisam mogao da veruje svojim ocima

I sad vi meni kazite ko je ovde lud a ko blesav

Ako ispises dete sta ces s njim, gde ces ga
Ako uvedu u sve vrtice kako da posaljes pedofilima
I sad ti ajde budi roditelj

I sta sad?

Sad sam guglala dokaze, da ne bude rekla kazala
Izvolte

https://my-impact.org/social-engage...-were-to-learn-about-nudity-6916686965930848a

https://rmx.news/germany/german-kin...ncouraged-to-masturbate-and-touch-each-other/

Screenshot_20231106_225453_Chrome.jpg

Ovo je pretuzno ako je istinito.
Bez razmisljanja bih ispisala decu/dete iz vrtica pa ne znam sta i kako da je. Ne bih pustila da ide tamo.
Srecom nije jos u svim vrticima
Negde su probali pa zabranili
Negde tek uvode
Kako koji deo nemacke...jos se ispituje
Ostaje nam da se molimo sv kravi da experiment propadne svuda

Ja evo ne znam
Zapalila bih vrtic
Prvo bih vezala direktora i sve vaspitace tamo za noseci stub u hodniku, pa bih ih zapalila sa celom zgradom
Deca bi napolju navijala i pekla mancmelov na vatrici
Ja nisam fan macha pa bih ja krompir na stap :malav:
Trepnula ne bih, nikakva savest me ne bi pekla
Recite slobodno da promovisem nasilje, nije mi problem

Ali za sta cilj?
Sta se postize ovim?
Ovo jedino pedofilima ide na ruku
Ето одговора.
Пар година се већ иде ка томе да се педофилија легализује, старосна граница деце се спушта, Опра Винфри тврди да ако дете у томе ужива и није му непријатно, нема ни кривичног дела.
Бајден и његов син су педофили, снимака колико хоћеш и шта?
Ништа.

Srecom nije jos u svim vrticima
Negde su probali pa zabranili
Negde tek uvode
Kako koji deo nemacke...jos se ispituje
Ostaje nam da se molimo sv kravi da experiment propadne svuda

Ja evo ne znam
Zapalila bih vrtic
Prvo bih vezala direktora i sve vaspitace tamo za noseci stub u hodniku, pa bih ih zapalila sa celom zgradom
Deca bi napolju navijala i pekla mancmelov na vatrici
Ja nisam fan macha pa bih ja krompir na stap :malav:
Trepnula ne bih, nikakva savest me ne bi pekla
Recite slobodno da promovisem nasilje, nije mi problem
znas sta je jos veci problem?
to sto verovatno ima roditelja koji podrzavaju to :(

znas sta je jos veci problem?
to sto verovatno ima roditelja koji podrzavaju tu :(
Uvek ce biti
Samo se nadam da je manjina

Odavno mi nije tako pala vilica ko veceras

Ne znam odakle da krenem da razlazem ovu pojavu pa da nekako stignem do razumevanja...kojom analogijom se stize do zakljucka da se ovo uradi...kako sednes smislis i sprovedes ovo

Ето одговора.
Пар година се већ иде ка томе да се педофилија легализује, старосна граница деце се спушта, Опра Винфри тврди да ако дете у томе ужива и није му непријатно, нема ни кривичног дела.
Бајден и његов син су педофили, снимака колико хоћеш и шта?
Ништа.
A dobro opra je zrtva tog nasilja, nije ni cudno da je otisla u k...bolesna bre zena

Imas dokaza i za epstina i njegovo ostrvo i gomili milionera koji su tamo isli na izlet jelte i opet niko na sud ...

Pazi, pedofilija je prirodna pojava, kao i sve bolesti...i ok..bolestan si ajde da te lecimo, izolujemo, sta god

Kako smo dosli dotle da bolesnoj manjini mora da ugadja zdrava vecina?

Ali za sta cilj?
Sta se postize ovim?
Ovo jedino pedofilima ide na ruku
Па последњи стадијум сексуалне револуције је да се педофилија третира као опредељење. Али не можеш то овој напредној елити утувити. Не контају да тиха вода брег рони и да се померањем граница миц по миц долази до циља.
Онда ми испадамо мрзитељи а само покушавамо објаснити да толеранцијом и општим прихватањем безазленијих девијација на сцену ступају недопустиве.

Ћутање тзв нормалних омогућава дебилима да се размашу.
Istim principom je zavladao fasizam
Istim principom vlada severna koreja
Istim principom se zaratuje

Ocigledno mi kao vrsta iz nekog razloga trpimo terore i volimo ih
Pod terorom smatram sirok pojam nametanja i represije ideja manjinskih grupa nad vecinom, tako da vecina vremenom poprimi misljenje manjine i postavi to kao normu, meinstrim
Samo sto sad umesto "haj hitler" imamo "haj pedofil"

Не знам, искрено се дивим људима који у овом свету сада рађају дете јер више ништа није здраво и нормално.
А и на то креатори болештина ликују.
Светло ће победити! Хоће! :)

Па последњи стадијум сексуалне револуције је да се педофилија третира као опредељење. Али не можеш то овој напредној елити утувити. Не контају да тиха вода брег рони и да се померањем граница миц по миц долази до циља.
Онда ми испадамо мрзитељи а само покушавамо објаснити да толеранцијом и општим прихватањем безазленијих девијација на сцену ступају недопустиве.
A sta se dobija time?
Pazi pedofilija je po definiciji do 12 god
Posle 12 je tinejdzer i to vise nije pedofilija nego hebefilija i efebofilija
E sad ako pratimo tu logiku onda ovo pipkanje dece od 3 godine jeste pedofilija
Sad pazi dalju analogiju
Pedofili su u manjini
Hebefili i efebofili uopste nisu u manjini, gde god pogledas ti imas primera da muskarci jure tinejdzerke, i cak mogu i da ih zene ako roditelji da dozvolu, je l tako, to znamo
E sad nekako smo dosli dotle da manjinska grupa nadglasava vecinsku.... kao sto vec rekoh nije nam prvi put a ni zadnji put
Znaci evolutivno stizemo na nivo da cemo ozakoniti i sexualno iskoriscavanje dece mladje od 12 (btw bilo dozvoljeno u svedskoj do 90ih)
Je li moguce da se toliko kurccimo evolucijom ljudske rase i zakonima i moralom i tehnologijom a da nismo mrdnuli dalje od starih grka pre 3 000 god kad su pravili orgije sa decom jer su bili tako u mogucnosti

Pa koja je onda prava priroda ove nase proklete vrste? Jesmo li mu u sustini samo jedna gomila celija koja hoce da kresne decu, pije vino i ratuje?
Nismo makli dalje

Да ли се сећате оне теме о гејевима и усвајању деце?
То је било пре мог одласка, писала сам тамо о пару који је усвојио дечака и сексуално га злостављао...и тада сам била жестоко нападнута, јер и стрејт родитељи злостављају децу. Као да сам рекла да тога нема, али напад је најбоља одбрана.
Јесте, има и тога, само што су контроле за стрејтере много ригорозније, чачни ти у геј популацију да видиш како ћеш да прођеш.
И ту се заправо и не ради о гејевима, они су били само маска за притајено зло које долази.
Шта се дешава са децом која се одузимају родитељима, ко контролише оне стране агенције које их преузимају?

Back