Neko ko me je...

D

divlja

Gost
...najvise voleo...:razz:

Tema je o onoj osobi u nasim zivotima koja nas je volela najvise ili nas jos uvek voli.
Sta je to sto je ona cinila da se osecamo voljeno ili sta jos uvek cini?

Pitam za partnerske odnose, ne mamu, tatu, babu...:lol:
 
Cinio je sve, apsolutno sve da se osecam voljenom....
I, osecala sam se voljenom....
Mozda sam, bas zbog svega toga ja njega prestala da volim....
Ne moze sve da bude idealno.
Cini on i dalje sve, ali da se osecam, kao dobra prijateljica....
 
super tema da kazem sta mi je na dusi....cuo sam da je u drugom stanju i da se udaje za kolegu...a voleli smo se ceo fax..bio sam i srecan i tuzan...volecu je ipak ceo zivot...jedna i jedina koju sam do sada voleo..a izgubio...neka joj je sve sa srecom...!
 
...najvise voleo...:razz:

Tema je o onoj osobi u nasim zivotima koja nas je volela najvise ili nas jos uvek voli.
Sta je to sto je ona cinila da se osecamo voljeno ili sta jos uvek cini?

Pitam za partnerske odnose, ne mamu, tatu, babu...:lol:

volelo me je vise njih. i to bas bas. ja sam dvojicu bas bas. cudno kako kada mi ne volimo, a voljeni smo, razlicito reagujemo na to. mene je ljubav jednog v. uzasno gusila. sve je bilo super ali nacin na koji je pokazivao ljubav je bila opterecujuca, skoro kao cale koji trci sa dzemperom da se ne prehladim, zvoca, pazi me kao dete. to mi je smetalo, gusilo me, degradiralo me, nisam se prijatno osecala u tom njegovom voljenju. nesto me tu saplitalo, ne znam kako bih bolje da se izrazim.
onda, posle toga, moja velika ljubav. obostrana velika ljubav. to jedino, zaista, mogu da docaram dvobojem. pravim pravcatim. i sve dok je ono drugo davalo znake zivota, borba, tj. ljubav, se nastavljala. iscrpljujuca, duboka, zahtevna.. kako je on pokazivao da me voli? pred drugima posednicki- "ovo je moje, vidite je!",a kad smo sami beskrajnim izlivima emocija, sto kroz mazenje, satima (ne seks), samo grljenje, topljenje, saputanje...i voleo je da me hrani. mislim da kad smo zajedno jeli, skoro nikad nisam uzimala viljusku u ruke..:roll:
 
...najvise voleo...:razz:

Tema je o onoj osobi u nasim zivotima koja nas je volela najvise ili nas jos uvek voli.
Sta je to sto je ona cinila da se osecamo voljeno ili sta jos uvek cini?

Pitam za partnerske odnose, ne mamu, tatu, babu...:lol:

sada cu mozda da kazem nesto sto nije tacno, ali sta cu...kad god sam pomislila da me neki muskarac voli, isti bi se svojski potrudio da dokaze suprotno...mogu da tvrdim da me nijedan nije voleo, ali pre bih rekla da su te ljubavi trajale kratko i da su voleli neke delove mene, dok druge nisu mogli da smisle...zato sam i sama....:|
postoji jedan problem-nikako ne mogu da se otrgnem od stava da ja uvek volim najvise, najjace, da sam ta koja uradi sve da bi ljubav opstala i egzistirala uopste...a da li to radim na pravilan nacin, to je vec drugi topik....:roll::confused:
zasto neko ne moze da me voli kao sto me volite Alexandra i ti?:)
da tolerise moje histerije i ispade i cuvene "basic insticts"...?:)
da me zove "prase" i da mu budem lepa i sa bony m. frizurom?:-(
samo zato sto ima tuki?:roll::confused:
 
Sa njim sam provela 5 godina...mozda me on nije voleo najvise, jer imali smo mnogo vremena da me svaki dan uveri u to, dok nekima nisam dala ni sansu da bar malo usetaju u moj zivot, a postojale su njihove emocije...mozda bi me neki od njih jace uveravao..sumnjam, mada...ko zna?!
On me voli i dalje, to znam...jos uvek se bori za nas...
 

Back
Top