Quantcast

...neke kratke teze...tj. dnevnik...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.
Samo bih ga zapocela.
Drago mi je sto se ispitni rok zavrshio za mene.Sutra isticu uslov za cetvrtu godinu.Nadam se da ga ispunjavam.
Danas je bash bio lep dan.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dan pon 1.okt.

Evo blejim ovde na faksu ko budala , sednica za uslov je pocela josh u 9.00ujutro...a rezultata sednice josh uvek nema.
A volela bih da ih smimim kamerom :lol: verovatno bi bilo slicno kao nasha skupshtina.
Odgovornost mog ninja-vatrogasca je kao i obicno na nivou , te tako nenadano saznaje da mu je usmeni sutra.:lol:
Ne bih da sam u njegovoj kozi , sa sve onom knjizetinom iz elektotehnike.I definitivno mu ne mogu pomoci.A bash bih volela da dobije deset i iz toga.Ali tako mu i treba kad se zajebava sa onim vatrogascima koji gase vatru alkoholom.Zapalicu ih sve.8-)

nakon dva sata

Oooo boze , reshili su da sednicu odloze za nedelju dana , dok ne budu imali crno na belo sve spiskove ljudi sa svim polozenim ispitima nakon ovog ispitnog roka.
A zadnji dan upisa je josh uvek u sredu.Pa lepo , lepo.

Migrena.

Uto 2 okt '07

Dobio je 10. Mene glava josh uvek ''potseca'' na jucerasnju migrenu.I josh sam bolesna.
Bez veze.

Ne znam koji dan ali je 4.okt.2007

Ok budim se sa opasnom dilemom.
Dragi mi je otishao u Kovin.A ja se razmisljam.Ali ovo je cista situacija brain vs. downthere ili something inthresting vs. plesure
I najvishe bih volela da sam trenutno duplirana , pa da mogu i jedno i drugo. Vreme je divno , tamo u Kovinu je lepo , i naravno buditi se pored njega , provoditi notji s njim...ima li svrhe objashnjavati?
A s druge strane , ovde bih se videla s nekim ljudima , mozda otishla jedan dan do NS-a i obishla neke muzeje , galerije i Petrovaradin.I takodje me cekaju neke zurke....hmmmm
Totalno sam 50% - 50%
TILT ! ! !

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.