Neko ko me je...

Nekoliko puta sam cula to cuveno Volim teeee..osecala sam se predivno i mislila a je to ono pravo ..ali ..ocigledno nije..jer je od tih.. Volim te ...ostalo samo..secanje..znaci..neko tek treba da mi to kaze ..i da dokaze tako sto ce ostati uz mene..iskreno..:( jos cu i da se raznezim..pa da skoknem na Romantiku..
 
Pa vratila sam se. :D

bug.gif

doklizala je
 
Hm... meni je ova tema tuzhna....
Mislim da me nikad niko nije voleo koliko sam ja bila u stanju da volim....
Znachi,ako nije voleo vishe od mene,necu ni da rachunam koliko je to...malo je....
 
nemoj da pričaš da ti tako nešto imponuje...
pa valjda umeš sama da biraš, a ne da se mužjaci tuku oko tebe, pa ko pobedi - dobije snošku kao nagradu....
i posle žene očekuju da ih tretiraju jao jednake.
 
nemoj da pričaš da ti tako nešto imponuje...
pa valjda umeš sama da biraš, a ne da se mužjaci tuku oko tebe, pa ko pobedi - dobije snošku kao nagradu....
i posle žene očekuju da ih tretiraju jao jednake.

prichash napamet, a ne znash tacne relacije...mi se svi znamo jako dobro josh iz detinjstva...
ali vala u tom trenutku mi je imponovalo :lol:
a ti nemoj sada da blefirash...kao ne bi ti prijalo da vidish malo kako se talasa zbog tebe
pala bi ko krushka za snoshku garant :lol:
 
nije, lepa, fuj je kada sebi dozvoliš da budeš "iskorišćena"...
i šta ti znači ta reč u dvaestrećemipo veku?
kao, spavala si s nekim samo zato što se potukao zbog tebe, jer si mislila da ti time pokazuje večnu ljubav, a ne jer si ga želela, a njemu bilo samo do seksa...
auuuuuu
 
nije, lepa, fuj je kada sebi dozvoliš da budeš "iskorišćena"...
i šta ti znači ta reč u dvaestrećemipo veku?
kao, spavala si s nekim samo zato što se potukao zbog tebe, jer si mislila da ti time pokazuje večnu ljubav, a ne jer si ga želela, a njemu bilo samo do seksa...
auuuuuu

ma jok...nema to veze sa seksom...to su relacije mnogo jache od toga, posesivnije, komplikovanije:) no ne mogu da ti objashnjavam kada se kod tebe sve iskljuchivo svodi samo na seks?
 

Back
Top