Гордончице Ističe se Poruka 2.090 11.04.2011. u 18:43 - Neki tamo paramecijum,i neki tamo klamidomonas koji je napustio koloniju... =) #1 Sanjala sam ih,i bili su ogromnih srazmera,ali nisu bili strašni,bili su baš sehhkhšssSsSsiii... =)
Angel4U Buduća legenda Banovan Poruka 36.702 11.04.2011. u 19:04 - Neki tamo paramecijum,i neki tamo klamidomonas koji je napustio koloniju... =) #2 Fu*CK YOU Grrrr!